Новини06 грудня – День Збройних Сил України Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни! Ветерани!

опубліковано 10 груд. 2015 р., 03:06 Тетяна Вільгельмівна Кривов'яз

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Служба в лавах Української армії – це продовження славних традицій предків, великої звитяги козацтва та наших батьків, дідів, прадідів.

Тож це свято солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові, сивочолих ветеранів і молодих хлопців, яким лише належить заступити на вахту оборонця.

Глибоко переконані, що  Українська армія завжди  залишатиметься національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Черговий номер:

опубліковано 10 груд. 2015 р., 03:03 Тетяна Вільгельмівна Кривов'яз3 грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

опубліковано 10 груд. 2015 р., 03:01 Тетяна Вільгельмівна Кривов'яз

    Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей.
    Ці люди не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.
    Сучасне суспільство нарешті вирішило зробити крок до власної цивілізованості. Не можна не відзначити, що ті заходи, які були вжиті з боку офіційних державних структур багатьох країн, громадських організацій і громадянської позиції не байдужих до проблем інвалідів, принесли в нашу цивілізацію ті ноти надії, які раніше просто ігнорувалися. Про проблеми інвалідів заговорили, їх перевели в площину активних практичних рішень, права інвалідів почали закріплювати на законодавчому рівні. Робота прийняла системний характер.
    У цей день Згурівська райдержадміністрація, районна рада висловлюють щиру вдячність усім жителям Згурівщини, які активно долучилися до благородної справи, зробивши свій посильний внесок у поліпшення матеріального становища тих, хто вкрай цього потребує.
    Нехай щоденна турбота про ближнього, милосердя і терпимість стане нормою нашого повсякденного життя. Захищаючи і відстоюючи права інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя.

1-3 of 3