Zápis na školní rok 2018/2019

Zápis na školní rok 2018/2019 proběhne ve čtvrtek 10. května 2018 od 15:00 do 17:00 hod. během Dne otevřených vrátek. Další příležitost prohlédnout si naši školku máte již 1. a 24. března, kdy můžete vaše dítě zapsat do jarních Kulíšků, případně ve čtvrtek 3. května od 15 do 17 hod.

Než budete podávat přihlášku, důkladně se prosím obeznamte s obsahem webu, zejména s programem, provozním řádem, pedagogickou koncepcí (ŠVP k nahlédnutí ve školce) a vybavením dítěte. Prohlédněte si náš facebook a fotogalerii a především přijďte sobotu 24. března v 11 hodin, nebo ve čtvrtek 3. května v 16:00 na Informační schůzkuV případě dotazů napište koordinátorce lesní mateřské školy na skolka.v.zavetri@gmail.com

POSTUP PŘIHLAŠOVÁNÍ 

Přihlašování k zápisu probíhá přes webový formulář dole na stránce. Pro dostatečné posouzení zralosti dítěte pro předškolní docházku můžete být ještě pozváni na zkušební den, kdy naši průvodci detailněji posoudí schopnost dítěte zvládnout pobyt v lesní školce.
 

KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE

Zápis ukončen. Rozhodnutí o přijetí bude vydáno v pondělí 28. května, můžete si ho vyzvednout u koordinátorky LMŠ od úterý 29. 5. do pátku 15. června vždy od 14:00 do 17:00. Seznam přijatých dětí naleznete v aktualitách.

Podmínkou úspěšného zápisu je zaplacení nevratné zálohy ve výši 2.000 Kč do 7 dnů ode dne vydání rozhodnutí. V případě neuhrazení do tohoto data bude místo nabídnuto dalším zájemcům.

Po celý školní rok jste u nás vítáni na dnech otevřených dveří a v Klubu šnečků, který je dobrou průpravou pro nástup do lesní školky a možností poznat se s podobně naladěnými rodiči. Více viz příslušné záložky.

Výši členských příspěvků a informace k platbě najdete zde.