32 Programma Avondcompetitie B-klasse

Seizoen 2017-2018, versie V02, Resterende wedstrijden

(In de PDF wordt het bekerschema vanaf de kwartfinales niet verder uitgewerkt.)

 Week   Dag   Datum   Thuis   Uit   Code 
 02 (1-2-3-4)    Di.    09-01   Caramb-1    Hook-6    CB1301  
    Ma.    08-01   Hook-4    Beertje-6    CB1302  
    Wo.    10-01   Micro-2    Beertje-4    CB1303  
    Wo.    10-01   Beertje-5    HoB-1    CB1304  
    Di.    09-01   Micro-3    Hook-5    CB1305  
 03 (2-3-4-1)    Wo.    17-01   Beertje-6    Hook-5    BA1401  

 Di.    16-01   Beertje-4    HoB-1    BA1402  GAAT NIET DOOR!!
    Ma.    15-01   Hook-4    Beertje-5    BB1401  
    Di.    16-01   Hook-6    Caramb-1    BB1402  
    Wo.    17-01   Hook-2    Beertje-2    BC1401  
    Ma.    15-01   Micro-1    Kranen-1    BC1402  
    Ma.    15-01   Beertje-1    Hook-3    BD1401  
    Di.    16-01   Kranen-2    Hook-1    BD1402  
 04 (3-4-1-2)    Ma.    22-01   Hook-4    Caramb-1    CB1501  
    Di.    23-01   Hook-6    Micro-2    CB1502  
    Wo.    24-01   Beertje-6    Beertje-5    CB1503  
    Di.    23-01   Beertje-4    Micro-3    CB1504  
    Di.    23-01   HoB-1    Hook-5    CB1505  
 05 (4-1-2-3)
 Di.    30-01   HoB-1    Beertje-6    BA1601   GAAT NIET DOOR!!
    Di.    30-01   Micro-3    Beertje-4    BA1602  
    Di.    30-01   Caramb-1    Hook-4    BB1601  
    Wo.    31-01   Micro-2    Hook-6    BB1602  
    Di.    30-01   Kranen-1    Hook-2    BC1601  
    Di.    30-01   Beertje-3    Micro-1    BC1602  
 06 (1-2-3-4)    Di.    06-02   Caramb-1    HoB-1    CB1701  
    Ma.    05-02   Hook-5    Beertje-4    CB1702  
    Di.    06-02   Micro-3    Beertje-6    CB1703  
    Wo.    07-02   Beertje-5    Hook-6    CB1704  
    Wo.    07-02   Micro-2    Hook-4    CB1705  
 08 (2-3-4-1)    Wo.    21-02   Beertje-5    Caramb-1    CB1801  
    Di.    20-02   Micro-3    Micro-2    CB1802  
    Ma.    19-02   Hook-5    Hook-4    CB1803  
    Di.    20-02   HoB-1    Hook-6    CB1804  
    Di.    20-02   Beertje-4    Beertje-6    CB1805  
 09 (3-4-1-2)    Ma.    26-02   Hook-5    Beertje-4    BA1901  
    Di.    27-02   Micro-3    HoB-1    BA1902  GAAT NIET DOOR!!
    Wo.    28-02   Beertje-5    Hook-6    BB1901  
    Wo.    28-02   Micro-2    Caramb-1    BB1902  
    Ma.    26-02   Beertje-2    Micro-1    BC1901  
    Di.    27-02   Beertje-3    Kranen-1    BC1902  
    Wo.    28-02   Hook-3    Kranen-2    BD1901  
    Di.    27-02   Hook-1    Beertje-1    BD1902  
 10 (4-1-2-3)    Di.    06-03   Caramb-1    Beertje-4    CB2001  
    Wo.    07-03   Beertje-6    HoB-1    CB2002  
    Di.    06-03   Hook-6    Hook-5    CB2003  
    Ma.    05-03   Hook-4    Micro-3    CB2004  
    Wo.    07-03   Micro-2    Beertje-5    CB2005  
 11 (1-2-3-4)    Wo.    14-03   Micro-2    Caramb-1    CB2101  
    Wo.    14-03   Beertje-5    Hook-4    CB2102  
    Di.    13-03   Micro-3    Hook-6    CB2103  
    Ma.    12-03   Hook-5    Beertje-6    CB2104  
    Di.    13-03   HoB-1    Beertje-4    CB2105  
12 (4-3-2-1) Ma.
19-03 Hook-5 Beertje-5 BE2201
Kwartfinale Di. 20-03 Hook-6 Micro-3 BE2202

Di. 20-03
Kranen-1 Kranen-2 BE2203

Ma. 19-03 Beertje-1 Hook-2 BE2204
 13 (3-4-1-2)    Wo.    28-03   Beertje-6    Caramb-1    CB2301  
    Di.    27-03   Beertje-4    Hook-6    CB2302  
    Di.    27-03   HoB-1    Hook-4    CB2303  
    Ma.    26-03   Hook-5    Micro-2    CB2304  
    Di.    27-03   Micro-3    Beertje-5    CB2305  
 14 (4-3-2-1)   Di.  03-04    Hook-6 
 Beertje-5
 BF2401 
 Halve finale   Di.  03-04
 Beertje-1
 Kranen-2
 BF2402 
 15 (1-2-3-4)    Di.    10-04   Caramb-1    Micro-3    CB2501  
    Wo.    11-04   Beertje-5    Hook-5    CB2502  
    Wo.    11-04   Micro-2    HoB-1    CB2503  
    Ma.    09-04   Hook-4    Beertje-4    CB2504  
    Di.    10-04   Hook-6    Beertje-6    CB2505  
 15 (4-3-2-1)   13-04      Beertje-5
 Kranen-2
 BG2501 
 Finale   bij   De Hook   Biest 112   Weert    
 16 (4-3-2-1)   20-04      Kranen-2 
 HoB-1
 BS2601 
 Supercup   bij   Beertje   Maasstraat 42   Weert    

Naar begin pagina