מכללת קיי

מכללת קיי באר שבע - הכשרת מורים

מחפשים מידע על מכללת קיי? למי זה מתאים? מהם המחירים והמלגות? כל התשובות בכתבה שלפניכם.מכללת קיי בבאר שבע היא מכללה לחינוך המציעה הכשרה אקדמית למורים ולאנשי הוראה בכל התחומים. מכללת קיי נחשבת לאחת מהמכללות הותיקות בישראל כאשר נוסדה אי שם ב-1954 ולאחר גילגולים רבים קיבלה הכרה אקדמית ב-1994. ישנם כ-3000 סטודנטים וסטודנטיות הלומדים במכללת קיי במגוון תארים לחינוך ועוד כ-500 נוספים במסגרת מכינה, כך שסך הכל ישנן בין 3000-4000 סטודנטים במכללה. המכללה ממוקמת ברח' יהודה הלוי בבאר שבע.
מכללת קיי בבאר שבע הינה המכללה המובילה באזור הדרום ובארץ בכלל בתחום החינוך וההוראה. מכללת קיי מציעה למתעניינים מבחר מסלולי לימודים בתחום ההוראה והחינוך, הן לתואר ראשון והן לתואר שני.
 אלפי בוגרי המכללה כבר השתלבו במשרות שונות של הוראה וחינוך ברחבי הארץ.

מי לומד במכללת קיי?

מאחר ומכללת קיי היא מוסד להכשרת מורים, כל מי שמעוניין בקריירת הוראה כמו מורים, גננות, חינוך מיוחד, מנהלים וכו' כדאי ומומלץ ללמוד במכללת קיי ולקבל דרכה תעודת הוראה המקנה לו את הזכות לעבוד במשרד החינוך במסגרות הפורמאליות והלא פורמאליות.

אילו תוכניות מציעים במכללת קיי?

מכללת קיי – הכשרת מורים ברמה אקדמית
מכללת קיי מציעה לימודים ברמה אקדמית גבוהה. עבור מכללת קיי, מקצוע ההוראה הינו חיוני ביותר ואחד במקצועות החשובים בחברה הישראלית. תחום החינוך למעשה מעצב את הדור הבא של החברה הישראלית ומעשיר את עולמם של הסטודנטים. תוכנית הלימודים של מכללת קיי היא בין המתקדמות בעולם, המשלבת בין לימודי תיאוריה והתנסות מעשית, על מנת להבטיח את מוכנות הבוגרים לעולם ההוראה כמה שיותר.


המכללה מציעה מגוון רחב של תוכניות אקדמיות המתאימות לאנשי הוראה לכל הגילאים החל מגני ילדים ועד לחינוך על יסודי ןכמן כן במסגרות הלא פורמאליות.
במכללה מציעים לימודי תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה בכל הגילאים (גיל הרך, יסודי, על יסודי) ובמגוון התמחויות כגון מתמטיקה, אנגלית, לשון חינוך מיוחד ועוד).

מכללת קיי מציעה לימודי חינוך במגוון מסלולים ומקצועות: מתמטיקה, אנגלית, מחשבים, מוסיקה, ספרות, לשון, יהדות, ערבית, מדעי החיים (ביולוגיה/כימיה) ועוד הרבה אפשרויות. בנוסף, ישנה אפשרות ללמוד במסלולי הכשרה וקורסים. בין הקורסים המוצעים ניתן למצוא קורסי חינוך, לימודי עזר, סדנאות מעשיות בחינוך והוראה ועוד.

בנוסף, מציעה המכללה תוכניות נוספות כגון לימודי המשך למורים, הסבת אקמאים למורים ועוד. מומלץ מאוד לקרוא בדף הבא שבאתר הרשמי של המכללה את כל ההתמחויות והתוכניות שמכללת קיי מציעה וכך לברור את מה שמתאים לך

מי שמעוניין בלימודי הוראה ורוצה להשתלב בעתיד בתחום ההוראה, כדאי שישקול לימודים במכללת קיי. בין היתר תוכלו ללמוד את התחומים הבאים:
· תוכנית הכשרה להוראה אקדמית (מכללות, אוניברסיטאות)
· הוראה לבתי ספר יסודי ועל יסודי
· הכשרה לתחום הגננות
· חינוך מיוחד
· לימודי המשך למורים
· מכינה אקדמית לבגרות
· פסיכומטרי


מהו גובה שכר הלימוד במכללת קיי?

על פי האתר הרשמי של מכללה קיי, שכר הלימוד לתואר בחינוך ותעודת הוראה הוא 12,613 ש"ח לשנת תשע"א שווה ערך לשכר הלימוד באוניברסיטאות בכפוף לתמ"ת. שכר לימוד זה יכול להשתנות הן כלפי מטה במידה ואתם מקבלים מלגה או כלפי מעלה במידה ותצטרכו ללהשלים קורסים חוזרים, פיצול שנת לימודים וכד' .

עכשיו מבצע במכללת קיי – שנה אקדמית חינם לנרשמים! לפרטים נוספים כנסו לכאן >>

מלגות במכללת קיי

מכללת קיי פותחת את שעריה למגוון רחב של אוכלוסייה ומודעת גם שיש כאלו הבאים ממצב סוציו-אקונומי נמוך ומעודדת מועמדים אלו לפנות לדיקן הסטודנטים לבקשת מלגה. מכללת קיי תומכת במספר רב של מלגות בין היתר של חיילים משוחררים, התנדבות בקהילה ועוד הרבה. 
במכללת קיי תומכים ככל האפשר בסטודנטים ןעל כן ייסדו במכללה את תוכנית המלגות האטרקטיבית כנסו לאתר המכללה והתרשמו ממגון המלגות , מובא כאן הסבר על שיטת המלגות במכללה:
באתר מכללת קיי מציעים חמישה סוגי מלגות המוצעות מטעם המכללה בעיקר לסטודנטים שיקחו חלק בחונכות לילדים עם צרכים מיוחדים, חונכות לסטודנטים, התנדבות בקהילה בפרוייקט פר"ח ודומים לו ואף לסטדונטים משכבת סוציו אקונומית נמוכה. מעבר לכך, במכללה יש משרד המפנה אתכם למוסדות, עמותות וארגונים שונים המציעים מלגות לימוד או הנחות שונות לסטודנטים שעומדים בקריטריונים שונים ומגוונים כדוגמה הקרן לידידות ויהדות המקרבת בין חילונים לדתיים.


Comments