...i trochę starsi

Tomasz Deptuła

(a'Tomek)

Pułtusk/Warszawa

Jestem studentem Międzywydziałowych Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w zakresie Nauk Matematyczno - Przyrodniczych. Badania wykonuje w Pracowni Fizykochemii Dielektryków i Magnetyków Wydziału Chemii UW oraz Pracowni Biochemii i Biofarmaceutyków Narodowego Instytutu Leków. Jestem absolwentem Wydziału Biologii UW.

Od 2006 roku kieruje grupa chemików działająca w Projektorze, od grudnia 2010 roku jestem Prezesem Fundacji "PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE" powstałej z w/w grupy.

Oprócz biologii i chemii interesują mnie pozostałe nauki matematyczno-przyrodnicze oraz historia. Bardzo lubię chodzić po górach. Lubię sport szczególnie szachy i koszykówkę.

Opis Wolontariuszy:

"Gdyby miał znaleźć odpowiednik Dextera w rzeczywistości on by się idealnie nadawał" - D.G.
"Z jego zacięciem i zapałem mógł by startować w wyborach prezydenckich, tylko po co ;)" - D.G.

 
 
Kamil Lisiecki

Pułtusk/Warszawa

Nazywam się Kamil Lisiecki i jestem doktorantem na Wydziale Chemii UW (specjalizacja: chemia organiczna). Oprócz chemii interesuje mnie również biologia molekularna i astronomia. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać sport, przeczytać dobrą książkę i obejrzeć ciekawy film lub sztukę teatralną.
 
 
Paulina Taraszewska

Ostrołęka/Warszawa

Nazywam się Paulina, pochodzę z Ostrołęki. Jestem studentką IV roku chemii na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuje się w chemii analitycznej. Lubię obejrzeć dobry film i przeczytać intrygujący kryminał.
 
 

Dominik Gregajtys

(wolontariusz na zasłużonej emeryturze :), Gregi)

Pułtusk


znany także jako spec od pearu i marketingu, fotograf z zamiłowania, z zawodu pracownik socjalny MOPS w Pułtusku


Maria Pęgier

(M&M)

Warszawa


 
Mateusz Pęgier

(M&M)

Długosiodło/Warszawa

Pochodzę z Długosiodła, gdzie chodziłem do podstawówki i  gimnazjum. Dalej uczyłem się w II LO im. S. Batorego w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie robienia magisterki z chemii na tym samym wydziale, co większość z wolontariuszy oraz zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Lubię grać w siatkę i ping-ponga, czytać książki i robić różne eksperymenty.

 

Ewelina Świderska 

Pułtusk

 

Patrycja Kacprzak

(Pati)

Szczecin

Jestem ratownikiem medycznym z zawodu jak i z zamiłowania. Oprócz nauk ścisłych pasjonuję się fotografią. Zamiast telewizora posiadam stertę książek czekających na przeczytanie :)
 

Anna Goral

Warszawa

Jestem doktorantką w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych
Studiów Doktoranckich  w zakresie nauk Matematyczno- Przyrodniczych.
Moja praca naukowa dotyczy opisywania zagadnień biologicznych za
pomocą metod chemiczno- fizycznych, a dokładniej zajmuję się badaniem
energii oddziaływania elektrostatycznego w kompleksach białko-DNA. Pasjonuję się uczeniem i nauczaniem. Odpoczywam w górach, nad morzem i grając w brydża :)

 

Ewelina Rzewnicka

Pułtusk

Aktualnie jestem uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku. Chodzę do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się medycyną. Moją pasją jest również muzyka, której poświęcam sporo czasu. Uwielbiam również sport, a przede wszystkim siatkówkę i piłkę nożną.

 

Martyna Turek

Jestem studentką na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i jeździć na rowerze.

 

Andrzej Sitkiewicz

Maków Mazowiecki/Łódź

Nazywam się Andrzej Sitkiewicz i pochodzę z Makowa Mazowieckiego. Obecnie studiuję chemię i nanotechnologię nowoczesnych materiałów na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuję się głównie naukami ścisłymi, w szczególności chemią i fizyką. Lubię czytać książki i podróżować:-)
 
 
Karolina Kowalska

Nazywam się Karolina Kowalska. Aktualnie jestem studentką chemii na
Uniwersytecie Warszawski. W wolnych chwilach lubię spędzać czas z
moimi bliskimi, słuchać muzyki i oglądać ciekawe filmy.

 
 
Alicja Otrembska
Mam na imię Ala. Jestem studentką chemii na Wojskowej Akademii Technicznej. Moją specjalizacją są materiały niebezpieczne i ratownictwo chemiczne. Wolontariuszką Fundacji jestem od 2 klasy liceum. Moją pasją jest śpiew klasyczny. Uwielbiam operę, dobre kino i podróże.
 

Mariusz Skonieczny 

Wrocław/Kutno

Jestem studentem Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Interesuje się...lepiej spytać czym ja się nie interesuje.
Uwielbiam tańczyć, ćwiczyć, grać w przeróżne sporty, podróżować - poznawać nowe ciekawe miejsca...
Ponadto interesuje się nowościami technologicznymi oraz muzycznymi, sprzętem elektronicznym, kuchnią, dietetyką i Chelsea Londyn.
W wolnym czasie czytam ciekawe artykuły, oglądam filmy, słucham muzyki i spotykam się ze znajomymi.

 

Alicja Krawczyńska

Jestem amatorsko grającą siatkarką, pasjonującą się literaturą, grami komputerowymi i filmem. Słucham rocka, metalu, a także muzyki alternatywnej, a od niedawna też uczę się grać na gitarze.
Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego w Putusku, a od 2015 roku studiuję inżynierię biomedyczną na Politechnice Wrocławskiej.
 

 

Joanna Zofia Koźniewska

Jestem studentką I roku "Prawa w Biznesie" na Uniwersytecie SWPS. Dołączyłam do Fundacji ponieważ chcę działać aktywnie w ramach Edukacji Społecznej. Interesuję się psychologią, biznesem ale także naukami ścisłymi. Dużo czasu poświęcam na rozwój osobisty. W przyszłości chcę się zająć doradztwem biznesowym oraz zarządzaniem projektami.
 
 

Bartosz Jaroszewski

Mam na imię Bartek i jestem studentem chemii biomedycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Pochodzę z Koła, gdzie ukończyłem Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego. Moją największą pasją jest chemia, dlatego to jej poświęcam najwięcej czasu. W wolnych chwilach oglądam filmy, eksperymentuję w kuchni lub wychodzę na miasto.W przyszłości chciałbym zostać naukowcem.
 

Kacper Stołowski

Skończyłem liceum ogólnokształcące w Kole. Aktualnie jestem studentem Politechniki Poznańskiej. W fundacji działam od 2014 roku. Podobnie jak większość wolontariuszy interesuję się przedmiotami przyrodniczymi, ale także matematyką i informatyką. W wolnym czasie lubię czytać książki historyczne, słuchać muzyki oraz grać w dark soulsy ;)

Joanna Szczepanik 

Warszawa

Studiuję biotechnologię na Politechnice Warszawskiej. Chemia, matematyka i biologia to przedmioty, które od zawsze mnie interesowały, dlatego wybrałam ten kierunek. W wolnych chwilach uwielbiam grać na pianinie lub gitarze, czytać książki i spotykać się ze znajomymi.
 

Joanna Matusiak

Warszawa

Nazywam się Joanna Matusiak, jestem studentką I roku Weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Lubię pracę z dziećmi i wprowadzanie ich w świat nauki. W wolnym czasie uprawiam sport i podróżuję.