Про заклад

УВАГА! 
Нова адреса сайту 
Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 
Зіньківської районної ради 
Полтавської області знаходиться за посиланням:


        

Найщиріші вітання гостям сайту

Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2!

Сподіваємося, що відвідування нашого сайту принесуть вам цікаву інформацію, якою 

ми готові поділитися з вами, надихнуть вас на непересічні ідеї, знахідки та новації, які зроблять

 вашу педагогічну діяльність більш яскравою та насиченою, а , отже, розшириться коло наших

 однодумців.

         

                                                                   

 Ця велична будівля школи будь – якої пори року приваблює до себе погляди зіньківчан та гостей міста. Збудована за дійсно академічними канонами, вона зберігає у своїх стінах дух високої науки, прагнення до досконалості та невпинного руху вперед. Змінювалися епохи й освітні концепти, та педагогічні колективи завжди ставили на меті формування особистості, яка відповідала б нагальним потребам суспільства.

Щороку погожого червневого ранку ступає у світ дорослості новий випуск школи, несучи вдячність вчителям за ґрунтовні знання, добру науку людських взаємин та мистецтво взаєморозуміння і взаємоповаги.  Ясного першовересня подвір’я школи наповнює сяйво бантів, квітів і посмішок нових першокласників, а, отже, школа живе, розвивається, вдосконалюється. І запорука тому – ефективна діяльність згуртованого колективу педагогів – новаторів.

Діяльність школи протікає в руслі реалізації проблеми: «Запровадження інноваційних технологій у навчально – виховний процес».

Вагомим показником результативності втілення найсучасніших здобутків педагогічної думки в повсякденну діяльність вчителів школи є високі рейтинги участі школярів у предметних олімпіадах та конкурсах – захистах науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН різних рівнів, участь у Всеукраїнських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, національному етапі Міжнародного ярмарку науково – технічної творчості учнівської молоді. Шкільні експедиційні загони здобувають дипломи обласних та всеукраїнських рангів, мистецькі колективи знані і шановані за високу виконавську майстерність.

Суттєві надбання дають привід для гордості, і, в той же час, мобілізують і зобов’язують постійно рости і вдосконалюватися. А на цьому шляху ми відкриті для співпраці з усіма, хто переймається освітніми проблемами.

З повагою, директор школи Лариса Валеріївна Литус.

 

Наша адреса:

Зіньківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №2

38100

Полтавська область

м. Зіньків

вулиця Леніна, 20.

Тел (05353) 3-23-54, 3-11-49

Zinkiv2@gmail.com