חדשות

                                                                                        

                                                                      תוצאות שהתקבלו מהבית התחתון

תאריך - 9.3 - שמיר - בית-יצחק - 9:10
תאריך - 23.3 - שמיר - אפיקים - 13:22
תאריך - 29.3 - שמיר - איתן ירושלים - 9:12
 
 
ראשון16מרץ2008

בית עליון

הפתעה באוניברסיטה

אסא תל אביב  -  גוש זבולון     11  :  11

שבת15מרץ2008

תוצאות14 בית תחתון

 

אפיקים עמה"יבית יצחק      12  :  19

 

תוצאות גיל 14 בית עליון:

מחזור 1: אס"א -טבעון 10-9 , גוש-פ"ת 10-20

מחזור 2: אס"א -גוש 14-10 ,פ"ת-טבעון 6-9

מחזור 3: טבעון-גוש 14-4,אס"א-פ"ת 11-20

 

גילאי 14

מזה כמה שבועות מתקיימים משחקי גיל 14  בבית העליון ובבית התחתון. אם לא יועברו התוצאות של המשחקים לאתר, לא נוכל להמשיך במעקב ובדווח כפי שהיה  עד לפיצול לבתים. על כן מנהלי הקבוצות/מאמני הקבוצות או שחקן שימונה מטעמן  יעבירו את התוצאות לאתר למייל

WATERPOLO.ISRAEL@GMAIL.COM  

והכדורמים גם בגילאים יוכל לזכות לחשיפה .על הקבוצות  להבין שהאיגוד לא יעשה את העבודה במקומן.לאיגוד אין גם שום אמצעים לפרסם תוצאות. לכן החשיפה של הפעילות לציבור המתעניין תלויה בקבוצות עצמן. האתר הינו המקום היחיד בו תזכו לחשיפה.

 

                   קיבלנו לאתר את התוכניות החדשות של הבית העליון והבית התחתון.   על פי התוכניות לבית התחתון התווספו 2 קבוצות חדשות  :   גבעת חיים   וספיבק רמת גן .

 

 1.   הפועל קריית טבעון                           5.      הפועל פתח תקווה     

2.      הפועל איתן ירושלים                           6 .   הפועל אפיקים 

3.      אס"א תל-אביב                                   7.   הפועל  בית יצחק

4.      הפועל "פלרם" גוש זבולון                    8.      הפועל שמיר
               9.  גבעת חיים                   10 . ספיבק רמת גן

                           

  • 1/8 גמר גביע – 30/3/08
  • 1/4 גמר גביע – 13/4/08
  • 1/2 גמר גביע – 4/5/08
  • גמר גביע – 25/5

הטבלה אינה מעודכנת כי עד היום לא הגיעו כל התוצאות

 

 

 

 

                         משח'       נצחונות       תיקו     הפסדים       + שערים -                       נקודות

1. פלרם ג.זבולון       4             4             -           -             52  :   27 (+25)                8

2. איתן ירושליים       6            4             -           2            69  :   41 (+28)                8

3. אסא תל אביב       5             4             -           1            60  :   37 (+23)                8

4. קרית טבעון          5             3             -           2            39  :    32 (+7)                 6

5. שמיר /גליל עליון   5             2             -           3            41   :   27 (+14)               4

6.פתח תקוה            5             2             -           3            57  :    54 (+3)                 4

7.בית יצחק              5             -             -            5            21  :   68(-47)                  0

8.אפיקים                 3             -             -            3            19  :   68(-49)                  0

 

 

כל התמונות מ14 דצמבר 2007 כולל המשחק   שמיר  מול תל אביב + תמונות מארועים קודמים

http://waterpoloisrael.association.googlepages.com/picasalinks

 

http://waterpoloisrael.association.googlepages.com/picasalinks

 

 

תמונות בקישור למטה 

תאריך

שעה

המסגרת

מחזור

מספר

מקומי

אורח

מקום+ תוצאה      

ש' 27/10/2007

10:00

טורניר

1

500

++++++++++++++

++++++++++++++

+++++++++++

 

11:00

טורניר

1

501

 טבעון

 פתח תקווה

 9 : 10

 

12:00

טורניר

1

502

++++++++++++++ 

++++++++++++++ 

++++++++

 

13:00

טורניר

1

503

 טבעון

אפיקים

6 :11

 

14:00

טורניר

1

504

 שמיר

בית יצחק

15 : 3 

 

15:00

טורניר

1

505

 פלרם גוש זבולון

 תל אביב

12 : 9 

 

16:00

טורניר

1

506

 פתח תקווה

אפיקים

17 : 4

 

17:00

טורניר

1

507

 איתן ירושלים

 פלרם גוש זבולון

6 : 9 

 

18:00

טורניר

1

508

 תל אביב

 איתן ירושלים

6 :12

ש' 24/11/2007

10:00

טורניר

2

++++++++++++

++++++++++++++

+++++++++

 

11:00

טורניר

2

  512

 פתח תקווה

בית יצחק

16  :  7

 

12:00

טורניר

2

516

טבעון

 תל אביב

 6   :   9

 

13:00

טורניר

2

511

 שמיר

 אפיקים

18  :  9

 

14:00

טורניר

2

 

++++++++++

++++++++++

+++++++++

 

15:00

טורניר

2

514

 שמיר

 איתן ירושלים

8  :  16

 

16:00

טורניר

2

517

 פלרם גוש זבולון

 פתח תקווה

15  :  10

 

17:00

טורניר

2

510

 אפיקים

איתן ירושלים

1  :  22

 

18:00

טורניר

2

515

 פלרם גוש זבולון

 בית יצחק

16  :  2

ש' 15/12/2007

10:00

טורניר

3

 

 טבעון

 בית יצחק

9  :  1

 

11:00

טורניר

3

++++++++++

+++++++++

++++++++

 

12:00

טורניר

3

 

טבעון

איתן ירושלים

3  :  7

 

13:00

טורניר

3

שמיר

 פתח תקווה

11  :  13

 

14:00

טורניר

3

 בית יצחק

איתן ירושלים

8  :  12

 

15:00

טורניר

3

 

+++++++++

++++++++

++++++++

 

16:00

טורניר

3

 

שמיר

תל אביב

5  :  16

 

17:00

טורניר

3

 +++++++++

++++++++

++++++

 

18:00

טורניר

3

תל אביב

 פתח תקווה

14  :  8

ש' 05/01/2008

10:00

טורניר

4

527

+++++++++

++++++++++

++++++++

  

11:00

טורניר

4

528

טבעון

פלרם גוש זבולון

3  :  14

 

12:00

טורניר

4

529

++++++++

+++++++++

+++++++++

 

13:00

טורניר

4

530

שמיר

 פלרם גוש זבולון

2  :  10

 

14:00

טורניר

4

531

אפיקים

 תל אביב

6  :  17

 

15:00

טורניר

4

532

איתן ירושלים

פתח תקווה

?????????

 

16:00

טורניר

4

533

 בית יצחק

 אפיקים

7  :  10

 

17:00

טורניר

4

534

 טבעון

 שמיר

????????

 

 

18:00

טורניר

4

535

 בית יצחק

 תל אביב

6  :  11

 

בית עליון

תאריך  המסגרת מחזור מספר שעה מקום מקומי אורח    תוצאה
17/02/2008 בית עליון 1 536 19:00 רמת יוחנן   ג. זבולון  פתח תקווה
       537 20:00  תל אביב  תל אביב ק. טבעון
24/02/2008 בית עליון 2 538 18:00 גבעת השלושה  פתח תקווה ק.טבעון
      539 19:00 רמת יוחנן  גוש זבולון  תל אביב
02/03/2008 בית עליון 3 540 20:00  תל אביב  תל אביב  פתח תקווה
      541 19:30 טבעון ק.טבעון  גוש זבולון
09/03/2008 בית עליון 4 542 18:00 ג.השלושה פתח תקווה גוש זבולון
      543 19:30 טבעון ק. טבעון  תל אביב
16/03/2008 בית עליון 5 544 19:30 טבעון ק.טבעון פתח תקווה
      545 20:00  תל אביב  תל אביב  גוש זבולון
23/03/2008 בית עליון 6 546 18:00 ג. השלושה  פתח תקווה  תל אביב
      547 19:00 רמת יוחנן גוש זבולון ק.טבעון
06/04/2008 בית עליון 7 548 - - מקום 1 מקום 2
      549 - - מקום 3 מקום 4
13/04/2008 1/4 גמר גביע 1 595 20:00 תל אביב בית יצחק  תל אביב
    2 596 18:15 ג. השלושה פתח תקווה ק.טבעון
27/04/2008 בית עליון 8 550 - - מקום 2 מקום 3
      551 - - מקום 4 מקום 1
04/05/2008 1/2 גמר גביע 1 599 - וינגייט גוש זבולון הפועל שמיר
    2 600 - וינגייט מנצח 597 מנצח 598
11/05/2008 בית עליון 9 552 - - מקום 2 מקום 4
      553 - - מקום 1 מקום 3
25/05/2008 גמר גביע 1 601 - וינגייט מנצח 599 מנצח 600
22/06/2008 הצלבות 1 1 584 - - מקום 1 בית עליון מקום 4 בית עליון
  הצלבות 2 1 585 - - מקום 2 בית עליון מקום 3 בית עליון
29/06/2008 הצלבות 1 2 586 - - מקום 4 בית עליון מקום 1 בית עליון
  הצלבות 2 2 587 - - מקום 3 בית עליון מקום 2 בית עליון
02/07/2008 הצלבות 1 3 588 - - מקום 1 בית עליון מקום 4 בית עליון
  הצלבות 2 3 589 - - מקום 2 בית עליון מקום 3 בית עליון
06/07/2008 גמר מים 1 590 - - מנצח הצלבות 1 מנצח הצלבות 2
09/07/2008 גמר מים 2 591 - - מנצח הצלבות 2 מנצח הצלבות 1
13/07/2008 גמר מים 3 592 - - מנצח הצלבות 1 מנצח הצלבות 2

 

בית תחתון

תאריך  המסגרת מחזור מספר שעה תוצאה מקומי אורח    תוצאה
01/03/2008 בית תחתון 1 556 18:30  אפיקים איתן ירושלים
02/03/2008 בית תחתון 1 554 20:30 גבעת חיים  בית יצחק
      555 20:00  שמיר ס. רמת גן
09/03/2008 בית תחתון 2 557 20:30  גבעת חיים איתן ירושלים
      558 - ס. רמת גן  אפיקים
      559 19:15    9  :  10  בית יצחק שמיר
15/03/2008 בית תחתון 3 561 18:30

12  :  19

אפיקים בית יצחק
16/03/2008 בית תחתון 3 560 20:00 שמיר שמיר  גבעת חיים
17/03/2008 בית תחתון 3 562 20:00 חוות הנוער איתן ירושלים ס.רמת גן
23/03/2008 בית תחתון 4 563 20:30 גבעת חיים גבעת חיים ס. רמת גן
      564 19:15 בית יצחק בית יצחק איתן ירושלים
      565 20:30 22  :  13  שמיר  אפיקים
05/04/2008 בית תחתון 5 566 18:30 אפיקים הפועל אפיקים הפועל גבעת חיים
06/04/2008 בית תחתון 5 568 19:00 רמת גן ספיבק רמת גן בית יצחק
07/04/2008 בית תחתון 5 567 20:00 9  :  12 איתן ירושלים  שמיר
13/04/2008 1/4 גמר גביע 1 595 20:00 אוניברסיטת תל אביב בית יצחק  תל אביב
    2 596 18:15 גבעת השלושה  פתח תקווה ק.טבעון
27/04/2008 בית תחתון 6 569 19:15 בית יצחק  בית יצחק גבעת חיים
      570 - רמת גן ס.רמת גן שמיר
28/04/2008 בית תחתון 6 571 20:00 חוות הנוער איתן ירושלים  אפיקים
04/05/2008 1/2 גמר גביע 1 599 - וינגייט גוש זבולון  שמיר
    2 600 - וינגייט מנצח 597 מנצח 598
11/05/2008 בית תחתון 7 573 19:00 אפיקים  אפיקים ס.רמת גן
      574 20:00 שמיר שמיר  בית יצחק
12/05/2008 בית תחתון 7 572 20:00 חוות הנוער איתן ירושלים גבעת חיים
25/05/2008 גמר גביע 1 601 - וינגייט מנצח 599 מנצח 600
01/06/2008 בית תחתון 8 575 20:30 גבעת חיים הפועל גבעת חיים הפועל שמיר
      576 20:30 בית יצחק בית יצחק  אפיקים
      577 - רמת גן ס.רמת גן איתן ירושלים
15/06/2008 בית תחתון 9 578 - רמת גן ס.רמת גן גבעת חיים
      580 19:00 אפיקים אפיקים שמיר
16/06/2008 בית תחתון 9 579 20:00 חוות הנוער איתן ירושלים  בית יצחק
22/06/2008 בית תחתון 10 581 20:30 גבעת חיים גבעת חיים אפיקים
      582 20:30 שמיר  שמיר איתן ירושלים
      583 20:30 בית יצחק בית יצחק ס.רמת גן
  הצלבות 1 1 584 - - 1 בית עליון  4 בית עליון
  הצלבות 2 1 585 - - 2 בית עליון  3 בית עליון
29/06/2008 בית תחתון דירוג1 602 - גבעת חיים גבעת חיים  בית יצחק
      603 - שמיר שמיר  אפיקים
      604 - חוות הנוער איתן ירושלים ס.רמת גן
  הצלבות 1 2 586 - -  4 בית עליון  1 בית עליון
  הצלבות 2 2 587 - -  3 בית עליון  2 בית עליון
02/07/2008 הצלבות 1 3 588 - - 1 בית עליון 4 בית עליון
  הצלבות 2 3 589 - - 2 בית עליון  3 בית עליון
06/07/2008 בית תחתון דירוג2 605 -

בית יצחק

 בית יצחק

גבעת חיים

    606 19:00 אפיקים  אפיקים  שמיר
      607 - רמת גן ס.רמת גן איתן ירושלים
  גמר מים 1 590 - - מנ' הצלבות 1 מנ' הצלבות 2
09/07/2008 גמר מים 2 591 - - מנ' הצלבות 2 מנ' הצלבות 1
13/07/2008 גמר מים 3 592 - - מנ'הצלבות 1 מנ' הצלבות 2

 

 המשך תוכניות בית עליון ובית תחתון לגילאי 14  -  16

http://waterpoloisrael.association.googlepages.com/1416.pdf

בהמשך נציג טבלה מסו מסודרת של משחקים ותוצאות

 

 

 

 קטע  וידאו מתוך הרבע האחרון במשחק גיל  14 בין  קרית טבעון  לאסא תל אביב

 http://mail.google.com/mail/?attid=0.1&disp=attd&view=att&th=116773a568ef48e8

    לאלה שלא מצליחים לקבל בקישור הקודם, בעצתו של עידו גולד מאסא תל אביב הקטע הועבר ליוטיוב . האיכות ביוטיוב נמוכה אבל זה מה יש

  http://youtube.com/watch?v=J6X6euZdQvs

הקבוצות בליגה -תמונות

שמיר - גליל עליון

מלמעלה שורה ראשונה מימין לשמאל : ניב כהן - עוזר מאמן ,שי אפרת - מאמן ומנהל
שורה שניה מימין לשמאל - עינב כהן, תמיר גל, שאול פיקמן, אסף כנות , שגב גילדר , אלי ארליוק
שורה שלישית מימין לשמאל : תומר אפרת, גון סער, דן פיקמן, רם הרשקוביץ, עידו כרמי , לילך אפרת
שורה רביעית - אמיתי בקר

בית  יצחק

 

קרית  טבעון

אסא  תל אביב

הפועל איתן ירושליים

אפיקים / עמק הירדן 

 

 

מחכים לשאר הקבוצות..........................