Návštěvní den

Zajímá vás, jak to v takové lesní školce chodí? Nejste si jisti, že by náš koncept vašemu dítěti vyhovoval? Přijďte se k nám podívat a uvidíte.
Vyzkoušejte si jedno dopoledne v lesní školce a zjistěte, jestli se lesní dobrodružství bude líbit vašemu potomkovi. Můžete se dozvědět všechny provozní a programové informace a blíže se seznámit se zázemím. Naši pedagogové vám ve volných chvilkách rádi zodpoví vaše dotazy.

Příchod prosím nejpozději do 8.45 hod., program začíná brzy poté ranním kruhem.  
S sebou svačinu, pití a oblečení do přírody dle počasí. Nezapomeňte dětem holínky.
Návštěvy ve školce jsou možné každé pondělí.

Cena: 250 Kč / dospělý a dítě včetně oběda z jídelny Veg8café

Nejste si pořád jisti? Pak vyzkoušejte náš ZKUŠEBNÍ BALÍČEK. Vaše dítě může strávit pět dní v lesní školce ve dnech Vašeho výběru. Možnost čerpání 3 měsíce od zakoupení (bez výpovědní lhůty, konkrétní docházku je třeba v předstihu dohodnout s pedagogy lesní školky a v závislosti na volné kapacitě).  Cena 2 000 Kč včetně stravy a pitného režimu.
Platbu návštěvy i oběda je potřeba provést po zaslání přihlášky a následném potvrzení od koordinátorky na účet Lesní školky V závětří u Fio banky 2400407378 / 2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte ND (návštěvní den) + Vaše jméno, Rodiče mají možnost přiobjednat oběd i pro mladší dítě v ceně 50 Kč, platba rovněž předem na účet sdružení.

Při návštěvním dnu je nutné se prokázat dokladem o úhradě pedagogovi.