Gminami

POWIAT BYDGOSZCZ

Miasto Bydgoszcz 
  1. Bartodzieje (ul. Fordońska)
  2. Biedaszkowo (choleryczny)
  3. Bielawy (ul. Wyszyńskiego)
  4. Brdyujście (ul. Witebska)
  5. Czarnówko
  6. Czersko Polskie (ul. Objazdowa)
  7. Czyżkówko (ul. Siedlecka)
  8. Czyżkówko (ul. Siedlecka/Głucha)
  9. Fordon (Pałcz, ul. Bora-Komorowskiego)
  10. Fordon (Zofin, ul. Hallera)
  11. Fordon Stary (ul. Cechowa)
  12. Fordon Stary
  13. Fordon Stary (więzienny)
  14. Fordon Stary (żydowski)
  15. Gośniewice
  16. Górzyskowo (Żydowski, ul. Iakra)
  17. Górzyskowo (wojenno-prawosławno-katolicko-żydowski, ul. Kcyńska)
  18. Jachcice (Saperów)
  19. Jary (ul. Lotników)
  20. Kapuściska (ul. Smętna)
  21. Kapuściska (ul. Toruńska)
  22. Łęgnowo
  23. Miedzyń (ul. Paprocia)
  24. Miedzyń (ul. Widok)
  25. Opławiec (ul. Baranowskiego)
  26. Opławiec (ul. Opławiec/Koronowska)
  27. Osowa Góra
  28. Osowa Góra  (ul. Ibisowa)
  29. Osowa Góra (ul. Masztowa)
  30. Plątnowo/Żółwin
  31. Prądy (ul. Malachitowa/Agatowa)
  32. Prądy (ul. Prądy)
  33. Rupienica (ul. Cmentarna)
  34. Smukała (ul. Palmowa)
  35. Szwederowo  (ul. Jesionowa)
  36. Szwederowo (ul. Leszczyńskiego)
  37. Szwederowo (żydowski, Filarecka)
  38. Śródmieście (park im. Witosa)
  39. Śródmieście (wojskowy, choleryczny)
  40. Zawisza (ul. Zaświat)
  41. Zimne wody (ul. Kielecka)

Gmina Białe Błota 
  1. Białe Błota (I)
  2. Białe Błota (II)
  3. Ciele
  4. Drzewce (I)
  5. Drzewce (II)
  6. Kruszyn Krajeński (I)
  7. Kruszyn Krajeński (II)
  8. Lisi Ogon (I)
  9. Lisi Ogon (II)
  10. Łochowice
  11. Murowaniec
  12. Prądki
  13. Przyłęki (I)
  14. Przyłęki (II)
  15. Przyłęki (kat-ewa)
  16. Trzciniec
  17. Zielonka (I)
  18. Zielonka (II)
  19. Zielonka (III)
 
 
Gmina Dąbrowa Chełmińśka
 
 
Gmina Dobrcz 
  1. Borówno
  2. Borówno Augustowo
  3. Kotomierz (I)
  4. Kotomierz (II)
  5. Kozielec (I)
  6. Kozielec (II)
  7. Pauliny
  8. Pyszczyn
  9. Sienno
  10. Stronno (I)
  11. Strzelce Dolne (I)
  12. Strzelce Dolne (II)
  13. Trzeciewiec
  14. Trzęsacz
  15. Włóki (ewangelicki)
  16. Włóki (wojenny)
  17. Wudzyn (ewangelicki)
  18. Wudzyn (wojenny)
  19. Wudzynek
  20. Zalesie
  21. Zła Wieś


Gmina Nowa Wieś Wielka
  1. Brzoza
  2. Chmielniki (I)
  3. Chmielniki (II)
  4. Chmielniki (III)
  5. Dąbrowa Wielka (I)
  6. Dąbrowa Wielka (II)
  7. Dębinka
  8. Dobromierz (I)
  9. Dobromierz (II)
  10. Dobromierz (III)
  11. Dziemionna (I)
  12. Dziemionna (II)
  13. Kolankowo (I)
  14. Kolankowo (II)
  15. Leszczyce
  16. Łążyn Duży
  17. Łążyn Mały
  18. Nowa Wieś Wielka
  19. Nowe Smolno (I)
  20. Nowe Smolno (II)
  21. Olimpin (Panoniewo)
  22. Olimpin (Wałownica)
  23. Piecki
  24. Stryszek
  25. Targowisko
  26. Tarkowo Dolne

 
  1. Bożenkowo (I)
  2. Bożenkowo (II)
  3. Czarnówczyn
  4. Jarużyn
  5. Maksymilianowo
  6. Niemcz
  7. Niwy
  8. Niwy (Nowe)
  9. Osielsko
  10. Żołędowo
 

Gmina Sicienko 
  1. Gliszcz
  2. Goncarzewy (I)
  3. Goncarzewy (II)
  4. Kruszyn
  5. Kruszyniec
  6. Łukowiec
  7. Mochle (I)
  8. Mochle (II)
  9. Murucin
  10. Nowaczkowo
  11. Osówiec
  12. Pawłówek
  13. Sasieczynek
  14. Sicienko
  15. Trzemiętowo
  16. Trzemiętówko
  17. Wierzchucinek
  18. Wierzchucice
  19. Wojnowo
  20. Zawada
  21. Zielonczyn


Gmina Solec Kujawski
  1. Chrośna
  2. Kabat (I)
  3. Kabat (II)
  4. Otorowo (I)
  5. Otorowo (II)
  6. Solec Kujawski (I)
  7. Solec Kujawski (II)
  8. Solec Kujawski (III)
  9. Solec Kujawski (IV)
  10. Solec Kujawski (żydowski)
  11. Przyłubie (I)
  12. Przyłubie (II)
  13. Przyłubie (III)
  14. Wypaleniska
 
 
 
POWIAT CHEŁMNO
 

Gmina Chełmno

  1. Chełmno
  2. Chełmno (żydowski)
  3. Dolne Wymiary
  4. Górne wymiary
  5. Klamry (I)
  6. Klamry (II)
  7. Klamry (III)
  8. Kolno
  9. Małe Łunawy
  10. Nowe Dobra
  11. Nowawieś Chełmińska
  12. Ostrów Świecki
  13. Podwiersk
  14. Różnowo
  15. Starogród
  16. Wielkie Łunawy (I)
  17. Wielkie Łunawy (II)


Gmina Kijewo Królewskie

  1. Bajerze
  2. Brzozowo
  3. Dorposz Szlachecki
  4. Kiełp
  5. Kijewo Szlacheckie
  6. Watorowo


Gmina Lisewo
  1. Lisewo
  2. Pniewite


Gmina Papowo Biskupie
  1. Dubielno
  2. Jeleniec
  3. Zegartowice


Gmina Stolno
  1. Małe Czyste
  2. Obory
  3. Paparzyn
  4. Trzebiełuch
  5. Wichorze


Gmina Unisław 
  1. Błoto
  2. Bruki Kokocka
  3. Bruki Unisławskie
  4. Kokocko
  5. Unisław
 
  
 
 
POWIAT MOGILNO
 

Gmina Dąbrowa

  1. Krzektowo
  2. Mierucin
  3. Mokre
  4. Parlin (I)
  5. Parlin (II)
  6. Parlinek
  7. Sędowo
  8. Sędówko
  9. Słaboszewko
  10. Szczepankowo
  11. Szczepanowo
 
 
 
 
POWIAT NAKŁO
 

 Gmina Mrocza

  1. Białowieża
  2. Drzewianowo
  3. Jeziorka Zabartowskie
  4. Kaźmierzewo
  5. Kosowo
  6. Krukówko
  7. Mrocza (I)
  8. Mrocza (II)
  9. Mrocza (żydowski)
  10. Orle
  11. Ostrowo (I)
  12. Ostrowo (II)
  13. Rościmin
  14. Samsieczynek
  15. Słupówko
  16. Wiele
  17. Wyrza
 
 
Gmina Nakło
  1. Chrząstowo
  2. Gumnowice
  3. Karnowo (I)
  4. Karnowo (II)
  5. Karnówka
  6. Lubaszcz
  7. Małocin
  8. Minikowo
  9. Nakło
  10. Nakło (I)
  11. Nakło (II)
  12. Nakło (wielowyznaniowy)
  13. Nakło (choleryczny)
  14. Nakło (żydowski)
  15. Olszewka (I)
  16. Olszewka (II)
  17. Paterek (I)
  18. Paterek (II)
  19. Polichno (I)
  20. Polichno (II)
  21. Polichno (III)
  22. Potulice
  23. Studzienki
  24. Suchary
  25. Suchary
  26. Ślesin (I)
  27. Ślesin (II)
  28. Ślesin (III)
  29. Gorzeń
  30. Trzeciewnica
  31. Wieszczki
  32. Występ
  
 
Gmina Szubin  
  1. Brzózki (I)
  2. Brzózki (II)
  3. Chomętowo
  4. Chrobielin
  5. Ciężkowo
  6. Dąbrówka Słupska
  7. Godzimierz
  8. Grzeczna Panna
  9. Kołaczkowo
  10. Kołaczkowo Wybudowanie
  11. Kornelin
  12. Kornelin – Aleksandrowo
  13. Kornelin - Jaktórka
  14. Kowalewo
  15. Królikowo
  16. Małe Rudy
  17. Małe Rudy (Florentowo)
  18. Mąkoszyn
  19. Niedźwiady (I)
  20. Niedźwiady (II)
  21. Nowy Świat
  22. Pińsko
  23. Wojsławiec
  24. Rynarzewo (I)
  25. Rynarzewo (II)
  26. Rynarzewo (żydowski)
  27. Samoklęski Małe (I)
  28. Samoklęski Małe (II)
  29. Skórzewo
  30. Słonawy
  31. Słupy
  32. Smolniki
  33. Smolniki (II)
  34. Stanisławka
  35. Stary Jarużyn
  36. Szaradowo
  37. Szkocja (I)
  38. Szkocja (II)
  39. Szkocja (II)
  40. Szubin Wieś
  41. Tur
  42. Zalesie
  43. Zamość – Podlaski
  44. Zamość – Trzciniec
  45. Zędowo
  46. Zielonowo
  47. Zielonowo
  48. Żurczyn
POWIAT ŚWIECIE
 

Gmina Pruszcz
  1. Bagniewo 
  2. Brzeźno 
  3. Cieleszyn
  4. Gołuszyce 
  5. Grabowo 
  6. Łowin 
  7. Łowinek 
  8. Łowinek (rodowy)
  9. Łowinek (Łysa Góra) 
  10. Małociechowo 
  11. Mirowice 
  12. Pruszcz (ewangelicki)
  13. Pruszcz (wojenny)
  14. Serock
  15. Serock (Kurpiszewo)
  16. Serock (Szukaj)
  17. Serock (Wątrobowo)
  18. Topolno
  19. Wałdowo
  20. Zawada
  21. Zbrachlin
  22.  
     
Gmina Świecie
  1. Czapelki
  2. Czaple
  3. Drozdowo
  4. Dworzysko
  5. Dziki
  6. Kosowo
  7. Przechówko
  8. Sartowice (I)
  9. Sartowice (II)
  10. Sulnówko
  11. Świecie (I)
  12. Świecie (II)
  13. Świecie (III)
  14. Świecie (Przechowo)
  15. Święte (I)
  16. Święte (II)
  17. Topolinek (I)
  18. Topolinek (II)
  19. Wiąg
  20. Wielki Konopat
  21. Wyrwa
  
 
 
  
POWIAT WĄBRZEŹNO


Gmina Książki
  1. Brudzawki
  2. Książki (I)
  3. Książki (II)
  4. Książki (III)
  5. Łopatki (I)
  6. Łopatki (II)
  7. Łopatki (III)
  8. Łopatki Polskie
  9. Osieczek (I)
  10. Osieczek (II)
  11. Osieczek (III)
  12. Szczuplitki


Gmina Wąbrzeźno

  1. Czystochleb
  2. Frydrychowo
  3. Jarantowice (I)
  4. Jarantowice (II)
  5. Jaworze (I)
  6. Jaworze (II)
  7. Jaworze (III)
  8. Ludowice (I)
  9. Ludowice (II)
  10. Łabędź (I)
  11. Łabędź (II)
  12. Małe Radowiska
  13. Michałki
  14. Myśliwiec
  15. Nielub
  16. Orzechowo
  17. Orzechówko
  18. Pływaczewo
  19. Prochy
  20. Prochy (Siedem Gór)
  21. Ryńsk
  22. Ryńsk (rzymskokatolicki)
  23. Sosnówka
  24. Sitno
  25. Stanisławki (I)
  26. Stanisławki (II)
  27. Wałycz
  28. Wąbrzeźno (I)
  29. Wąbrzeźno (II)
  30. Wąbrzeźno (III)
  31. Wąbrzeźno (żydowski)
  32. Węgorzyn
  33. Zaradowiska
  34. Zieleń



POWIAT TORUŃ
 
Gmina Zławieś Wielka
  1. Cegielnik
  2. Czarne Błoto
  3. Czarnowo
  4. Gutowo
  5. Łążynek
  6. Pędzewo
  7. Przysiek
  8. Rzęczkowo
  9. Skłudzewo
  10. Smolniki
  11. Stary Toruń
  12. Toporzysko
  13. Zarośla Cienkie
  14. Zławieś Wielka
 
 
 
POWIAT ŻNIN
 

Gmina Barcin

  1. Augustowo (Kania)
  2. Barcin
  3. Julianowo
  4. Kania
  5. Knieja
  6. Mamilcz
  7. Pturek
  8. Sadłogoszcz
  9. Szeroki Kamień
  10. Złotowo

Gmina Łabiszyn

  1. Annowo 
  2. Buszkowo 
  3. Jabłowo Pałuckie
  4. Jabłówko
  5. Jeżewo
  6. Łabiszyn (Arnoldowo)
  7. Łabiszyn
  8. Łabiszyn (żydowski, Arnoldowo)
  9. Nowe Dąbie
  10. Obielewo
  11. Ostatkowo
  12. Rzywno
  13. Wielki Sosnowiec I
  14. Wielki Sosnowiec II
  15. Wielki Sosnowiec III
  16. Wielki Sosnowiec IV
  17. Władysławowo I
  18. Władysławowo II
  19. Władysławowo III
  20. Władysławowo IV (Borek)
  21. Władysławowo V (Sumówka)
  22. Władysławowo VI (Żabie Błota)
  23. Cmentarz ewangelicki - Wyręba

Gmina Rogowo

  1. Bożacin
  2. Cegielnia
  3. Gościeszyn
  4. Grochowiska Księże
  5. Izdebno
  6. Łaziska
  7. Mięcierzyn
  8. Niedźwiady
  9. Rzecz
  10. Rogowo
  11. Rogowo (żydowski)
  12. Skórki
  13. Szkółki
  14. Wiewiórczyn
  15. Wiktorowo
  16. Złotniki
Comments