Aktuality‎ > ‎

Klub šnečků: od února se můžete opět přihlašovat

přidáno: 19. 1. 2016 8:16, autor: Školka V Závětří   [ Aktualizováno 7. 7. 2017 10:55 uživatelem Michaela Křivánková ]
V únoru bude klub probíhat v netradičním režimu - protože je nutné se s dětmi stále pohybovat a nemůžeme se tolik věnovat programu ve školce, budeme v únoru podnikat pěší výlety po blízkém okolí Bystrce a Žebětína. Trasu zvolíme aktuálně podle počasí - když nasněží, půjdeme bobovat, když bude tepleji, podnikneme delší výpravu. Místo a čas srazu - stejně jako i informace o sjízdnosti kočárkem, příp. na odrážedle - vám zašleme v pondělí nebo úterý před setkáním. V případě silného mrazu je možné, že klub zrušíme nebo přesuneme - opět oznámíme mailem všem přihlášeným. 

První výlet se uskuteční ve čtvrtek 2. února 2017, informace v předstihu zašleme, sraz kolem 10 hod mimo prostory školky  (Sraz bude tento čtvrtek v 10:00 u Alberta na zastávce Říčanská.  Nezapomeňte doma boby nebo sáňky, je to krásně sjízdné až do údolí Rakovce :) Podle mnozstvi snehu muzeme jet dolu po červené až na Rakovec rozc, nebo ke kozam, co jsou (v lete) v udoli Rakovce.
S kočárkem jsou sjízdné obě trasy. Uvidíme podle zmrzlosti nás všech a svačinku můžeme dát u studánky v udoli nebo až na přehradě, kde se určitě můžeme jen tak sklouznout, a nebo kdo chce, tak si zahrát i hokej :) my vezmeme puk i dětskou hokejku. . .

Od března začne klasický program ve školce s krátkými výpravami po okolí. Na setkání 2. 3. 2016 můžete okouknout, jak to ve školce vypadá a zjistit, jestli vám vyhovuje prostředí a program. Sejdeme se před 9 hodinou ve školce. Už nyní se těšíme, co všechno spolu na jaře a v brzkém létě zažijeme!

Záleží jen na Vás, zda si počkáte na teplejší počasí a navštívíte nás až v březnu, nebo se přidáte již na únorový výlet. První setkání je pro nové zájemce zdarma. Cena 1 800,- Kč za pololetí. Více informací a přihlášení pro zasílání aktuálních zpráv: klub.snecku@gmail.com.