Aktualności‎ > ‎

Wyniki konkursów


01.12. 2016

Lista laureatów jesiennych konkursów w cyklu "Te co skaczą i fruwają ..."


Konkurs fotograficzny ( i plastyczny)


Kategoria szkoła podstawowa


dzieci młodsze


I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce - Michał Małachwiej Szkoła Podstawowa nr 11 DG

III miejsce - Wiktor Chojnowski – ZS nr 3 Dąbrowa Górnicza

wyróżnienia

- Marta Polok – Szkoła Podstawowa nr 28 w Rybniku op. Krystyna Bochenek

- Bartosz Wawoczny Szkoła Podstawowa nr 28 w Rybniku op. Krystyna Bochenek


dzieci starsze


I miejsce – nie przyznano

II miejsce -Maria Żuchowska

III miejsce Liwia Smak – Szkoła Podstawowa nr 10 w Dąbrowie Górniczej

III miejsce Łukasz Kalita – Szkoła Podstawowa nr 45 Bytom

wyróżnienia

Dominik Łopla – Szkoła Podstawowa nr 10 Dąbrowa Górnicza


Kategoria gimnazja

I miejsce – Karol Chojowski – Gimnazjum nr 3 Dąbrowa Górnicza

op.Teresa Ciesielska

I miejsce - Wiktoria Moskal - Zespół Szkół Sportowych Dąbrowa Górnicza

II miejsce Milena Piątkowska - Gimnazjum nr 3 Dąbrowa Górnicza

II miejsce -Kacper Kałun - Zespół Szkół Sportowych Dąbrowa Górnicza

III miejsce -Julia Janus – Gimnazjum nr 4 Dąbrowa Górnicza

III miejsce- Milena Wincenciuk – Gimnazjum nr 5 Będzin

wyróżnienia

Emil Marzec - Zespół Szkół Sportowych Dąbrowa Górnicza

Julia Skibińska – Gimnazjum nr     Dąbrowa Górnicza


Kategoria szkoły ponadgimnazjalne


I miejsce - Natalia Pająk – II Liceum Ogólnokształcące Dąbrowa Górnicza

II miejsce – Aleksandra Piotrowska – Zespół Szkół w Skępem

III miejsce – Angelika Kucharska - Zespół Szkół w Skępem

op. Agnieszka Żuchowska



Konkurs recyklingowy


Kategoria szkoła podstawowa


II miejsce - Alicja Kapela Szkoła Podstawowa nr 34 Dąbrowa Górnicza

II miejsce – Aleksander Frankiewicz -Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa

Górnicza op. Urszula Michalska

II miejsce – Milena Glaba -Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa

Górnicza op.Małgorzata Bujak

III miejsce -Oliwia Ciupińska – SP w Korniaktowie (gm.Białobrzegi)

op.Helena Kania

III miejsce – Julia Darnowska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Rokitno Szl.

op. Teresa Supernak

III miejsce - Milena Łabuś – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Rokitno Szl.

op. Teresa Supernak

wyróżnienia

- Zofia Sokolińska,Sonia Perzanowska – SP nr 10 Dąbrowa Górnicza

-Daria Boroń , Nicola Ziółkowska – SP nr 10 Dąbrowa Górnicza

- Marcel Zagdan - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Rokitno Szl.

op. Teresa Supernak


Kategoria gimnazja

I miejsce Paulina Tymińska – Gimnazjum nr 3 Dąbrowa Górnicza

op. Teresa Ciesielska

II miejsce – Kypta Martyna – Gimnazjum nr 5 w Będzinie op.Mariola Ciosk

III miejsce Filip Danielkis -Gimnazjum nr 16 Sosnowiec op. Iwona Mistrzyk


Kategoria szkoły ponadgimnazjalne


I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Jadwiga Machoń - ZOS-W Tarnowskie Góry op. Agata Koptyńska- Małek

III miejsce – Dawid Jołtuszewski - ZOS-W Tarnowskie Góry op. Agata Koptyńska- Małek

wyróżnienie zbiorowe dla Zespołu Szkół Specjalnych w Krapkowicach

op.Adam Nitka

-Łukasz Nowakowski - ZOS-W Tarnowskie Góry op. Agata Koptyńska- Małek



15.11.2016.

Lista placówek, których uczniowie zdobyli nagrody w konkursach pt. "Te co skaczą i fruwają ..."

  • Szkoła Podstawowa Skępe
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 34 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 28 w Rybniku
  • II Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
  • Liceum Ogólnokształcące Skępe
  • Gimnazjum nr 3 w Dąbrowie Górniczej
  • Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
  • Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej
  • Gimnazjum nr 5 w Będzinie
  • Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach
  • Zespół Szkół Specjalnych w Krapkowicach
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rokitnie Szlacheckim
  • Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu
  • Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Korniaktowie

Dąbrowa Górnicza 05.11.2015


Protokół oceny prac, które wpłynęły na konkurs plastyczny "Moje najpiękniejsze miejsce w przyrodzie" oraz na konkurs recyklingowy



Konkurs plastyczny "Moje najpiękniejsze miejsce w przyrodzie"


kategoria dzieci młodsze


I m Bianka Potempa - MDK nr 2 Piekary Śląskie


II m Oliwier Piekarski - SP 20 DG


III m Julia Garczarczyk - MDK nr 2 Piekary Śląskie


wyróżnienia


1.Joanna Chojnowska NSP Grabowa


2.Lena Zbruk - SP 20 DG


3.Oskar Klimek - SP 20 DG


4.Mikołaj Leonhard - SP 11 DG


5. Agnieszka Rudkowska - ISSP Chełm



kategoria dzieci starsze


I m Wiktoria Bartusiak - SP 5 DG


II m Karolina Szmyracha - SP 5 DG


III m Miłosz Wieczorek - ZS-P nr 4 Tomaszów Mazowiecki


wyróżnienia


1. Paulina Wacławek SP 20 DG


2. Kinga Piaskowy SP 5 DG


3.Julia Skibińska SP 16 DG


4. Julia Synowska SP 8 DG


kategoria gimnazja


I m WIktoria Rydlewska G nr 4 DG


II mJulia Petlik G nr 4 DG


III m Ewelina Strzemińska PKZ


III m Katarzyna Ostaszewska


wyróżnienia


  1. Patrycja Gola G nr 1 DG


  1. Angelika Chodup ZSS nr 6 DG


  1. Katarzyna Rykała G nr 6 DG


  1. Sarah Duk G nr 4 DG


  1. Aleksandra Mróz G nr 3 Będzin



kategoria szkoły średnie


I m Magdalena Biela ZSB Chorzów


II m Martyna Dragan ZSS DG


III m Patrycja Opacka ZSS nr 6 DG


III m Elżbieta Niemiec ZSS nr 6 DG


KOnkurs recyklingowy


kategoria szkoły podstawowe


I m Lena Zbruk SP 20 DG


II m Karolina Jaźwiec SP 16 DG


III m Oliwier Bednarczyk SP 20 DG


III m Marcel Włodarczyk SP 20 DG


wyróżnienia


  1. Natalia Matejczyk MDK nr 2 Piekary Śl.

  1. Emilia Matejczyk MDK nr 2 Piekary Śl.

  2. Milena Łabuś - SSP Rokitno Szl.

  3. Wiktor Chojnowski ZS nr 3 DG

  1. Dawid Grembek SP 10 DG

  1. Patryk Nowak SP 10 DG

  2. Alicja Cyprys - SSP Rokitno Szl.


kategoria gimnazja


I m Wiktoria Kozdroń G nr 3 DG


II m Aleksandra Kindler G 16 Sosnowiecc


III m Emilia Pakuła G nr 3 DG


Wyróżnienia


  1. Katarzyna Kostecka G nr 16 Sosnowiec

  2. Filip Danielkis G nr 16 S-wiec

  3. Zuzanna Radosz G nr 3 DG

  4. Piotr Cieślik G nr 1 DG


kategoria szkoły średnie


I m Jadwiga Machoń SOSW Tarnowskie Góry



Lista osób nagrodzonych w konkursie fotograficznym  " Moje najpiękniejsze miejsce w mieście " - czerwiec 2015


Roksana Zwak- III miejsce Zespól Szkól Budowlanych Chorzów
Karolina Koziarz- wyróżnienie Gimnazjum Nr 5 Świętochłowice
Jessica Cichy- wyróżnienie Zespól Szkól Ogólnokształcących Nr 2 Świętochłowice
Honorata Majowska- wyróżnienie Gimnazjum Nr 5 Świętochłowice
Liwia Rydz- I miejsce ZSO Szkoła Podstawowa Nr 45 Sosnowiec
Monika Zimny- II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 39 Sosnowiec
Julia Skibińska- II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 16 Dąbrowa Górnicza
Nadia Dunaj- III miejsce Zespól Szkół Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 29 Dąbrowa Górnicza
Natalia Podgórska- III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 34 Dąbrowa Górnicza
Anna Kutek- III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 18 Sosnowiec
Wiktor Pajączkowski- III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 18 Sosnowiec
Oliwia Szyszkowska- wyróżnienie Dąbrowa Górnicza
Michał Mazurek- wyróżnienie Zespól Szkół Elektronicznych i Informatycznych Sosnowiec
Karolina Koziewicz- wyróżnienie Szkoła Podstawowa Nr 20 Dąbrowa Górnicza
Karolina Maciszkiewicz- wyróżnienie Techniczne Zakłady Naukowe Dąbrowa Górnicza
Wanessa Piłat- wyróżnienie Szkoła Podstawowa Nr 18 Sosnowiec
Piotr Bomba- wyróżnienie Szkoła Podstawowa Nr 18 Sosnowiec
Mateusz Bomba- wyróżnienie Szkoła Podstawowa Nr 18 Sosnowiec
Bartłomiej Kołodziejczyk- wyróżnienie ZSO Szkoła Podstawowa Nr 45 Sosnowiec
Oliwia Talaśka- wyróżnienie Przedszkole Miejskie Nr 45- grupa „Zuchy” Sosnowiec
Aleksandra Koniewska- wyróżnienie Przedszkole Miejskie Nr 45- grupa „Zuchy” Sosnowiec


Nagrodzone zostały także szkoły najaktywniej uczestniczące w programie "Ekologia po sąsiedzku"


Szkoła Podstawowa nr 20 Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkól Specjalnych nr6
Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkól nr 3 Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkól Sportowych Dąbrowa Górnicza
Zespół Szkól Budowlanych Chorzów
Gimnazjum nr 16 Sosnowiec
II LO im.E.Plater Sosnowiec
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Sosnowiec
Warsztat Terapii Zajęciowej " Otwarte Serca"
Dąbrowa Górnicza


Lista osób nagrodzonych w konkursie poetyckim " Moje najpiękniejsze miejsce w przyrodzie" - czerwiec 2015
poszczególne kolory oznaczają inne kategorie

Karolina Koziewicz- I m Szkoła Podstawowa Nr 20 Dąbrowa Górnicza
Szymon Wieczorek I m Szkoła Podstawowa Nr 26 Dąbrowa Górnicza
Natalia Marczak II m Szkoła Podstawowa Nr 29 Dąbrowa Górnicza
Kinga Haberka II m Szkoła Podstawowa Nr 20 Dąbrowa Górnicza
Krzysztof Chwastek III m Szkoła Podstawowa Nr 5 Dąbrowa Górnicza
Hanna Włodek III m Szkoła Podstawowa Nr 20 Dąbrowa Górnicza
Karolina Kozłowska - wyróżnienie Szkoła Podstawowa Nr 8 Dąbrowa Górnicza
Emilia Sikorska I m Gimnazjum nr 8 Dąbrowa Górnicza
Emilia Malanowska II m II LO Dąbrowa Górnicza
Julia Pachnik II m II LO Dąbrowa Górnicza
Karolina Stępień wyróżnienie ZS Techniczno-Usługowych Tarnowskie Góry




Lista osób nagrodzonych w konkursach z cyklu "Jak ocalić świat" - listopad 2014

 

I. Konkurs plastyczny

 

            kategoria : szkoła podstawowa - dzieci najmłodsze

 

  1. I miejsce - Lenka Kmiecik

op.Dorota Hammer, Dąbrowa Górnicza

  1. II miejsce - Natalia Kisielewska

op. Stefania Hernas, Mikołów

  1. III miejsce - Emilia Lamot

op.Beata Kordon,  Tychy 

wyróżnienia : 

  1. Magdalena Ściuba

op. Malwina Pająk,  Dąbrowa Górnicza

  1. Julia Gubała

op.Lucja Zapart ,  Dąbrowa Górnicza

  1. Joanna Tomczewska

op.Dorota Sałga,  Dąbrowa Górnicza

  1. Milena Maćkowska

op.Anna Surowiec, Dąbrowa Górnicza

  1. Krzysztof Koziewicz

op.Lucja Zapart, Dąbrowa Górnicza

  1. Natalia Gawron

op.Dorota Hammer,  Dąbrowa Górnicza

  1. Dominika Zdanowicz

op.Halina Czerniawska,Joanna Mielniczuk, Chełm


       kategoria : szkoła podstawowa - dzieci starsze

  1. I miejsce - nie przyznano
  1. II miejsce -  Paulina Grolik

op.Marcin Adamczyk,  Dąbrowa Górnicza

  1. II miejsce- Anna Rojczyk

op.Natalia Marzec,  Katowice

  1. III miejsce - Inez Walnik

op.Teresa Supernak, Rokitno Szlacheckie 

            wyróżnienia :

 
  1. Tomasz Sośnierz

op.Natalia Marzec,  Katowice

  1. Julia Prusińska

op.Beata Kordon, Tychy

  1. Julianna Lazar

op.Katarzyna Kasperczyk,  Rogów

kategoria : gimnazja

 
  1. I miejsce - Kinga Kosmalska

op.Marzena Motłoch,  Dąbrowa Górnicza

  1. II miejsce - Katarzyna Kwiecień

op.Bożena Włosowicz ,  Dąbrowa Górnicza

  1. III miejsce - Julia Petlik

op.Bożena Włosowicz , Dąbrowa Górnicza 

      wyróżnienia

 
  1. Grzegorz Szlęk
  2. Rafał Małota

op. Sławomir Gębica  - obaj wyróżnieni gm.Mierzęcice 

kategoria : szkoły średnie

 
  1. I miejsce -  nie przyznano
  2. II miejsce - Sandra Zięba

op. Magdalena Ligęza, Dąbrowa Górnicza

  1. III miejsce - nie przyznano

     wyróżnienia

  1. Karolina Zajda

op.Małgorzata Skutnik, Dąbrowa Górnicza

  

kategoria : zdjęcia 

  1. I miejsce - Natalia Pająk

op.Karolina Gwóźdź, Dąbrowa Górnicza

  1. II miejsce - Maria Żuchowska

op.Jacek Płoszyński,  Skępe

  1. III miejsce - Martyna Adamiec

op.Elżbieta Kasprzyszak, Katowice

 

   wyróżnienia

  1. Katarzyna Ostaszewska

op.Joanna Szmigiel-Wolska ,  Dąbrowia Górnicza

  1. Zofia Literacka

op.Grażyna Cetnerowska,  Lubliniec

  1. Joanna Paśniewska

op.Agnieszka Żuchowska, Skępe

 

===========================================================

II. Konkurs recyklingowy

 

kategoria : szkoła podstawowa - dzieci najmłodsze

 
  1. I miejsce - Michał Wnuk

op.Filomena Pawlik,  Dąbrowa Górnicza

  1. II miejsce - Adrianna Wacławczyk

op.Sławomir Gębica, Toporowice

  1. III miejsce - Marysia Nierychły

op.Dorota Nawrot, Dąbrowa Górnicza

  1. III miejsce - Wiktor Sander

op. Filomena Pawlik,  Dąbrowa Górnicza 

   wyróżnienia

 
  1. Joanna Barczak

op. Anna Kozłowska, Bytom

  1. Karolina Łyć

op.Joanna Baltyn , Dąbrowa Górnicza

  1. Natalia Pacia
  2. Emilia Martyniak

op.Izabela Tomanek, Dąbrowa Górnicza

  1. Wiktor Chojnowski

op. Urszula Błaszczyk,  Dąbrowa Górnicza

 

kategoria : szkoła podstawowa - dzieci starsze

 

  1. I miejsce - Paulina Szumilas

op.Stefania Hernas,Mikołów

  1. II miejsce - Tymoteusz Kopa

op.Teresa Supernak,  Rokitno Szlacheckie

  1. III miejsce -Piotr Juszczyk

op.Magdalena Więcek, Dąbrowa Górnicza

  1. III miejsce Dominika Dudek

op.Stefania Hernas, Mikołów

wyróżnienia

  1. Paulina Osadnik

op.Katarzyna Kasperczyk, Rogów

  1. Vanessa Krzysztofik

op.Agnieszka Kusz , Dąbrowa Górnicza

  1. Kuba Borgiel

op.Justyna Zawierucha,  Krzyżowice

  1. Maria Styrnol

op.Justyna Zawierucha,  Krzyżowice

  1. Bartosz Obczyński

op.Wioletta Pilzak,  Dąbrowa Górnicza

  1. Emilia Kubisa

op.Lucyna Usarek, Dąbrowa Górnicza

  1. Wiktoria Szczęsny

op.Katarzyna Kasperczyk,  Rogów

kategoria : gimnazja

 
  1. I miejsce - nie przyznano
  2. II miejsce -  Wiktoria Kozdroń

op.Teresa Ciesielska, Dąbrowa Górnicza

  1. III miejsce - Paulina Tymińska

op.Teresa Ciesielska,  Dąbrowa Górnicza

4.      III miejsce - Andrzej Sobczyk

op.Agata Koptyńska, Tarnowskie Góry

wyróżnienia

  1. Izabela Piasecka

op.Teresa Ciesielska,  Dąbrowa Górnicza

  1. Natalia Krytowska

op.Sławomir Gębica,  Nowa Wieś

  1. Daria Grabowska

op.Małgorzata Dobrowolska, Katowice

kategoria : szkoły średnie  

  1. I miejsce - Aleksandra Gierczyńska

op. Małgorzata Bambynek  , Tarnowskie Góry

  1. II miejsce - Magdalena Gibałka

op.Monika Jędryczka, II LO w Dąbrowie Górniczej

  1. III miejsce – nie przyznano

https://drive.google.com/?tab=3o&authuser=0#my-drive  - prezentacja prac

                          =======================================================================




Konkurs na scenariusz lekcji  dotyczącej  rozwoju zrównoważonego
-18.06.2014


Kategoria przedszkola

nie przyznano nagród

Kategoria edukacja wczesnoszkolna

I miejsce - Monika Szczepańska - Kożuchów Dla mnie, dla innych, na dziś i na jutro

II miejsce  - nie przyznano

III miejsce - Bożena Petkiewicz  -Bielsk Podlaski

Kategoria - szkoły podstawowe  klasy IV-VI

I miejsce -  Teresa Supernak - Rokitno Szlacheckie Scenariusz nr 1
Scenariusz nr 2

II miejsce - Agnieszka Kusz -Dąbrowa Górnicza
W jaki sposób człowiek wpływa na środowisko przyrodnicze?

III miejsce - Beata Hajka - Dąbrowa Górnicza Bioróżnorodność lasu

III miejsce - Katarzyna Kubas -Siedlec Im dalej w las, tym więcej drzew

Kategoria gimnazja

nie przyznano nagród

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - Marlena Działabij - Drupka - Czerwieńsk Ja w podróży po kraju i świecie

II miejsce - Elżbieta Ciemięga -Lubaczów Zostaw coś następnym pokoleniom

III miejsce - Zofia Anna Sajkowska - Poznań Firmowo zrównoważony rozwój

III miejsce - Karolina Stanek - Tuchola Misja ratowania świata

=======================================================

KONKURS POETYCKI PT. "JAK OCHRONIĆ ŚWIAT" - 10.06.2014 r.

Lista osób nagrodzonych w konkursie

KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE:

I miejsce - Aleksandra Wieczorek - Masz świat do ocalenia! - Katowice

II miejsce - nie przyznano

III miejsce - Klaudia Zawadzka - Przeludnienie, Spotkanie z naturą -  Skępe

KATEGORIA GIMNAZJUM:

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Julia Skibińska - Magiczny Park -  Dąbrowa Górnicza

III miejsce - Kinga Skibińska - W obronie Zielonej -   Dąbrowa Górnicza

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce - Maria Żuchowska - Przyroda, Nasza planeta -  Skępe

II miejsce - Agata Dudek - Jak ochronić świat -  Dąbrowa Górnicza

II miejsce - Martyna Szulc - Porządek - Katowice

III miejsce  - Natalia Lepiarz - Jak uchronić świat? -  Dąbrowa Górnicza

WYRÓŻNIENIE - Szymon Wieczorek  - Dzieci przyszłości -  Dąbrowa Górnicza




KONKURS  NA PROJEKT Z ZAKRESU EDUKACJI GLOBALNEJ
-22.11.13.

Lista osób nagrodzonych w konkursie na projekt z zakresu edukacji globalnej w ramach programu „Środowisko-ja i Ty”



Kategoria szkoły średnie

I miejsce -Klaudia Majszak -  LO w Rudzie Sląskiej


II miejsce - Karolina i Natalia Kopeć -  LO w Rudzie Sląskiej


III miejsce – Katarzyna Terch -Natkaniec i Patrycja Tupek

- LO w Rudzie Sląskiej


III miejsce – Magda Stankiewicz i Jessica Świątek

- LO w Rudzie Sląskiej


III miejsce – Jakub Gnacy -  LO w Rudzie Sląskiej


Kategoria gimnazja

I miejsce -Natalia Badura, Klaudia Librant,Marta Ferdyn

- Gimnazjum  w Sosnowcu


II miejsce - Szymon Pazera - Gimnazjum  w Sosnowcu


III miejsce – Kinga Kierasińska, Aleksandra Wydymus,Wiktoria Majchrowicz

- Gimnazjum w Sosnowcu


Kategoria szkoły podstawowe

I miejsce -Paulina Glogowska – Szkoła Podstawowa  w Bytomiu


II miejsce - Paulina Piwoń, Nikola Mrowiec, Anna Daak -

Szkoła Podstawowa nw Rudzie Sląskiej


III miejsce -Mateusz Hulok,Marcin Krawczyński, Bartosz Borowiec

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach


III miejsce – Julia Bezak, Martyna Wachowiak -

Szkoła Podstawowa nr 21 w Rudzie Sląskiej




==========================================================================



Konkurs plastyczny (wraz z fotografią) „Woda i życie ”

15.11.2013.

Gimnazjum nr 2 w Tarnowskich Górach


- Marcel Baron

- Brajan Kardasz


Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej

- Oliwia Mazur

- Julia Petlik

- Agnieszka Stawiarz

- Aleksander Wiśniewski


Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach

- Judyta Prusińska

- Maja Lauer

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rokitnie Szlacheckim

- Paulina Zdanowska

Pałac Kultury Zagłębia – Świetlica w Ujejscu

-Sara Krajniewska

-Dominika Krajniewska

Pałac Kultury Zagłębia – Świetlica w Strzemieszycach Małych

- Klaudia Lewińska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej

- Daniel Struzik

Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej

- Julia Jagiełka

-Kacper Masler

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudzie Śląskiej

- Martyna Kaczmarek

- Martyna Słowik

Szkoła Podstawowa nr 16 w Rudzie Śląskiej

-Aleksandra Makosz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach

- Małgorzata Duda

Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach

-Katarzyna Chryń

-Eryk Zubrzycki

Szkoła Podstawowa w Turzy Śląskiej

- Zofia Nowak

Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu

-Amelia Szczęsna

Świetlica ToTu w Tarnowskich Górach

- Oskar Strzoda

Techniczne Zakłady Naukowe w Dąbrowie Górniczej

- Małgorzata Cuber

- Monika Kowal

-W. Czajecka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Częstochowie

-Adrian Trzciński

-Milena Barłożek

Zespół Szkół nr 1 w Dąbrowie Górniczej

-Julia Skibińska

Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej

-Katarzyna Ostaszewska

Zespół Szkół nr 7 w Dąbrowie Górniczej

- Natalia Pająk

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Rudzie Śląskiej

-Mariusz Kłyszcz

Zespół Szkół w Skępem – II Liceum Ogólnokształcące

- Sandra Gołębiewska

- Paulina Kuźmińska

Zespół Szkół Techniczno- Usługowych w Tarnowskich Górach

-Weronika Krawczyk


Konkurs na lalkę z odpadów - rzeczy niepotrzebnych


Wszystkie nagrodzone prace zostały sfotografowane i umieszczone na naszej stronie na facebooku - prosimy odszukać swoje prace.

Poniżej lista laureatów

Gimnazjum nr 5 w Jaworznie

- Emilia Nowak

Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

-Krzysztof Koziewicz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rokitnie Szlacheckim

-Inez Walnik

-Paulina Zdanowska

-Karolina Pietrzkiewicz

Stowarzyszenie Dar Serca z Dąbrowy Górniczej

- Klaudia Mysior

- Julia Mysior

Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej

-Adam Wnuk

-Karolina Koziewicz

-Kacper Szymankiewicz

Szkoła Podstawowa nr 7 w Gliwicach

- Igor Baran

-Zbigniew Drzewiecki

-Szymon Klos

-Dominika Hereźniak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach

- Małgorzata Duda

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach

- Nikola Hejnol

-Antonina Kurpas

Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych nr 7 Specjalnych w Rudzie Śląskiej

- Bohdan Madejski







Konkurs poetycki "Moje drzewo"   20.04.2012

lp imię i nazwisko wiek szkoła tytuł wiersza            OCENA       SUMA   
          J1 J2 J3 J4 J5    
1 Natalia Trzmiel 9 SP nr 3 Dąbrowa Górnicza "Moja brzoza" 5 7 0 5   17  
2 Łucja Chodór 9 SP nr 3 Dąbrowa Górnicza "Moje drzewo" 7 7 0 5   19 wyróżnienie 
3 Aleksandra Siwek 9  SP nr 3 Dąbrowa Górnicza "Grusza  - dziadka i moja" 6 4 0 3   13  
4 Klaudia Mysior 9 Świetlica środowiskowa Stowarzyszenie Dar Serca "Marzenie" 7 6 2 4   19 wyróżnienie
5 Brunon Hanke 10 SP nr 3 Tarnowskie Góry "Jabłoń zielona" 5 8 0 4   17  
6 Maciej Sołtysik 12 SP nr 3 Tarnowskie Góry "Brzoza" 8 8 10 10   36 I m
7 Aleksandra Jerominek 12 SP nr 3 Tarnowskie Góry "Drzewo" 4 7 3 9   23 wyróżnienie 
8       "Lipa" 4 6 0 5   15  
9 Anna Duda 12 SP nr 3 Tarnowskie Góry "Chciałabym..." 7 5 8 7   27 III m
10       "Akacja" 4 4 0 7   15  
11       "Jabłonka" 4 6 1 8   19  
12 Izabela Rutkowska 10 Fundacja Godne Życie Dąbrowa Górnicza Wierzba 7 10 5 5   26 III m
13 Kaja Boratyńska 11 Zespoł Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Janowie ul. Szkolna 2, 42-253 Janów Wszystkie drzewa … 9 10 6 3   28 II miejsce
14 Olimpia Patrzałek 11 Zespoł Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Janowie ul. Szkolna 2, 42-253 Janów "Mój przyjaciel Dąb" 4 5 4 3   16  
  Gimnazja


             
1 Dominika Wojciechowska 14 SP nr 3 Tarnowskie Góry "Czereśnia" 5 7 0 5   17  
2       "Na Dobranoc" 6 10 7 5   28 I m
3 Natalia Pająk 14 Gimnazjum nr 3 im. E. Zawidzkiej DG "Refleksja na temat pewnego drzewa" 5 8 0 8   21 wyróżnienie
4 Sara Zasada 14 Świetlica środowiskowa Stowarzyszenie Dar Serca "Akacje" 6 7 0 7   20 wyróżnienie
5 Magdalena Pawlus 15 Świetlica środowiskowa Stowarzyszenie Dar Serca "Wiosenne złudzenie" 6 7 9 4   26 II m







W dniu 5.01.2012 zostały wysłane ostatnie paczki z nagrodami dla laureatów naszych konkursów. Liczymy, że w następnym tygodniu wszyscy już otrzymają nagrody.


30.11.11

Lista osób nagrodzonych w naszych ostatnich konkursach plastycznych i muzyczny


I Konkurs plastyczny „Moje najpiękniejsze miejsce w przyrodzie"

 Kategoria klasy 0  – III  szkół podstawowych

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Kamila Sionkowska

I SSP Chełm

Monika Koniuszewska

Halina Czerniawska

2.

2 m

Paulina Samek

SP 17 Żory

Marzena Łyp

3.

3 m

Julia Godziszewska

MDK Mikołów

S. Hernas

4.

wyróżnienie

Dominika Grabik

I SSP Chełm

Monika Koniuszewska

Halina Czerniawska

5.

wyróżnienie

Patryk Smyk

I SSP Chełm

Joanna Chilczuk

6.

wyróżnienie

Katarzyna Nikodem

I SSP Chełm

Joanna Chilczuk


 Kategoria klasy IV – VI szkół podstawowych

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Anna Duda

SP 3 Tarn.Góry

Barbara Żelezny

2.

2 m

Weronika Stępień

MDK Mikołów

S. Hernaś

3.

3 m

Adam Pajkert

Świetl. ToTu Tarn.Góry

Iwona Mikołajczyk

4.

wyróżnienie

Małgorzata Jastrząb

SP Dzwono-Sierbowice

Alicja Baran

5.

wyróżnienie

Renata Hajduk

SP 12 Rybnik

Stanisława Podleźny

6.

wyróżnienie

Aleksandra Pełka

SP Miedźno

Marzena Bęben

7.

wyróżnienie

Julia Śrama

SP 17 Żory

Marzena Łyp

8.

wyróżnienie

Karolina Krupka

Zespół Szkolno-Przedszkolny Krzyżowice

Justyna Zawierucha

9.

wyróżnienie

Karina Salach

Fundacja Godne Życie


      

wyróżnienie

 

Gabriela Wiśniewska

SP Broczyno

Karolina Żaczek

 



Kategoria  gimnazja

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Rafał Tomczak

Zespól Szkól Plastycznych

Cz-wa

Jacek Pałucha

2.

2 m

Klaudia Lewińska

PKZ – świetlica Strzemieszyce Małe

Dorota Kubik

3.

3 m

Patrycja Dyda

Gimnazjum Zaklików

Jolanta Szkaradek

4.

wyróżnienie

Marcin Nora

MDK Mikołów

S. Hernas

5.

wyróżnienie

Sandra Wesoły

Świetlica ToTu Tarn.Góry

Iwona Mikołajczyk

6.

wyróżnienie

Martyna Piątek

ZS Rydułtowy

Barbara Durczok

7.

wyróżnienie

Joanna Chojnowska

Fundacja Godne Życie


8.

wyróżnienie

Agnieszka Sowa

Fundacja Godne Życie


9.

wyróżnienie

Wiktoria Olesen

PKZ Dąbrowa G.


10.

wyróżnienie

Grzegorz Majchrzak

Gim.Językowe Sosnowiec



Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Klaudia Kadłubiec

Liceum im.Szenwalda Dąbrowa G.


2.

2 m

Piotr Rumuński

ZS Skępe

Agnieszka Żuchowska

3.

3 m

Julia Wilczyska

ZS nr 2 Czeladź

Elżbieta Wyderka

4.

wyróżnienie

Roksana Anna Rykała

ZS im.Reymonta Cz-wa

Beata Pusz

5.

wyróżnienie

Magdalena Grela

ZS im.Reymonta Cz-wa

Beata Pusz

6.

wyróżnienie

Julia Wilczyska

ZS nr 2 Czeladź

Elżbieta Wyderka


 Kategoria fotografia

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Mateusz Skibicki

ZS Skepe


2.

2 m

Julia Warecka

Mierzęcice


3.

3 m

Natalia Pająk

Gimnazjum nr 3 Dabrowa G.

Beata Cichorska

4.

wyróżnienie

Paulina Lewandowska

ZS Skępe


5.

wyróżnienie

Radosław Kita

ZS Brzyska

Agata Delikat

6.

wyróżnienie

Maciej Sołtysik

SP 3 Tarn.Góry

Barbara Żelezny

Do góry



II.  Konkurs na przedmiot wykonany z odpadów „Nie wyrzucaj-wykorzystaj”

  

Kategoria - klasy 0 – III szkoły podstawowej 

Lp.

Miejsce

laureat

instytucja              

opiekun

1. 

1  m    

 

Karolina Koziewicz

MOPT Dabrowa G.

Łucja Zapart

2. 

2  m   

 

Paweł Noras

MDK Mikołów

 

3. 

wyróżnienie

 

Konrad Owczarek

Zesp.Szko-Przedsz. Krzyżowice

Mariola Zonenberg

4. 

wyróżnienie 

Daniel Arent

Zesp.Szko-Przedsz. Krzyżowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria - klasy IV – VI szkoły podstawowej

L.p.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.

1 m

Anna Kołakowska

SP nr 2 Katowice

Joanna Musiałek

3.

2 m

Dominika Somerlik

Zesp.Szko-Przedsz. Krzyżowice

Justyna Zawierucha

3.

3 m

Martyna Orszulik

Zesp.Szko-Przedsz. Krzyżowice

Justyna Zawierucha

4.

wyróżnienie

Szymon Noras

MDK Mikołów


5.

wyróżnienie

Mateusz Lara

SP w Czernicy

Ilona Paluch

6.

wyróżnienie

Kinga Bartos

SP 3 Dzwono-Sierbowice


7.

wyróżnienie

Klaudia Wojtyra

SP Miedźno

Marzena Bęben

8.

wyróżnienie

Karolina Syka


Teresa Supernak

9.

wyróżnienie

Wiktoria Wolańska

SP 3 Dzwono-Sierbowice


10.

wyróżnienie

Bartosz Kaczyński

SP 2 Rydułtowy


11.

wyróżnienie

Paweł Gumuła

Niepubl . SP Rokito Szl.


12.

wyróżnienie

Natalia Draczyk

SP 2 Katowice

Joanna Musiałek


Kategoria gimnazja 

Lp.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.     

wyróżnienie

 

Agata Nowicka

Gim. Nr 1 Jarocin

Renata Łakoma

2.     

wyróżnienie 

Emilia Wojtas

Gim. Nr 1 Jarocin

Renata Łakoma

3.     

wyróżnienie

Angelika Kościelniak

ZS nr 3 Dabrowa Górnicza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria szkoły ponadgimnazjalne

Lp.

Miejsce

Laureat

Instytucja

Opiekun

1.     

III m

Dominika Okrucińska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy Toruń

Beata Janowska

2.     

wyróznienie

Anna Woźnicka

Szkoła Przysposabiająca do Pracy Toruń

Beata Janowska

3.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs muzyczny 

Lp.

Miejsce

Laureat

1.     

I m

Kamil Bełtowski                  

2.     

II m

Wiktor Piłat, Sebastian Hartwig, Patrycja Piłat

3.     

II m

Kasia Sroka, Dorota Błaś

4.     

III m

P.Morak, D.Mielowski, D.Fendler

5.     

III m

Dorota Bajsicka, Paulina Baj, Kamil Surmik

6.     

wyróżnienie

Kamil Pawłowski, Dawid Polak, Jakub Wechowski

7.     

wyróżnienie

Natalia Madejska i Dagmara Wcisło

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry




Konkurs plastyczny „Moje najpiękniejsze miejsce w przyrodzie”


Gimnazjum nr 1 w Jarocinie

  1. Gimnazjum nr 3 w Dąbrowie Górniczej
  2. Gimnazjum w Mierzęcicach
  3. Gimnazjum w Zaklikowie
  4. Miejski Dom Kultury w Mikołowie
  5. Pałac Kultury Zagłębia –Świetlica w Strzemieszycach Małych
  6. I Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
  7. Szkoła Podstawowa nr 17 w Żorach
  8. Szkoła Podstawowa nr 29 w Dąbrowie Górniczej
  9. Szkoła Podstawowa nr 15 w Tarnowskich Górach
  10. Szkoła Podstawowa w Broczynie
  11. Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach
  12. Szkoła Podstawowa w Dzwono-Sierbowicach
  13. Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku
  14. Szkoła Podstawowa w Miedznie
  15. Świetlica Socjoterapeutyczna TOTU w Tarnowskich Górach
  16. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach
  17. Zespół Szkół Plastycznych w Częstochowie
  18. Zespół Szkół w Rydułtowach
  19. Zespół Szkół nr  2  w Dąbrowie Górniczej
  20. Zespół Szkół w Skępem
  21. Zespół Szkół nr 2 w Czeladzi
  22. Zespół Szkół im. Reymonta w Częstochowie

 

Konkurs na przedmiot z odpadów

 

  1. Fundacja Godne Życie z Dąbrowy Górniczej
  2. Gimnazjum nr 1 w Jarocinie
  3. Miejski Dom Kultury w Mikołowie
  4. Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
  5. Niepubliczne Gimnazjum Językowe w Sosnowcu
  6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rokitnik Szlacheckim
  7. Pałac Kultury Zagłębia w  Dąbrowie Górniczej
  8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Katowicach
  9. Szkoła Przysposabiająca do Pracy – Toruń
  10. Szkoła Podstawowa w Dzwono-Sierbowicach
  11. Szkoła Podstawowa w Miedznie
  12. Szkoła Podstawowa w Czernicy
  13. Szkoła Podstawowa nr 2 w Rydułtowach
  14. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach
  15. Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej





Do góry



17.06.2011. 

Wszyscy laureaci i ich opiekunowie zostali zaproszeni na wizytę studyjną w województwie śląskim w dniach 27-29 czerwca br. W trakcie wizyty, w dniu 27 czerwca br. laureatom i ich opiekunom merytorycznym zostały wręczone nagrody i dyplomy.


Lista laureatów i wyróżnionych w konkursie

"Ekologia w mieście - zostań młodym badaczem przyrody"



Kategoria szkoły podstawowe

I miejsce -

Marta Chamera, Katarzyna Król -130 pkt.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie

Opiekun: Halina Rajwa


II miejsce -

Michał Prusiński – 129 pkt

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni

Opiekun: Marcin Żelechowski
III miejsce -

Julia Sendal, Maria Klaja – 128 pkt.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie

Opiekun: Halina Rajwa


III miejsce -

Bartosz Chromik – 128 pkt

Szkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie

Opiekun: Halina Rajwa


Wyróżnienia

  • Anna Koronkiewicz, Mirella Narewska – 120 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku

    Opiekun: Maria Czarnecka
  • Wiktoria Bulska, Wiktoria Krajcer – 106 pkt.

    Szkoła Podstawowa w Janowie

    Opiekun :Mariola Turowska – Moskali
  • Iwona Chaberska, Anna Pietrzak- 104 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

    Opiekun :Katarzyna Centkowska
  • Agnieszka Rauer, Dominika Mila -104 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 24 w Zabrzu

    Opiekun :Barbara Wichary

Pozostałe osoby z najwyższą uzyskaną ilością punktów:

  • N.Pająk, A.Urbańczyk – 101 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej

    Opiekun: Anna Sojka

  • Z.Dzikowska, W.Kozłowska – 100 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 88 w Poznaniu

    Opiekun: Barbara Grześkiewicz

  • W.Pawlik, I.Tomczyk – 97 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie

    Opiekun: Wojciech Mikos

  • W.Wisniewska, J.Wojtacha – 95 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach

    Opiekun: Barbara Żelezny

  • M.Płonka – 94 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 13 w Gliwicach

    Opiekun: B.Sitko-Kalinowska

  • S.Koch, J.Wesołowski – 91 pkt.

    Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach

    Opiekun: Barbara Żelezny

Do góry


Kategoria gimnazja

I miejsce -

Magdalena Antas, Katarzyna Słodowska- 130 pkt.

Gimnazjum im.Św.Rodziny z Nazaretu w Krakowie

Opiekun: Hanna Perlenia


II miejsce -

Michał Domański – 129 pkt.

Gimnazjum nr 1 w Bieruniu

Opiekun : Janina Duda


III miejsce -

Zuzanna Czepukojć, Dominika Dziewałtowicz -128 pkt.

Gimnazjum im. Orła Białego w Ustroniu Morskim

Opiekun: Ewa Bielec


Wyróżnienia

  • Magdalena Cesarz – 127 pkt.

    Społeczne Gimnazjum nr 2 w Częstochowie

    Opiekun: Małgorzata Marciniak

  • Kamil Bykowski, Kordian Rogaliki – 126 pkt.

    Gimnazjum nr 1 w Bieruniu

    Opiekun: Janina Duda

  • Katarzyna Pawełek – 126 pkt.

    Gimnazjum nr 6 w Tarnowskich Górach

    Opiekun: Barbara Żelezny


Pozostałe osoby z najwyższą uzyskaną ilością punktów:

  • Paweł i Tomasz Pietrasik -119 pkt.

    Gimnazjum nr 8 w Częstochowie

  • Bogna Wierzbicka – 116 pkt.

    Społeczne Gimnazjum nr 2 w Częstochowie

  • Izabela Tomaszek- 95 pkt

    Gimnazjum nr 8 w Częstochowie

Opiekun : Jolanta Krzypkowska

Do góry


Kategoria szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce -

Piotr Rumuński – 125 pkt.

Zespół Szkół im.W.Łukasińskiego w Skępem

Opiekun: Agnieszka Żuchowska


I miejsce -

Beata Lazarowska– 125 pkt.

Zespół Szkół im.W.Łukasińskiego w Skępem

Opiekun: Agnieszka Żuchowska


II miejsce -

Michał Andruszkiewicz – 115 pkt.

II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Opiekun: Małgorzata Baran


III miejsce -

Barbara Nowacka – 105 pkt.

I Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu

Opiekun: Lidia Żabska


Wyróżnienia

  • Karolina Duda, Agata Podlaszewska – 100 pkt.

    I Liceum Ogólnokształcące w Nakle nad Notecią

    Opiekun: Hanna Pietrucin

  • Barbara Kosteczka, Iwona Szymiec – 100 pkt.

    I Liceum Ogólnokształcące w Będzinie

    Opiekun: Aneta Zielińska

  • Łukasz Dzikowski, Mateusz Borowski – 90 pkt.

    I Liceum Ogólnokształcące w Nakle nad Notecią

    Opiekun: Hanna Pietrucin

  • Aleksandra Karczmarek, Kamil Mathews - 90 pkt.

    I Liceum Ogólnokształcące w Nakle nad Notecią

    Opiekun: Hanna Pietrucin

  • Kamila Okrucińska, Agnieszka Radziszewska – wyróżnienie specjalne

    Zespół Szkół nr 26 w Toruniu –Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

    Opiekun: Beata Janowska


Pozostałe osoby z najwyższą uzyskaną ilością punktów:

  • Katarzyna Jasińska, Daniel Matuszak – 85 pkt.

    I Liceum Ogólnokształcące w Będzinie

    Opiekun: Ewa Stopa

  • Damian Połomski – 85 pkt.

    V Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

    Opiekun :Małgorzata Czwajda- Szermer

Do góry


We wrześniu 2011 r. została opublikowana broszura z pracami nagrodzonymi i wyróżnionymi.Ze względu na wyrównany poziom, opublikowaliśmy również prace nie nagrodzone, ale z najwyższą ilością punktów, wymienione powyżej.

Książki zostały wysłane w połowie października br. do wszystkich placówek, które nadesłały prace na konkurs. Wysłane książki przeznaczyliśmy dla autorów wszystkich przysłanych na konkurs prac, ich opiekunów oraz bibliotek szkolnych. Jeżeli ktoś chciałby otrzymać dodatkowe egzemplarze, jest to możliwe, ale na koszt odbiorcy. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy.

Do góry


Comments