26.03.2007

Bursa KalDer EFQM Saha Ziyareti


EFQM Ödül Başvuru Raporu / Bursa Yerel Kalite Ödülü 2006 - Okulumuza gerçekleştirilen saha ziyareti

 

2006 yılı Bursa Kalite Ödül Sürecine sunmuş olduğumuz başvuru kitapçığının değerlendirilmesi sonucu okulumuza saha ziyareti yapılmasına, Bursa KalDer ve Değerlendiriciler karar vermiştir.

Saha ziyaretindeki zaman planlaması ile görüşülecek konular ve ilgililer aşağıda gösterilmiştir.

 

 

Okulumuzdan görüşmelere katılanların alfabetik sıralaması:

  ÖĞRENCİLER  
1 ALİ YAĞCI 10MAT1 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
2 BAYRAM KELEŞ 10MAT2 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
3 BEGÜM ŞENOVALI OK-11 OTO.KUMANDA BL. ÖĞRENCİSİ
4 BEGÜM TANIK MKT10 MEKATRONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENC.
5 BERAT GÜLDURUR UGM11 OKUL MECLİS BAŞKANI
6 BİLAN KURUN MKT11 MEKATRONİK ÖĞRENCİSİ
7 CANSU BAYAR MEK10B.E Ö.M. SINIF TEMSİLCİSİ ÖĞRENCİ
8 CİHAN AKITÜRK İNŞ10A.İ ONUR KURULU YAZMAN ÖĞREN.
9 ELİF SEVİNÇ TL10A2 ELEKTONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
10 EMRAH KARABAY TL12B2 ELEKTRONİK BÖLÜM ÖĞRENCİSİ
11 EMRE AYVAZ 11G2 MAKİNA RESSAMLIĞI ÖĞRENCİSİ
12 EMRE DEMİR OTK10ESKİ Ö.M. SINIF TEMSİLCİSİ ÖĞRENCİ
13 EMRE DEMİRAY UGM10 SİVİL SAVUNMA
14 EMRE YILMAZ TL12A1 Ö.M.DİVAN BAŞKANI
15 ERKAN KORHAN 10MAT2 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
16 ESRA EREN    OK-12 OTOMATİK KUMANDA BL.ÖĞRENCİSİ
17 GÖKHAN SALGUN MKT11 MEKATRONİK ÖĞRENCİSİ
18 GÜLER UYMUR 11G2 MAKİNA RESSAMLIĞI ÖĞRENCİSİ
19 GÜLŞAH ALTINDAL TL10A2 ELEKTONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
20 HÜSEYİN DEMİRTAŞ UÇE9 FEN VE TEKNOLOJİ
21 HÜSEYİN YILMAZ 10MAT1 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
22 İSMET ERTEN 11A2 SPOR
23 KEREM AKTAŞ TL12F1 ONUR KURULU 2. BAŞKANI
24 MESUT YEŞİL 11C3 MOTOR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
25 MiİNE KURMUŞ  OK-11 OTO.KUMANDA BL. ÖĞRENCİSİ
26 MUHAMMET SATIR 11C3 MOTOR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
27 MURAT ZEKİ 9C GEZİ TANITMA VE TURİZM
28 NECATİ YILMAZ UGM12 FEN VE TEKNOLOJİ
29 ONUR ÇANKAYA UGM10 SİVİL SAVUNMA
30 OSMAN ÖCAL TL12C1 İZCİLİK
31 ÖMER ŞERİF ARSLAN UGM12 FEN VE TEKNOLOJİ
32 ÖZGÜR KOYUN 11C3 MOTOR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
33 RIDVAN KIZILKAYA TL10A2 ELEKTONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ
34 SAİT KAYA TL12B2 ELEKTRONİK BÖLÜM ÖĞRENCİSİ
35 SEMİH RIZAOĞLU 11G2 MAKİNA RESSAMLIĞI ÖĞRENCİSİ
36 TURGAY KÖSE 10MAT2 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
37 TÜRKAN KILIÇ MKT10 MEKATRONİK BÖLÜMÜ ÖĞRENC.
38 UĞUR ASLAN 11G2 MAKİNA RESSAMLIĞI ÖĞRENCİSİ
39 VEYSEL ÇELİK TL12B SPOR
40 YİĞİT TAŞYAKAN MKT11 MEKATRONİK ÖĞRENCİSİ
41 YUSUF ATİK 10MAT1 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİ.
42 YUSUF HACIOĞLU TL12B2 ELEKTRONİK BÖLÜM ÖĞRENCİSİ
43 ZEHRA MENEK  OK-11 OTO.KUMANDA BL. ÖĞRENCİSİ
44 ZEYNEP GÜLEÇ   OK-12 OTOMATİK KUMANDA BL.ÖĞRENCİSİ
     
  ÖĞRETMEN VE PERSONEL  
1 ABDURRAHMAN BOZKURT İŞ MAK. ŞASİ ATL.LAB.ŞEFİ
2 ADİL YAZICIOĞLU MAKATRONİK CİM.LAB.ŞEFİ
3 AHMET CENGİZ İZCİLİK KULÜBÜ
4 AHMET EREĞLİ UÇAK B. MOTOR ATÖLYE ŞEFİ
5 AHMET SELÇUK DİN KÜLTÜRÜ VE AH. BİL.
6 ALİ BAYAR MAKİNA RESSAMLIĞI BÖL.ŞEFİ
7 ALİ KAYTAN OTOMATİK KUMANDA BÖL.ŞEFİ
8 AYNUR MERCAN MEMUR
9 BAYRAM MERCAN SİVİL SAVUNMA KULÜBÜ
10 BEHÇET ÜSTÜN O.K. ATÖLYE ŞEFİ
11 BETÜL ÖZYETİŞGİN BİYOLOJİ
12 CEMİL SATI YAPI BÖL. BAKIM ONARIM AT.ŞEFİ
13 EMEL EVRENSEL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
14 ERDAL KAYMAZ UÇAK B. MEKANİK ATÖLYE ŞEFİ
15 FATİYE KOCAGÖZ MATEMATİK
16 FİKRET BELİK İŞ MAK. DİZEL AT.ŞEFİ
17 FİKRİYE GÜNEŞ MAKİNA RESSAMLIĞI ÖĞRETMENİ
18 GENCAY KÖKSAL İŞ MAK. BAKIM ONARIM ŞEFİ
19 GÜLAY DEREBAŞI FİZİK
20 HAMZA BİLGEN PERSONEL DESTEK
21 HATİCE HAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
22 HAYDAR AKYÖN O.K. PLC LAB. ŞEFİ
23 HÜSEYİN EMİR MÜDÜR YARDIMCISI
24 İLHAMİ ARAN BİLİM FEN VE TEKNOLOJİ KUL.
25 İLKER YETİŞMİŞOĞLU MAKATRONİK HİD.VE PNO.E.ŞEFİ
26 İSMAİL BASKUR TEKNİK MÜDÜR YARDIMCISI
27 İSMAİL BAŞARAN OKUL MÜDÜRÜ
28 İSMAİL DOĞRU ELEKTRİK BÖL.ÖĞRETMENİ
29 İSMAİL KARA PERSONEL DESTEK
30 KADRİ KANAT FİZİK
31 KALBİYE TAVAS MATEMATİK
32 KEMAL GÜNGÖR MÜDÜR BAŞ YARDIMCISI
33 KENAN PARS OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI
34 KUTLU TEK MOTOR BÖLÜM ŞEFİ
35 LÜTFULLAH ARIK MÜDÜR YARDIMCISI
36 M.ALİ AKİŞ DİSİPLİN KURULU ÜYESİ - ASİL
37 MESUT ÖZTÜRK SPOR KULÜBÜ
38 NECATTİN GAZİOĞLU DİSİPLİN KURULU ÜYESİ - ASİL
39 NESRİN ÖZTÜRK BİYOLOJİ
40 NEYLAN ÖZDEMİR MEMUR
41 NİHAT KÖSE MEKATRONİK BÖLÜM ŞEFİ,
42 NİMET ÖREN ENDÜSTRİYEL MEKANİK ÖĞRT.
43 OĞUZ KAÇKAR KALİTE YÖNETİM TEMSİLCİSİ
44 OKTAY GÜLLÜ MÜDÜR YARDIMCISI
45 ORHAN BİLGET İNGİLİZCE ZÜMRE BAŞKANI
46 ÖMER BERBER OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYESİ
47 ÖMER FARUK EVRENSEL ELEKTRONİK BÖL.ÖĞRETMENİ
48 ÖMER PINARLI UÇAK TEKNİSYENLİĞİ BÖL.ŞEF.
49 ÖMER YAZICI YAPI BÖL.ÖĞRETMENİ
50 ÖZCAN TURŞAK MATEMATİK
51 RECEP SEMİH AYDIN ENDÜSTRİ.ELEKTONİK BÖL.ÖĞR.
52 RECEP USLU İŞ MAK. BÖLÜM ŞEFİ
53 RIDVAN AKBAY MÜDÜR YARDIMCISI
54 RIDVAN CİVAN HARİTA KADASTO B.ÖĞRT.
55 SAFFETTİN GEÇGEL MÜDÜR YARDIMCISI
56 SALİH ÖZCAN ENDÜSTRİYEL MEKANİK BÖL.Ş.
57 SEMİH ALBAYRAK MAKİNA RESSAMLIĞI ATÖLYE ŞEFİ
58 ŞEHRİBAN BULUT ONUR KURULU ÜYESİ - ASİL
59 ŞERİF TOSUN UÇAK B. ELEKTRO.LAB. ŞEFİ
60 ŞÜKRAN GÜNEŞ ELEKTONİK B. BİLG.LAB.ŞEFİ
61 TAHSİN ALANYÜZ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
62 TAMER KARAKAYA END.ELEKT. BÖL.ÖĞRETMENİ
63 TÜRKAN TOY ELEKTRONİK MİKRO İŞLEMC.PLC
64 ÜMİT CESUR BÖLÜM İYİLEŞTİRME
65 YAŞAR GÜL İNGİLİZCE
66 YILMAZ DEMİR MAKATRONİK PLC LAB.ŞEFİ
67 YUSUF BAŞTAR MAK.RES. BİL.LAB.ŞEFİ
68 YUSUF KARAGÖZ MÜDÜR YARDIMCISI
69 YUSUF TAVAS MATEMATİK
70 YÜKSEL GÜNGÖR KALİTE GÜVENCE SORUMLUSU
71 ZEHRA KALAFAT REHBERLİK ÖĞRETMENİ
72 ZEKAİ ERDEN HARİTA KADASTRO BÖL.ŞEFİ
73 ZEKİYE BİLGİN MATEMATİK

 

 

Saha ziyareti: