פרוייקט "מגדלי יבנה הירוקה" - צרפתי שמעון

                                                            
                                                        
חברת צרפתי שמעון בע"מ בונה בימים אלו את פרויקט המגורים היוקרתי – מגדלי יבנה הירוקה.
במגדלי יבנה הירוקה נבנות דירות מרווחות הנבנות בסטנדרטים הטובים ביותר, עם מפרט טכני עשיר ובעלות מרפסות גדולות. 
הבניה היא בניה ירוקה הכוללת בין היתר מערכת פינוי אשפה פניאומאטית  תת קרקעית, פחים למחזור נייר, קרטון, זכוכית ופלסטיק, סביבה ירוקה ושכונה מוקפת פארקים. 
בפרויקט היוקרתי יבנו שני מגדלים בני חמש עשרה קומות כל אחד ובהם 114 דירות מרווחות ופונקציונאליות, בעלות מפרט טכני עשיר. 
 
יבנה הירוקה, נמצאת בסמוך לפארק רחב ידיים שעובר בו נחל. בסמוך לפארק ישנם גם גני משחקים ומגרשי ספורט ומסביב ישנם מרחבים גדולים ופתוחים והרבה ירוק בעיניים.

בעיצוב המגדלים ובתכנונם הושקעה חשיבה רבה תוך דגש על נתינת מענה לכל צרכי הדיירים, שמירה על עקרונות בנייה ירוקה וניצול המוניטין והידע הרבים שנצברו בחברת צרפתי שמעון בע"מ.


ביבנה הירוקה תוכלו ליהנות מדירות יוקרתיות, גדולות ומרווחות עם מרפסות גדולות במיוחד. בבניה ניתן דגש פונקציונליות וניצול מרבי של שטח הדירה. הדירות נבנות בסטנדרטים גבוהים מאוד ובמפרט טכני עשיר תוך הקפדה על עקרונות הבניה הירוקה וניצול מקסימלי של אור השמש על ידי החדרת אור טבעי.

 


על חברת צרפתי שמעון:
 

חברת צרפתי שמעון בע"מ, הינה אחת החברות הותיקות בארץ לבנייה ויזמות נדל"ן. לחברת צרפתי שמעון מוניטין של למעלה מ-30 שנה שבא לידי ביטוי באיכות הבנייה הגבוהה שלה שזיכה אותה בתו התקן iso 9002, של מכון התקנים הישראלי.

לחברה יש פעילות ענפה וחוצת גבולות. פעילותה כוללת יזמות, פיתוח ובנייה של פרויקטים שונים: בנייה למגורים, מבני תעשיה, מרכזים מסחריים, מלונאות תיירות ונופש ברחבי העולם.

נושא השירות נמצא בעדיפות עליונה בחברה והוא בא לידי ביטוי כבר בשלבים הראשוניים של העיסקה בהכוונה ומתן ייעוץ ללקוח לפני לקיחת המשכנתא, במתן מענה לבקשות אישיות, וגם בהמשך כשהלקוח מעוניין בשינויים ותוספות במהלך הבנייה או בסופה.

חברת צרפתי שמעון בעלת ידע וניסיון רבים, יש לה אמות מידה גבוהות בנושא אמינות ועמידה בלוחות זמנים והיא בעלת איתנות פיננסית דבר המקנה לכם שקט נפשי ובטחון.

 

עדכונים אחרונים באתר

 • יבנה במקום השני במכירת דירות קטנות ע"פ נתוני הלשכה מרכזית לסטטיסטיקה היו ברבעון הראשון של 2011,  195 התחלות בניה של דירות 3 חדרים ביבנה. מדובר בכמות הגדולה ביותר של דירות 3 חדשים שנבנות אחרי גני ...
  נשלח 9 בספט׳ 2011, 6:30 על ידי nir z
 • חדש באתר! תמונות של יבנה הירוקה העלנו לאתר תמונות מאזור הבניה הצפוני בשכונה הירוקה: תמונות מיבנה הירוקהבהמשך נעלה גם תמונות נוספות.
  נשלח 8 באוג׳ 2011, 2:25 על ידי nir z
 • פינוי בינוי ביבנה - הפרוייקט הראשון יוצא לדרך הפרוייקט הראשון של פינוי בינוי ביבנה יוצא סוף סוף לדרך ורחוב האלון ביבנה יהיה הרחוב הראשון שיהנה מכך. ברחוב האלון שנמצא באזור הותיק יותר של העיר מתוכננים להתפנות 16 בניינים ...
  נשלח 3 ביוני 2011, 4:45 על ידי nir z
 • שפיר ביבנה הירוקה - מבצע לכוחות הביטחון חברת שפיר הבונה 3 מגדלים בני 16 קומות בשכונה הירוקה ביבנה יוצאת במבצע לכוחות הביטחון.במסגרת המבצע ימכרו דירות בנות ארבעה חדרים החל ממחיר של  1.121 מליון ש"ח ...
  נשלח 29 במאי 2011, 8:47 על ידי nir z
הצג הודעות 1 - 4 מתוך 20. הצג עוד »
 
Comments