Weekend w Paryżu Last Minute

Weekend w Paryżu last minute to oferta dla tych, którym trudno jest zaplanować wyjazd z dużym wyprzedzeniem. Dobrze jest zaplanować wszystko od A do Z, tak aby uniknąć niepotrzebnej zwłoki w planowaniu czasu wolnego już na miejscu. Im więcej informacji zostanie zebranych, im lepiej dograny będzie transport i organizacja czasu wolnego tym więcej skorzystają Państwo z weekendu w Paryżu. 

Last Minute Paryż Weekend

Zachęcamy do przeczytania kilku wskazówek na last minute Paryż Weekend. 

Weekend w Paryżu samolotem - jeśli wybierasz się do Paryża na maksymalnie 3 dni to zdecydowanie najlepszym pomysłem jest rezerwować lot, zamiast korzystać z transportu samochodem. Weekend w Paryżu samolotem - transport w jedną stronę zabierze Państwu maksymalnie 2,15h. Najwygodniej jest rezerwować loty na lotnisko Charles de Gaulle, z którego do centrum można dostać się licznymi środkami komunikacji, w tym pociągiem RER B (40 minut podróży do centrum Paryża, cena: € 8,50 za osobę dorosłą).

Hotele w Paryżu - jeśli rezerwują Państwo weekend w Paryżu samolotem z lądowaniem na:
  • lotnisku Charles de Gaulle/ Roissy, Orly - najlepiej jest rezerwować hotele w pobliżu linii RER B, która przecina dzielnice: 1, 2, 5, 6, 10, 14, 18. W ten sposób z lotniska dostaniesz się prosto pod hotel i unikniesz długich przesiadek.
  • lotnisku Beauvais -  które znajduje się 60km od centrum Paryża. Stąd muszą Państwo wziąć autobus, który wysadzi Państwa na Porte Maillot po zachodniej stronie Paryża. Najprościej i oszczędniej jest zatrzymać się w hotelu w pobliżu Porte Maillot  w dzielnicy 16, 17. Drugim rozwiązaniem, jest zatrzymać się w hotelu w Paryżu w pobliżu linii metra 1 oraz linii pociągów RER A, które przecinają dzielnice:  1,2, 4, 12,16,17.
Zwiedzanie Paryża na Paryż weekend last minute - wybierz pierwszy w miesiącu weekend w Paryżu. Każda, pierwsza niedziela miesiąca to wolny wstęp do każdego muzeum. Najlepiej zaplanować swój plan zwiedzanie, tak aby mieć gwarancję, że zobaczą Państwo najważniejsze i najciekawsze miejsca, a z drugiej strony wrócą Państwo do domu wypoczęci oraz zadowoleni. Nie ma sensu rzucać się z motyką na Słońce i wspominać wyjazd do Paryża jako czas gonitwy i zamętu.

Zobacz naszą pełną ofertę hoteli na Weekend w Paryżu Last Minute!