nasıl yakışıklı olunur - yakisikli olmanın yolları

ANASAYFA

YAKIŞIKLI OLMAK :

Öncelikle, "Yakışıklı olmak"  teriminin neyi ifade ettiğini bilmemiz gerekmektedir. Bunun cevabını şu şekilde yorumlayabiliriz. Karşı cinsin ilgisini daha fazla çekebilmek adına erkeğin görünümüne verdiği hassasiyet diyebiliriz.

Erkek görünüş olarak doğuştan etkileyici olmayan bir yapıya sahip ise karşı cinsin ilgisini çekemediğinden dolayı ruhsal olarakta kendisini kötü hisseder. Peki hal böyle iken yapılabilecek hiçbirşey yokmudur ? Tabiiki vardır. İlk yapılması gereken olay kötü görünümü oluşturan öğeleri ne kadar güzel görünüme ulaştırabilirim düşüncesini bir an önce uygulamaya geçirerek işe koyulabiliriz. Mesala, Fiziksel olarak görünüm bozukluklarından bazı örnekler verebilir ve bunlara ne gibi çözümler arayabiliriz.

1-) Zayıflık ; ( ilk olarak konunun uzmanı bir doktora mutlaka gidilmeli ve harfiyen söylenilenler yapılmalıdır, şayet soruna çözüm fazlaca bulunamıyorsa, alternatif çözüm sizi daha kilolu gösterebilecek elbiseleri tercih etmektir.)

2-) Şişmanlık :( Yine bu konuyla ilgili bir doktara başvurulmalı, Söylenilenler uygulanmalı, çözüm olmuyorsa Alternatif olarak sizi zayıf gösterecek elbiseleri tercih etmelisiniz.)

3-) Boy ( Uzun - Kısa ) : ( öncelikle uzman doktora gidilmeli söylenilenler uygulanmalıdır, bunun dışında kısa boylu olanlar ek olarak yüksek topuklu ayakkabıları teercih etmelidir.)

4-) Baş bölgesindeki görünüm bozuklukları ( Kulak, Burun, Saç, Ağız, vb ) : ( Mutlaka konu ile ilgili olan doktora gidilmeli çözüm önerileri alınmalı )

5-) Uzuv eksikliği ( Herhangi bir dış görünüş Organının olmayışı - sakatlık vs ) : ( Muhakkak doktora başvurulmalı, bilgi alınmalıdır.)

Yukarda sıkça doktora başvurulmalı söylemlerini kullandık çünkü gelişen teknoloji sınır tanımıyor. Yapay suni uzuvların yanı sıra estetik ameliyatlar daha güzel bir görünüme sahip olmamıza imkan kılıyor, ve bunları gerçekleştiren yegane insanlarımız değerli doktorlarımızdır. Tıbbın her geçen gün kendini geliştirmesi bizim için bir şanstır.

Maddi olumsuzluklardan dolayı bunları gerçekleştiremeyenler tabiiki vardır, fakat her ne olursa olsun muayene amaçlı bile olsa doktora gidilmeli ve fikir alışverişinde bulunulmalıdır.

 

                                                  KAMERALI CHAT KANALI

Nasıl Yakışıklı olunur ?   Yakışıklı erkekleri Etkilemek  Erkekler Nelerden Hoşlanır              Yakışıklılığın Önemi ?      Yakışıklı erkek resimleri