Digitální fotografie je úžasná záležitost. Dobře se s ní pracuje, upravuje. Fotky si velmi rychle po jakékoliv události rychle prohlédnete. Fotky ale také bohužel velmi rychle zapadnou do nějaké složky v počítači nebo na CD. A můžete si rok dva slibovat, že určitě nějaké vytisknete, zarámujete, založíte do alba, pošlete příbuzným. Ale je spoustu jiných starostí a na fotky si vzpomenete a zase zapomenete, navíc je jich tolik.
Není právě na místě se v tomto bodě pozastavit, pokrok běžet dál a právě vzpomínky ze svatby si viditelně a pěkně zaarchivovat do alba a na zeď
Kromě toho, že Vám svatbu nafotím, zajistím i posvatební postprodukci...
Kalkulaci focení i postprodukce zpracuji dle požadavků na objednávku.