Wrestling Kraków

Grupa z zajęciami bezpłatnymi (szczegóły jak niżej i proszę dzwonić) !
0. Uwaga: - w związku z wygraniem konkursu przez Nasz Klub - do końca czerwca zajęcia dla nowej grupy - poziom początkujący bezpłatne dla nowych chętnych w kategoriach wiekowych (U13-U15- czyli w wieku 12-15 lat, płeć M).

Prowadzimy nabór na treningi stylu wolnego z elementami gimnastyki ogólnorozwojowo-korekcyjnej oraz samoobrony na bazie: stylu wolnego zapasów i innych sportów walki.
Maksymalnie 12 osób na zajęciach.
Doświadczeni trenerzy tej sekcji posiadają wszystkie niezbędne, liczne uprawnienia instruktorskie.
We can communicate in: english, polish, and russian (and similar).

Wszelkie informacje na telefon 505070669.

Klub jest dofinansowany m.in. środkami samorządowymi.


Grupy /treningi po około 75 minut:
centrum Nowej Huty, bardzo dobry dojazd z sąsiednich dzielnic Krakowa. Trening zazwyczaj składa się z: rozgrzewki/ćwiczeń ogólnorozwojowych i usprawniających o funkcjach także rehabilitacyjno-korekcyjnych, części technicznej (demonstracji oraz przećwiczenia 2-3 technik zapasów stylu wolnego oraz części rozrywkowej (w zależności od możliwości uczestników: od zabaw z mocowaniem do sparringów zadaniowych), rozciągania.

Nabór chętnych - od 12 lat do 15 lat. Wstępnie wystarczy chęć i minimalna sprawność ogólna, oraz zdatny stan zdrowia (fizycznego i psychicznego).

Nie nosimy na treningach specjalistycznych ubiorów sportowych (czyli strój "taki jak na WF").

Zapraszamy szczególnie jako na zajęcia ogólnorozwojowe, bądź dodatkowe.
2. Polecamy także sekcje wyczynowe zapasów stylu wolnego i sumo (Kurdwanów oraz Nowa Huta) - dla dzieci (nabór dzieci w wieku 9-15 lat); właściwie wszystkie dni robocze.
Główny prowadzący trener klasy I - Marek tel. 505070669.
Doświadczona kadra, dofinansowanie / niskie koszty, zgrupowania, obozy, zawody krajowe oraz zagraniczne i tak dalej... .
Aktualnie (luty 2017) w Naszym Klubie mamy wice-mistrza Europy, a także medalistów mistrzostw Polski, bądź pucharów Polski.Nasz Klub aktualnie nie prowadzi sekcji zapasów kobiet (Panie chcące to trenować muszą teraz szukać gdzie indziej - nie udzielamy informacji gdzie to można; a lista licencjonowanych klubów zapaśniczych jest na stronie Polskiego Związku Zapaśniczego).