Divisie B Programma najaar 2018

Wedstrijd-1
9 september 2018
Sporthal De Tempel



WZC 50 jaar
 Jubileumprogramma & BBQ
 Speeltijd 2x 15 minuten
    
09:00 uur
A
Fysiotherapie Airborne
-
ZVV De Prutsers
  -
 
09.30 uur B
Sang Lee 3 - E&E Duurzaam Bouwen

-
10:00 uur
A
Inspiration Point
-
Sima De VerhuurXpert
  -
 
10:30 uur B
Sang Lee 1 - Nedborg

-
11:00 uur
A
Finaniceel Advies van Bekhoven
-
Salves
  -
 
11.30 uur B
Oranjedak - Sang Lee 2

-
12:00 uur
A
Rivez Rosamunde i/d Tempel Olé
-
A&B BEtonbouw
  -
 
12.30 uur B
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Team Kersout

-









Wedstrijd-2
16 september 2018
Sporthal Eckart



09.00 uur
Sang Lee 2 - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-
09.45 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sang Lee 1

-
10.30 uur
Nedborg - Oranjedak

-
11.15 uur
Team Kersout - Sang Lee 3

-









Wedstrijd-3
23 september 2018
Sporthal De Tempel



09.00 uur
Sang Lee 1 - Sang Lee 3

-
09.45 uur
Team Kersout - Oranjedak

-
10.30 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-
11.15 uur
Nedborg - Sang Lee 2

-









Wedstrijd-4
30 september 2018
Sporthal Eckart



09.00 uur
Oranjedak - E&E Duurzaam Bouwen

-
09.45 uur
Sang Lee 2 - Team Kersout

-
10.30 uur
Sang Lee 3 - Nedborg

-
11.15 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Sang Lee 1

-











14 oktober 2018
Marathon Eindhoven














21 oktober 2018
Herfstvakantie












Wedstrijd-5
28 oktober 2018
Sporthal De Tempel



09.00 uur
Nedborg - Team Kersout

-
09.45 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sang Lee 2

-
10.30 uur
Sang Lee 1 - Oranjedak

-
11.15 uur
Sang Lee 3 - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-









Wedstrijd-6
4 november 2018
Sporthal Eckart



09.00 uur
Sang Lee 2 - Sang Lee 1

-
09.45 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Nedborg

-
10.30 uur
Team Kersout - E&E Duurzaam Bouwen

-
11.15 uur
Oranjedak - Sang Lee 3

-









Wedstrijd-7
11 november 2018
Sporthal Tivoli



09.00 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Oranjedak

-
09.45 uur
Sang Lee 1 - Team Kersout

-
10.30 uur
Sang Lee 3 - Sang Lee 2

-
11.15 uur
Nedborg - E&E Duurzaam Bouwen

-









Wedstrijd-8
18 november 2018
Sporthal De Tempel



09.00 uur
Nedborg - Sang Lee 1

-
09.45 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Sang Lee 3

-
10.30 uur
Team Kersout - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-
11.15 uur
Sang Lee 2 - Oranjedak

-









Wedstrijd-9
25 november 2018
Sporthal De Tempel



09.00 uur
Sang Lee 3 - Team Kersout

-
09.45 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Sang Lee 2

-
10.30 uur
Sang Lee 1 - E&E Duurzaam Bouwen

-
11.15 uur
Oranjedak - Nedborg

-









Wedstrijd-10 2 december 2018
Sporthal Tivoli



09.00 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - E&E Duurzaam Bouwen

-
09.45 uur
Oranjedak - Team Kersout

-
10.30 uur
Sang Lee 2 - Nedborg

-
11.15 uur
Sang Lee 3 - Sang Lee 1

-









Wedstrijd-11 9 december 2018
Sporthal De Tempel



09.00 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Oranjedak

-
09.45 uur
Nedborg - Sang Lee 3

-
10.30 uur
Team Kersout - Sang Lee 2

-
11.15 uur
Sang Lee 1 - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-









Wedstrijd-12 16 december 2018
Sporthal Eckart



09.00 uur
Team Kersout - Nedborg

-
09.45 uur
Oranjedak - Sang Lee 1

-
10.30 uur
Sportcafé De Tempel / v. Neerven - Sang Lee 3

-
11.15 uur
Sang Lee 2 - E&E Duurzaam Bouwen

-











23 december 2018
Kerstvakantie














30 december 2018
Kerstvakantie












Wedstrijd-13 6 januari 2019
Sporthal De Tempel



09.00 uur
Sang Lee 1 - Sang Lee 2

-
09.45 uur
Nedborg - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-
10.30 uur
Sang Lee 3 - Oranjedak

-
11.15 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Team Kersout

-









Wedstrijd-14 13 januari 2019
Sporthal Tivoli



09.00 uur
Oranjedak - Sportcafé De Tempel / v. Neerven
-
09.45 uur
Sang Lee 2 - Sang Lee 3

-
10.30 uur
Team Kersout - Sang Lee 1

-
11.15 uur
E&E Duurzaam Bouwen - Nedborg

-
Comments