fundusze inwestycyjneABC. Jak inwestować w nieruchomości

Istnieje wiele książek, które są poświęcone inwestowaniu w nieruchomości, a także wiele osób twierdzi, że są ekspertami na tym rynku.

Co sprawia, że ta książka jest inna?

Przede wszystkim uwzględnia ona najważniejszy aspekt inwestowania w nieruchomości, a mianowicie zarządzanie nimi. Została ona także napisana przez prawdziwego eksperta.

Autor tej publikacji wyjaśnia czytelnikowi, jak szukać nieruchomości,jak oceniać ich wartość, negocjować transakcje i w wyniku tego zarabiać poważne pieniądze.

Pamiętaj ! To bardzo realna podróż w dziedzinę inwestowania w nieruchomości.

Autor książki, to bardzo doświadczony inwestor, a swoją wiedzę teoretyczną wielokrotne sprawdził w praktyce i prowadzi czytelnika przez swoje - dobre i złe inwestycje.

Pamiętaj ! Można w ten sposób zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności, które są niezbędne na drodze do osiągnięcia wolności finansowej.

Ken McElroy (autor książki) to jeden z największych deweloperów oraz inwestorów na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Inwestuje on od 8 lat wspólnie z Robertem i Kim Kiyosaki.

W publikacji ABC. Jak inwestować w nieruchomości dokonana jest szczegółowa analiza procesu inwestowania w nieruchomości i pokazane jest, jak znajdować i kupować nieruchomości, a także jak właściwie nimi zarządzać.

Jak inwestować w nieruchomo¶ci ABC. Jak inwestować w nieruchomości” – jest lekturą obowiązkową dla początkujących oraz bardziej doświadczonych inwestorów. Dzięki niej każdy czytelnik może zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą między innymi tego:

• jak stać się majętnym dzięki inwestowaniu w nieruchomości;

• jak pokonać mity, które powstrzymują nas od działania;

• jak znaleźć nieruchomość z potencjałem do generowania znacznego zysku i jak zwiększać swój przychód, stosując sprawdzone techniki zarządzania nieruchomościami;

• jak oceniać nieruchomości i określać własną cenę ich zakupu;

Ta książka jest sposobem na sukces dla każdego, kto jest zainteresowany inwestycjami w nieruchomości.
Warto przeczytać:


Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej


Jak znaleźć i kupić mieszkanie


Najtańszy kredyt mieszkaniowy