Współpraca w Internecie

 
Na czym zarabia się w Internecie? Jak wykorzystać do tego blog internetowy? Blog, który zarabia


Programy Partnerskie

    - ścisła współpraca między Tobą, a Firmą która uruchomiła taki Program. Jako Partner otrzymasz najczęściej Link Partnerski (polecający), czyli adres internetowy Właściciela Programu, rozbudowany o Twój numer identyfikacyjny, który umożliwia systemowi komputerowemu na odnotowanie wizyty z Twojego polecenia na stronach Serwisu. 
 
    W zależności od wykonanych działań w Serwisie Partnerskim, (może to być wykupienie abonamentu, pobranie danych, zakup artykułów, rejestracja i wiele innych czynności wynikających z charakteru Serwisu) poprzez nadany Ci „Link Partnerski” - prowizje od zarobionej w ten sposób kwoty trafiają do Ciebie. 
 
    Istnieje wiele rodzajów współpracy i każdy z Programów Partnerskich ma własne, wypracowane metody promocji przewidziane w ramach współpracy z Partnerami. Dobry Program Partnerski charakteryzuje się tym, że nie pozostawia osób zainteresowanych współpracą, samym sobie. Udostępnia materiały szkoleniowe z instrukcjami, jak również zapewnia Ci stały kontakt i niekiedy wsparcie techniczne. Współpraca taka polega przede wszystkim na przekierowaniu zainteresowanych osób, za pomocą otrzymanego „Linku Partnerskiego” na stronę Organizatora Programu. Organizator z kolei udostępnia Partnerom materiały marketingowe, przydatne do promocji Serwisu i znajdującej się w nim oferty.
 
 
 

Wydawnictwa - Publikacje i ePublikacje
 
 
Nextranet - Program Partnerski
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 30% / Próg Wypłaty - 50 zł / 
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP Nextranet
  
    Wprowadzony przez Program Partnerski Nextranet innowacyjny model biznesowy to forma programu partnerskiego "na sterydach" tzw. internetowy franchising. W ramach Nextranet.pl masz do dyspozycji produkty, know-how, oprogramowanie i infrastrukturę, po to aby umożliwić Ci skomponowanie oferty i generowanie najwyższych prowizji.
 

 
Złote Myśli - Program Partnerski
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 40% / Próg Wypłaty 100
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP Złote Myśli
 
    Złoty Program jest dla każdego, bo każdy może do niego przystąpić. Jeśli posiadasz swój numer NIP oraz stały adres zameldowania, prowizję w Złotym Programie Partnerskim otrzymujesz za każdym razem, kiedy polecony przez Ciebie Klient kupi e-booka.
 

 
Księgarnia Wieża Babel - PRZYJACIELE Księgarni 
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 5% / Próg Wypłaty 100 zł
  
 
Zobacz Szczegóły Programu >> Przyjaciele Księgarni 
 
    Do programu może przyłączyć się każdy kto posiada własny serwis internetowy.
Wymagania: aby były to serwisy zgodne z polskim prawem, gdyż organizatorom nie zależy na przyjaźni ludzi, którzy to prawo w jakikolwiek sposób łamią.
 

Szkolenia - Edukacja - Rozwój
 
Netigo - Program Partnerski
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 60% / Próg Wypłaty 100 zł /
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP Netigo
 
    Program Partnerski Netigo, to prosty i przyjemny sposób na zarabianie pieniędzy. W skrócie działa to tak, że polecasz produkty objęte PP Netigo w swoim serwisie (używasz swojego unikalnego linka) i za każdą sprzedaż otrzymujesz prowizję. Zapraszamy do współpracy.
 

 
Czas Na E-Biznes - Program Partnerski
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 50% / Próg Wypłaty - 50 zł /
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP CNEB
 
  
    Chcesz zarabiać duże pieniądze w Internecie i się przy tym nie męczyć? Tylko wyobraź sobie. Możesz zarabiać w Internecie promując profesjonalne produkty i usługi za godziwą prowizję.
 

 
Psychorada - Program Partnerski 
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 25% / Próg Wypłaty - 50 zł /
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP Psychorada
 
    Możesz dużo zarabiać, ponieważ wiele produktów jest z cenowej górnej półki. Będziesz otrzymywać przydatne wskazówki pomagające Ci zarabiać więcej. Dostaniesz wartościowe narzędzia wspomagające Twoje działania.
 
 

Zdrowie 
 
Mapa Zdrowia - Program Partnerski
 
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 25% / Próg Wypłaty 100 /
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP Mapa Zdrowia
 
    Wyedukowani Partnerzy więcej zarabiają, więc każdy Partner automatycznie jest zapisywany na e-mailowy kurs "zarabiania w programach partnerskich". Po zarejestrowaniu się otrzymasz unikalny link do promowania produktów.
 
 

Internet
 
Skrypty Pro - Program Partnerski
 
Prowizja Wieczna - Tak / Max Prowizja - 60% / Próg Wypłaty 200 zł
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP SkryptyPro
 
    Generator sklepu partnerskiego ze wszystkimi produktami. Generator ministron na subdomenach dla każdego produktu.
 

 
iBroker - Program Partnerski
Prowizja Wieczna - Nie / Max Prowizja - 25% / Próg Wypłaty 150 zł /
 
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP iBroker 
 
    Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa. Nie wymaga też od Ciebie wielkiego wysiłku, ani też specjalnych umiejętności technicznych. Zacznij od zapoznania się z regulaminem programu i wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 
 

Turystyka 

 
inTurs - System Rezerwacyjny
Prowizja Wieczna - Nie / Max Prowizja - 14% / Próg Wypłaty 50 /
  
 
Zobacz szczegóły Programu >> PP InTurs
 
    Już dziś możesz zarabiać promując zakwaterowanie w ponad 600 apartamentach w Polsce. Chcesz zobaczyć jak wygląda Program Partnerski od kuchni? Zobacz wersję demonstracyjną panelu administracyjnego.