Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №101

До уваги учнів!


Номери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

https://association4u.in.ua/


Увага!!! На сайті ведуться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.


Звит директора.pdf

Вас вітає офіційний сайт

Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №101

Запорізької міської ради Запорізької області

знвк 101 №101 школа Запоріжжя зувк

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні батьки!

Ознайомитися з двотижневим меню для харчування учнів 1-4 класів (гарячий сніданок) за кошти батьків на добровільній основі можна в розділі «Батькам» вкладка «Харчування»


ГІМН ШКОЛИ

Захоплення йде до вершин

Салют щасливій нашій долі!

Співаємо для вчителів,

Які навчають нас в цій школі

Віват! Віват! Віват 101-й школі!

Бажаємо ми вільно жить

У міру сил, по добрій волі

Звитяг побільше досягти

Ми вчимося в найкращій школі

Віват! Віват! Віват 101-й школі!