Divisie B programma voorjaar 2019

Wedstrijd-1
13 januari 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sang Lee 3 5
- 2
09.45 uur
SIMA de VerhuurXpert - Sportcafé De Tempel 1
- 2
10.30 uur
Engels Logistiek - Oranjedak 0
- 6
11.15 uur
Nedborg - Sang Lee 1 4
- 4








Wedstrijd-2
20 januari 2019
Sporthal Tivoli


09.00 uur
Oranjedak - Nedborg 1
- 3
09.45 uur
Sang Lee 3 - SIMA de VerhuurXpert 2
- 2
10.30 uur
Sportcafé De Tempel - Engels Logistiek 6
- 3
11.15 uur
Sang Lee 1 - E&E Duurzaam Bouwen 2
- 2








Wedstrijd-3
27 januari 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
Sang Lee 1
- Engels Logistiek

-
09.45 uur
Sima de VerhuurXpert
- E&E Duurzaam Bouwen

-
10.30 uur
Sang Lee 3 - Nedborg
-
11.15 uur
Sportcafé De Tempel - Oranjedak
-








Wedstrijd-4
3 februari 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
Engels Logistiek - Sang Lee 3
-
09.45 uur
Oranjedak - Sang Lee 1
-
10.30 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sportcafé De Tempel
-
11.15 uur
Nedborg - SIMA de VerhuurXpert
-








Wedstrijd-5
10 februari 2019
Sporthal Eckart


09.00 uur
Sportcafé De Tempel - Sang Lee 1
-
09.45 uur
Sang Lee 3 - Oranjedak
-
10.30 uur
SIMA de VerhuurXpert - Engels Logistiek
-
11.15 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Nedborg
-








Wedstrijd-6
17 februari 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
Oranjedak - SIMA de VerhuurXpert
-
09.45 uur
Nedborg - Sportcafé De Tempel
-
10.30 uur
Sang Lee 1 - Sang Lee 3
-
11.15 uur
Engels Logistiek - E&E Duurzaam Bouwen
-








vrij
24 februari 2019
Voorjaarsvakantie










vrij
3 maart 2019
Carnaval










Wedstrijd-7
10 maart 2019
Sporthal Eckart


09.00 uur
Nedborg - Engels Logistiek
-
09.45 uur
SIMA de VerhuurXpert - Sang Lee 1
-
10.30 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Oranjedak
-
11.15 uur
Sportcafé De Tempel - Sang Lee 3
-








Wedstrijd-8
17 maart 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
Sportcafé De Tempel - SIMA de VerhuurXpert
-
09.45 uur
Sang Lee 3 - E&E Duurzaam Bouwen
-
10.30 uur
Sang Lee 1 - Nedborg
-
11.15 uur
Oranjedak - Engels Logistiek
-








Wedstrijd-9
24 maart 2019
Sporthal Tivoli


09.00 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sang Lee 1
-
09.45 uur
Nedborg - Oranjedak
-
10.30 uur
SIMA de VerhuurXpert - Sang Lee 3
-
11.15 uur
Engels Logistiek - Sportcafé De Tempel
-








Wedstrijd-10 31 maart 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
Nedborg - Sang Lee 3
-
09.45 uur
Engels Logistiek - Sang Lee 1
-
10.30 uur
Oranjedak - Sportcafé De Tempel
-
11.15 uur
E&E Duurzaam Bouwen - SIMA de VerhuurXpert
-








Wedstrijd-11 7 april 2019
Sporthal Eckart


09.00 uur
Sang Lee 3 - Engels Logistiek
-
09.45 uur
Sportcafé De Tempel - E&E Duurzaam Bouwen
-
10.30 uur
Sang Lee 1 - Oranjedak
-
11.15 uur
SIMA de VerhuurXpert - Nedborg
-








Wedstrijd-12 14 april 2019
Sporthal Tivoli


09.00 uur
Sang Lee 1 - Sportcafé De Tempel
-
09.45 uur
Engels Logistiek - SIMA de VerhuurXpert
-
10.30 uur
Nedborg - E&E Duurzaam Bouwen
-
11.15 uur
Oranjedak - Sang Lee 3
-








vrij
21 april 2019
Pasen










vrij
28 april 2019
Meivakantie










Wedstrijd-13 5 mei 2019
Sporthal De Tempel


09.00 uur
SIMA de VerhuurXpert - Oranjedak
-
09.45 uur
Sportcafé De Tempel - Nedborg
-
10.30 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Engels Logistiek
-
11.15 uur
Sang Lee 3 - Sang Lee 1
-








Wedstrijd-14 12 mei 2019
Sporthal Tivoli


09.00 uur
Engels Logistiek - Nedborg
-
09.45 uur
Oranjedak - E&E Duurzaam Bouwen
-
10.30 uur
Sang Lee 1 - SIMA de VerhuurXpert
-
11.15 uur
Sang Lee 3 - Sportcafé De Tempel
-
Comments