Výsledky

Celkové výsledky jsou ke stažení dole na této stránce.
Výsledky s mezičasy naleznete na stráce závodu v ORIS zde http://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=2420 ,
kde si můžete také vytisknout mezičasový lísteček.
 
Konečné výsledky kategorie: A           6.1km    0m 36k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejzlaz Štěpán           VCB                  VCBXXXX   0ch 45.14         
  2.Zimmermann Martin        KRE                  KRE9301 B 0ch 49.23         
  3.Tichý Tomáš              SJH                  SJH9201 C 0ch 49.54         
  4.Zimmermann Pavel         KRE                  KRE6401 C 0ch 50.38         
  5.Paták Pavel              KSH                  KSH8501 C 0ch 51.20         
  6.Hulec Filip              PCB                  PCB9401 B 0ch 53.00         
  7.Kubičko Pavel            SJH                  SJH7201 C 0ch 56.03         
  8.Hulec Jakub              KSH                  KSH8401 C 0ch 56.37         
  9.Beneš Jan                SJH                  SJH7001 C 0ch 59.08         
 10.Hojná Dominika           SJH                  SJH9852 A 0ch 61.18         
 11.Tichá Tereza             SJH                  SJH9452 A 0ch 62.09         
 12.Hošek Lubomír            VCB                  VCB6101 C 0ch 62.55         
 13.Hejzlar Josef            VCB                  VCB5601 C 0ch 64.25         
 14.Veselý Oldřich           SJH                  SJH7101 C 0ch 64.41         
 15.Růta Vojtěch             KTA                  KTA9701 B 0ch 66.47         
 16.Kovář Jaroslav           TJH                  TJH8901 C 0ch 71.45         
 17.Parkán Jiří              SJH                  SJH6801 C 0ch 72.55         
 18.Teringl Radek            VCB                  VCB6502 C19ch 55.14         
 
Konečné výsledky kategorie: B           4.5km    0m 26k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselý Vojtěch           SJH                  SJH0001 B 0ch 45.35         
  2.Hojná Eliška             SJH                  SJH0052 A 0ch 46.03         
  3.Hudečková Helena         KTA                  KTA6951 C 0ch 46.54         
  4.Svobodová Jana           KTA                  KTA9951 B 0ch 50.46         
  5.Benešová Iva             SJH                  SJH7051 C 0ch 51.04         
  6.Kovářová Lenka           TJH                  TJH8652 C 0ch 51.34         
  7.Peřinka Šimon            BBM                  BBM9700 B 0ch 56.05         
  8.Benešová Iveta           SJH                  SJH9351 C 0ch 56.28         
  9.Svobodová Martina        KTA                  KTA7151 C 0ch 56.30         
 10.Denemarek Oldřich        BBM                  BBM5100 C 0ch 60.45         
 11.Peřinková Irena          BBM                  BBM6550 C 0ch 60.50         
 12.Bušík Milan              KTA                  KTA6301 C 0ch 62.13         
 13.Blabla Zdeněk            PCB                  PCB5901 C 0ch 62.15         
 14.Tichá Jana               TJH                  TJH6451 C 0ch 63.19         
 15.Rychtecký Josef          VCB                  VCB4801 C 0ch 64.52         
 16.Bušík David              KTA                  KTA0002 B 0ch 70.29         
 17.Fiala Miloš              KSH                  KSH4801 C 0ch 70.54         
 18.Kubičková Martina        SJH                  SJH7752 C 0ch 71.15         
 19.Zemanová Alena           KTA                  KTA6351 C 0ch 75.22         
 20.Kovářová Milena          TJH                  TJH5351 C 0ch 76.22         
 21.Patáková Mária           KSH                  KSH5751 C 0ch 77.22         
 22.Gřunděl Ivan             SJH                  SJH4201 C 1ch 76.51         
 
Konečné výsledky kategorie: C           2.8km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Svobodová Anna           KTA                  KTA0151 B 0ch 32.12         
  2.Krejčířová Adéla         VTA                  VTA0252   0ch 41.01         
  3.Hudečková Alena          KTA                  KTA4351 C 0ch 46.14         
  4.Mikeš Antonín            KRE                  KRE0200 C 0ch 52.23         
  5.Veselá Aneta             SJH                  SJH0352 C 0ch 55.06         
  6.Kubičková Kristýna       SJH                  SJH0452 C 0ch 55.09         
  7.Liberdová Magdalena      KSH                  KSH0851   0ch 64.20         
  8.Kubičková Kateřina       SJH                  SJH0652 C 0ch 66.52         
  9.Benešová Michaela        SJH                  SJH0651 C 0ch 67.26         

ċ
textak_celkove vysledky.TXT
(4k)
Jiří Vébr,
28. 12. 2013 8:14
Comments