Klub šnečků

Každý čtvrtek dopoledne nabízíme program pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let.

Ve skupině Šnečků vítáme především budoucí zájemce o lesní mateřskou školku a mladší sourozence dětí, které již do Závětří docházejí. Přirozeným a pozvolným způsobem si tak děti zvykají na prostor školky, režim v ní a ty nejmenší i na první kontakty v kolektivu starších dětí. Nenásilně se tak připraví na přestup do většího kolektivu a postupné osamostatnění se. Ve všem, co každý den děláme, využíváme krásného prostředí školky i místa, ve kterém se nachází. Snažíme se dětem přiblížit inspirativní svět přírody, vést je k poznání, že všichni jsme její neoddělitelnou součástí, že jsme na ní existenčně závislí, vše s ohledem na věk, schopnosti a individualitu dětí. Skupině se věnují dvě průvodkyně, samy maminky malých dětí. 
Od září 2016 Šnečky vede Lucka Koňaříková s malou Kristýnkou, na jaře 2017 se k ní připojila ...

PROGRAM

Program šnečků se co nejvíce přibližuje běžnému dopoledni v naší lesní mateřské školce.  Po ranním přivítání na děti čeká krátký program a poté vyrazí na objevitelskou výpravu do blízkého okolí, kde si budou moct dosyta vyhrát. Rádi se chodíme brouzdat k potůčku, do borovicového hájku, nebo nám děti ze školky zapůjčí jeden z jejich tajných bunkrů. Těšit se můžete i na Blátivou kuchyňku, krátké hry, divadýlko a především spoustu nových kamarádů.

 

dOCHÁZKA a platba

Důležitá je každotýdenní docházka po delší dobu, jen tak si děti mohou užívat dlouhodobějšího pobytu venku i v klimaticky nepříznivějších měsících. Školka je otevřena od 8:00, program probíhá od 9 do 11:30 h.

Poprvé se sejdeme ve čtvrtek 7. září, těšíme se na vás. Na první dopoledne se nemusíte přihlašovat, potěší nás ale, když nám dáte dopředu vědět na mail.

KOLIK ZA TO?
Cena: 1500 Kč za cca 15 - 20 setkání za pololetí (80 Kč za setkání, platí se předem za všechna). Obecná pravidla plateb viz Členské příspěvky
Platbu převeďte prosím na účet lesní školky V Závětří u Fio banky 2400407378 / 2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno a Klub šnečků, případně můžete zaplatit 1. den v hotovosti. 


kontakt  klub.snecku@gmail.com

2014 - Klub maminek se přeměnil v Klub šnečků

pro děti od 2 do 4 let