40. Contact‎ > ‎

41 Bestuur

(Klik HIER voor PDF)


 Het bestuur van de W.B.B. bestaat uit: 
 een voorzitter, een secretaris, een penningmeester, een commissaris en een wedstrijdleider. 
 De bestuursleden worden gekozen door de aanwezigen bij de algemene jaarvergadering. 

 Vergaderingen worden op wisselende locaties gehouden. 

 De vaste bestuursleden zijn: 

 Voorzitter   Rob Koudijs
 +31 620 397 569
 voorzitter@wbbweert.nl
 Secretaris   Louis Pols 
 Geenestraat 4A3 
 6031 VR  NEDERWEERT 
 +31 648 586 435   secretaris@wbbweert.nl
 Penningmeester   Jos Seerden   +31 651 534 348   penningmeester@wbbweert.nl
 Commissaris   Ton Aspers   +31 649 205 556   ton_aspers@hotmail.com 
 Wedstrijdleider   Henk Stribos   +31 652 202 981   wedstrijdleider@wbbweert.nl

 Alle bondsgerelateerde correspondentie verloopt via de secretaris. 

 Financiële verplichtingen kunnen worden overgemaakt op 
 IBAN NL97 RABO 0156 9809 75 t.n.v. JJMM Seerden inzake WBB Weert 

 Verder zijn er nog twee commissies: 
 - de commissie Technische Zaken, die bestaat uit: 

 Frank Camp   +31 641 859 242   marakesh@live.nl 
 Jan Lormans   +31 644 908 194   info@janlormans.com 

 - de commissie Middagcompetitie, die deze tak van de W.B.B. coördineert: 

 Henk Rietjens   +31 495 632 579   h.rietjens@upcmail.nl 
 Jan Lormans   +31 644 908 194   info@janlormans.com 
 Henk Stribos   +31 652 202 981   striboshenk@gmail.com 


Naar begin pagina