Aranżacja wnętrza:

Projektowanie wnętrz Kraków
Minimalizm to obowiązkowy trend we współczesnej sztuce wykończenia wnętrz kraków – warto zastosować zasadę „im mniej tym lepiej”: staramy się nie zagracać mieszkania niepotrzebnymi meblami i dodatkami.

Nowoczesny salon to dzisiaj salon przestronny. Jak to zrobić mając tylko kilkanaście metrów kwadratowych pokoju? Nawet niewielki metraż można ciekawie zagospodarować i optycznie powiększyć. Wystarczy zastosować kilka trików i zasad przy kompleksowe remonty kraków. Idealnie jeżeli salon nie posiada drzwi i jest oddzielony od innego pomieszczenia jedynie kolorem ściany lub podłogi. Takie projekty pokoi znacznie ułatwiają nam zadanie.

Bardzo ważnym aspektem przy współczesnej aranżacji są kolory przez Nas wybierane. Jasne, jednolite barwy sprawią , że nasz nowoczesny salon wydaje się być większy a jednocześnie bardziej przytulny. Doskonałym kolorem jest biel, która świetnie odbija światło zarazem jest elegancka i wytworna. Sprzyja również optycznemu zwiększeniu przestrzeni oraz nadaniu jej nowatorskiego wyrazu. Jeżeli chcemy zaszaleć z kolorem, by wnętrze zyskało charakter - stawiamy głownie na dodatki w mocnych, kontrastowych barwach. Ciekawym rozwiązaniem jest zaakcentowanie innej barwy tylko na jednej ścianie. Ale jak zrobić malowanie wnętrz, jaką wybrać kolorystykę? To już zależy od naszej pomysłowości i fantazji.

Nowoczesny styl uwielbia dużą ilość światła, dlatego istotnym elementem jest odpowiedni dobór lamp i oświetlenia. Nieocenionym dostawcą światła jest duże okno, najlepiej tarasowe i nie przysłonięte ciężkimi firanami i zasłonami . Zamiast jednej lampy na środku sufitu, warto zdecydować się na inne rozwiązania - reflektory, boczne kinkiety, halogeny lub coraz popularniejsze listwy ledowe. Ciekawą propozycją jest powieszenie lustra, w nowoczesny salon jego głównym zadaniem będzie doświetlenie pokoju.

Istotnym punktem przy projektowanie i aranżacja wnętrz są meble. W nowoczesny salon rezygnujemy z ciężkich materiałów i stawiamy raczej na tkaniny naturalne, pozbawione wzoru i motywu ale z interesująca fakturą i kolorem. Ważny jest również kształt - wybieramy proste, geometryczne bryły. W aranżacji wnętrz online dodatki i akcesoria stanowią ważny element decydujący o charakterze naszego pokoju. Mamy tutaj duże pole do popisu: nowoczesne obrazy w aluminiowej ramie, duże wazony, donice, szklane blaty, oryginalne rzeźby, kamienne wazy i misy to tylko niektóre propozycje.

Przy urządzaniu nowatorskiego wnętrza obowiązuje zasada, nazywana przez niektórych „zasadą trzech P”: prostota, proporcja, przestrzeń. Biorąc pod uwagę ilość oferowanych przez rynek możliwości koloru, akcesoriów, dekoracji i materiałów wcale nie jest prosto stosować się do tej zasady. Więc jak to zrobić? Kompleksowe aranżacje wnętrz oraz remonty mieszkania pomogą nam zachować styl i minimalizm niezbędny przy urządzaniu nowoczesnego salonu.

Architekt wnętrz Kraków.
VALENT.pl

Przestrzeń w biurze - obrazy na ścianach.

opublikowane: 14 maj 2012, 21:49 przez Irena Zajdel   [ zaktualizowane 23 maj 2012, 11:04 ]

Aranżacja i projektowanie wnętrz.
Obrazy w biurach podróży mogą wisieć w różnych miejscach. Dobrze byłoby je jednak rozmieścić tak, aby klienci mieli z nimi „kontakt wzrokowy”. Można wtedy taki obraz wykorzystać do celów marketingowych i na przykład powiesić za plecami sprzedawcy. 

Jeżeli taki obraz będzie przedstawiał jakiś tropikalny zakątek świata, na pewno przykuje uwagę widza. Obrazy powieszone w miejscu, gdzie stoi wystawa z katalogami nie będą wywierać takiego wpływu na klienta. Po wejściu do biura kieruje się on zazwyczaj bezpośrednio do sprzedawcy, a na wystawkę tylko rzuca okiem. 

Warto więc tak rozmieścić meble w biurze, aby po pierwsze było ono przestronne i dobrze zorganizowane, po drugie obrazy powinny wisieć za plecami sprzedawców. 

Bardzo ważne jest to, aby krajobraz przedstawiony na obrazie pokrywał się z naszą ofertą. Niekorzystne byłoby powieszenie obrazu przedstawiającego Martynikę, jeżeli sami możemy zaoferować klientowi tylko Mazury. 
Należy korzystać z profitów jakie daje mądre zarządzanie przestrzenią w biurze i wykorzystanie jej do zachęcenia klienta do zakupu naszej oferty.

Projektant wnętrz Kraków.
VALENT.pl

1-1 of 1