AKTUALNOŚCI‎ > ‎

Modlitwa i Msza Wspólnoty we wrześniu

opublikowane: 3 wrz 2017, 09:34 przez Wojciech Werochowski   [ zaktualizowane 3 wrz 2017, 09:34 ]

Drodzy Moi,


Rozpoczynamy kolejny Rok Wspólnoty pierwszym powakacyjnym spotkaniem i Mszą Świętą. Mam nadzieję na Waszego wypoczętego ducha i ciała ochocze do pracy nad naszym Dziełem. Nasze letnie rekolekcje to dla mnie dowód na niesamowity potencjał i dary które w nas złożono.


PIĄTEK, 8 WRZEŚNIA 2017


Zaczynamy w piątek, o 18:30 w Dolnym Kościele. Postarajmy się o jak najliczniejszą obecność.


To spotkanie chciałbym poświęcić rekolekcyjnym świadectwom, planom na ten rok, a -- przede wszystkim -- modlitwie uwielbienia. Od wielu z nas otrzymuję sygnały, że doświadczyli jej mocy, podczas naszych rekolekcji letnich, spotkań z Ojcem Bashaborą, Marcinem Zielińskim. Pomódlmy się w ten piątek żarliwie.


Jeśli jest potrzeba, żeby zorganizować kino dla dzieci na czas spotkania, proszę o sygnał e-mailowy.


NIEDZIELA, 10 WRZEŚNIA 2017


Spotykamy się o tradycyjnej porze, czyli o godzinie 16.30, w tradycyjnym miejscu, w DOLNYM KOŚCIELE Sanktuarium, na naszej Wspólnotowej Mszy.


Tę Eucharystię chciałbym szczególnie ofiarować w intencji naszej Wspólnoty, jej prowadzenia przez nowy rok formacji.


Magda będzie się zwracać do poszczególnych grup dzielenia z apelem o przygotowanie poszczególnych części liturgii.


Pamiętajmy o prośbie Roberta. Staramy się o dotarcie do kościoła na 16.15, tak żebyśmy mogli wspólnie przygotować śpiew na Eucharystię.


Cieszę się na spotkania….


Pojawiły się pytania o terminy spotkań w najbliższych miesiącach. Kalendarz Wspólnoty na stronie www.wspolnotamalzenstw.pl wypełniłem do końca roku. Co do zasady utrzymujemy drugie weekendy miesiąca jako weekendy wspólnotowych spotkań. Zapraszam do zaglądania.


Termin spotkania listopadowego może się zmienić, bo 11 listopada przypada w weekend, będziemy się przysłuchiwać decyzjom naszych pracodawców, kiedy przypada dzień wolny.


Do zobaczenia,

Wasz WojtekComments