AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Spotkanie modlitewne z konferencją 13.05.2016r.

opublikowane: 13 lis 2016, 12:55 przez Wspólnota Małżeństw   [ zaktualizowane 13 lis 2016, 13:08 ]
Drodzy Moi,

Przed nami kolejne spotkanie modlitewne z konferencją formacyjną w naszym cyklu “To co najważniejsze…”. Spotykamy się w najbliższy piątek 13 maja, o godzinie 18:30, w Sali Maria lub Dolnym Kościele (rozglądajcie się).

W tym miesiącu naszym gościem będzie siostra IWONA KACZMARCZYK ze Zgromadzenia Sióstr Świętej Urszuli Ledóchowskiej Serca Jezusa Konającego. Siostra Iwona jest obecnie Dyrektorem Niepublicznego Przedszkola sióstr urszulanek w Ożarowie Mazowieckim.

Tematem spotkania będzie: KONCEPCJA PEDAGOGICZNA WEDŁUG ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ.

Zapraszam serdecznie WSZYSTKICH NAS do wspólnej modlitwy, wysłuchania konferencji, korzystania z możliwości dialogu z siostrą Iwoną.

Spotkanie jest możliwe dzięki staraniu naszej MAŁGOSI TRACZ, która o swoim doświadczeniu z pedagogiką św. Urszuli i spotkaniach z siostrą Urszulą pisze:-
“Święta Urszula Ledóchowska jest dla mnie osobiście ważną Świętą. Z jednej strony, ze względu na moje zdobyte wykształcenie oraz pasję do edukacji i wychowania dzieci, a przede wszystkim ze względu na to, iż jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Myślą Świętej Urszuli Ledóchowskiej zachwyciłam się na studiach, w szczególności dzięki spotkaniu Siostry Iwony Kaczmarczyk i osobistemu poznaniu Siostry – Jej uśmiech, spokój, ciepło, serdeczność, modlitwa, mądrość w prowadzeniu i wychowaniu dzieci, zdrowy rozsądek i poczucie humoru, z którymi spotkałam się u Siostry Iwony rysowało mi wzór pracy z dzieckiem.”

Jeszcze na koniec cytat ze świętej Urszuli… na zachętę…

„Atmosfera jasnego szczęścia – oto czego duszy dziecięcej potrzeba. W niej żyje i rozwija się dla Boga”

Do zobaczenia,
Wasz Wojtek
    Comments