AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Pierwsze spotkanie powakacyjne

opublikowane: 13 lis 2016, 12:55 przez Wspólnota Małżeństw   [ zaktualizowane 13 lis 2016, 13:07 ]
Moi Drodzy,

No to zaczynamy… NOWY ROK wspólnego trwania przed Panem Bogiem, formacji, budowania więzi, spotkań, spotkań naszych Dzieci. Bardzo się Cieszę.
PIĄTEK, 9 WRZEŚNIA 2016

Zaczynamy w piątek, o 18:30 w Dolnym Kościele. Bardzo chciałbym to spotkanie poświęcić Wspólnocie, modlitwie za nas na ten nadchodzący nowy rok Wspólnoty. Bardzo chciałbym, żebyśmy się w ten piątek licznie i żarliwie pomodlili. Niech to będzie nasz dzień uwielbienia i dziękczynienia za dar Wspólnoty.

NIEDZIELA, 11 WRZEŚNIA 2016

Spotykamy się o tradycyjnej porze, czyli o godzinie 16.30, w tradycyjnym miejscu, w DOLNYM KOŚCIELE Sanktuarium, na naszej Wspólnotowej Mszy.

Pamiętajmy o prośbie Roberta. Staramy się o dotarcie do kościoła na 16.15, tak żebyśmy mogli wspólnie przygotować śpiew na Eucharystię.

Pamiętajmy, że na 15 minut przed rozpoczęciem Eucharystii ojciec Waldemar posługuje Spowiedzią.

— *** —

JESZCZE GARŚĆ INFORMACJI, które w większym szczególe będziemy przekazywać w piątek i niedzielę

Bardzo się cieszę, że naszej Wspólnocie wspólnie z Ojcem Waldemarem będzie towarzyszył jezuita OJCIEC ROBERT BUJAK SI, który zgodził się na prowadzenie dla nas konferencji formacyjnych przez cały rok. Nasze spotkania z ojcem Robertem — ze względu na terminy Ojca i nasze plany — zaczynamy od PAŹDZIERNIKA. Ale uprzedzając pytania… nasze piątkowe spotkanie we wrześniu mamy… po prostu jeszcze bez Ojca Roberta.

17-18 września wyjeżdżamy na sobotę i niedzielę do Mechlina koło Gielniowa (130 km od Warszawy) na wspólnotowy wyjazd integracyjny. O tym szerzej pisała Kasia Laskowska. Uzupełnimy informację podczas spotkania i w osobnej komunikacji.

W tym tygodniu na stronie wspolnotamalzenstw.pl pojawi się kalendarz naszej pracy do końca roku. Zapraszam do zaglądania i planowania, tak żebyśmy mogli jak najczęściej i najliczniej się spotykać.

— *** —

Cieszę się na spotkania….

Do zobaczenia,
Wasz Wojtek
Comments