12.02.2007

Okulumuzun Tanıtım Broşürü


Okulumuzun Web Adresi:

http://hurriyeteml.k12.tr/

Tanıtım broşüründeki bütün metinler tarafımdan yazılmış, grafikler ve tasarımların tamamı şahsım tarafından dizayn edilmiştir.

2006–2007 Eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili 29 Ocak 2007 – 09 Şubat 2007 arasındadır. 08-09-10-11 Şubat 2007 günlerini kapsayan yarı yıl tatilinde pazar günü gece 2'de broşür tamamlanmış, matbaaya 12 Şubat 2007 Pazartesi günü teslim edilmiştir. Matba işlemleri ile ilgili birçok matbadan teklifler alınmış, en uygun matbaa yine şahsi girişimlerim sonucunda kar amacı gütmeyen bir matbaa ile anlaşma yapılmıştır. Matbaaya tasarımımın teslim edilmesi, kontrol işlemleri sırasında kendi şahsi aracım benzin vb. giderler düşünülmeden kullanılmış, şahsi cep telefonu ile yaptığım görüşmelerde harcanan kontürler hiç bir zaman düşünülmemiş, harcadığım zaman vb. düşünülmemiştir.

Sponsor bulma işlemlerinde Okulumuzun Elektronik Bölüm Şefi Ümit CESUR ve Md. Yard. İsmail BASKUR'un büyük destekleri olmuş, Sponsorluk girişimleri bu arkadaşlarımızın üstün gayretleri ile gerçekleşmiştir.

Alanları ve dalları ve okulumuzu tanıtan, broşürün üzerinde hiç kimse hak idda edemez. Bütün hakları şahsıma aittir.

Yüksel GÜNGÖR.

 

 

 

Her hakkı saklıdır. Okulumuzu tanıtmaktan başka amaç taşımayan broşürümüz para karşılığında satılamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Yüksel GÜNGÖR