Mount Everest

Mount Everest TeamMount Everest xGWyprawy Noworoczne i GwiaździsteCzerwony


Czemu by nie wyjść na najwyższe góry świata? Choć dla przeciętnego człowieka to zbyt ambitny plan, to jednak chrześcijanin to człowiek, który potrafi nieraz uczynić to, co niemożliwe. Dlatego mamy sposób na zdobycie 8848m n.p.m. Jak? Ot, choćby metr po metrze wychodząc w górę i sumując zdobyte podejścia w górę, czyli przewyższenia.
I tak przez uczestnictwo w zaproponowanych wyprawach można zdobyć różne formy Mount Everestu:

Mount Everest Team - wspólne wyprawy ogłaszane na tej stronie, do których każdy może dołączyć.
Mount Everest 3W - zdobywcy gór należący do wspólnoty młodzieży w parafii Dobrego Pasterza w Istebnej i centrum dekanalnego ŚDM w Istebnej.
Mount Everest dzieci - najnowsza forma dla najmłodszych, aktywizująca dzieci do lat 14 - liczone troszkę mniejszymi "metrami" w zależności od wieku uczestnika.
Mount Everest własny - to moja własna mobilizacja, by każdego roku pokonać w górę przynajmniej 8848m. Częściej udaje się nawet więcej.

Ponadto inne mobilizacje sił:
Wyprawy Noworoczne i Gwiaździste - można zdobywać inne szczyty przez tradycyjne już wyprawy noworoczne z powitaniem Nowego Roku na wybranym górskim szczycie i majowa wyprawa gwiaździsta, gdzie wychodzący z różnych stron na wybraną górę tworzą gwiazdę szlaków, a potem podążają drogą dalej.
Szlak czerwony solo - jak udaje mi się sukcesywnie indywidualnie przejść całe polskie Karpaty głównym szlakiem beskidzkim.Zapraszam na górskie szlaki,
by wspólnie odkrywać Boga w pięknie i majestacie Jego pejzaży.