KalDer Bursa Şubesi
Gıda Uzmanlık Gurubu
İşbirliği 

Sürekli İyileştirme Faaliyetleri..

27.11.2006 Tarihinde, KalDer Bursa Şubesi, Gıda Uzmanlık Gurubu Lideri, Uludağ Ün.Öğr. Gör. Dr.Nejlet FİLİZ ve Bursa KalDer BKÖ ve UKH Sor. Ebru YALÇIN okulumuza ziyaret gerçekleştirmiş, ziyaret kapsamında okul kantinlerimiz ve yemekhanemizdeki iyileştirmeye açık yanları tesbit edilerek sorumlularına bildirilmiştir.

 

 

16.01.2007 Tarihinde, KalDer Bursa Şubesi, Gıda Uzmanlık Gurubu, okulumuzun konferans salonunda saat 13:00-14:00 arasında, Rehberlik dersi olan sınıflara "Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Kalitesi" adlı konferans düzenlemiştir.

Okulumuzu Kalite Güvence Sorumlusu Yüksel GÜNGÖR'ün açılış konuşmaları ile başlayan konferans, Gıda Uzmanlık Gurubu Lideri, Uludağ Ün.Öğr. Gör. Dr.Nejlet FİLİZ'in, KalDer ve Gıda Uzmanlık Gurubunun Misyon, Vizyon ve Hedeflerini dinleyicilere aktarmasıyla devam etmiştir. U.Ü. Veteriner Fak. Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalından Prof.Dr. Mustafa TAYAR "Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Kalitesi" adlı konferans vermiş, öğrencilerimize sağlıklı yaşam hakkında bilgilendirme yapmıştır. Md.Yrd. Rıdvan AKBAY'ın teşekkür konuşmasıyla konferans sona ermiştir.

Konferans sonunda Gıda Sağlık Gurubu üyeleri ile Okul Müdürümüz İsmail BAŞARAN ile toplantı düzenlenmiş, Gıda Hijyeni ve okulumuzun bursadaki 450 devlet okulu içerisinde TSE-ISO-EN 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilen ilk ve tek devlet okul olması ve Bursa'ya yaptığı olumlu yankılar toplantı içeriğinin bir kısmını oluşturmuştur.

Konferansın düzenlenmesinde yardımları olan Bursa KalDer ve Gıda Sağlık Gurubundaki üyelere okulumuz adına teşekkür ederiz.

Yüksel GÜNGÖR

Kalite Güvence Sorumlusu

16.01.2007 Konferan ve Toplantıdan resimler..