Доступ до публічної інформації


                                                                             Порядок                                                                                                 опрацювання запитів на інформацію в Згурівській районній раді

         1.Порядок опрацювання запитів на інформацію в Згурівській районній раді визначає порядок розгляду, підготовки та надання відповідей за запитами на інформацію в Згурівській районній раді.

         2.Секретар у день надходження запиту на інформацію реєструє його та передає невідкладно (протягом одного робочого дня) заступнику голови районної ради, який володіє інформацією для його опрацювання та підготовки інформаційних матеріалів.

         3.Розпорядник інформації надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п»яти робочих днів з дня отримання запиту.

         4.У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує значної кількості даних, строк підготовки інформаційних матеріалів може бути продовжено до 15 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Заступник голови ради повідомляє секретаря про продовження строку виконання запиту. Секретар повідомляє запитувача про продовження строку протягом п»яти робочих днів з дня надходження запиту.

         У разі, якщо задоволення  запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом  більш як 10 сторінок, запитувач зобов»язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

5.Інформаційні матеріали або проект відповіді візується заступником голови  і передається секретарю.

6.У разі, коли районна рада не володіє запитуваною інформацією, але їй відомо, хто нею володіє, вона надсилає оригінал запиту на інформацію її розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача інформації.

7.У разі, коли районна рада не володіє запитуваною інформацією і не зобов»язана відповідно до її компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит, або інформація належить до категорії інформації з обмеженим доступом, секретар повертає запит запитувачу з відповідним роз»ясненням.

 Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття інформаційних запитів  є приймальня голови районної ради адміністративного будинку Згурівської райдержадміністрації, розташованого за адресою:  вул.Українська,19,  смт Згурівка;

телефонний номер 04570 5-13-68 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі та факсом;

електронну адресу zgurrada@ukr.net для прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі та надання на них відповідей.

ĉ
Сергей Гарматний,
9 вер. 2014 р., 06:22
ĉ
Сергей Гарматний,
9 вер. 2014 р., 06:22
Comments