Aktuality‎ > ‎

Klub šnečků: od února se můžete opět přihlašovat

přidáno: 19. 1. 2016 8:16, autor: Školka V Závětří   [ Aktualizováno 28. 2. 2018 4:05 uživatelem Michaela Křivánková ]
V únoru bude klub probíhat v netradičním režimu - protože je nutné se s dětmi stále pohybovat a nemůžeme se tolik věnovat programu ve školce, budeme v únoru podnikat pěší výlety po blízkém okolí Bystrce a Žebětína. Trasu zvolíme aktuálně podle počasí - když nasněží, půjdeme bobovat, když bude tepleji, podnikneme delší výpravu. Místo a čas srazu - stejně jako i informace o sjízdnosti kočárkem, příp. na odrážedle - vám zašleme v pondělí nebo úterý před setkáním. V případě silného mrazu je možné, že klub zrušíme nebo přesuneme - opět oznámíme mailem všem přihlášeným. 

První výlet se uskuteční ve čtvrtek 1. února 2018, informace v předstihu zašleme, sraz kolem 10 hod mimo prostory školky 

Prosím pozor.
Furt je zima, furt je mráz, kam se šnečku, kam schováš?
Zima se nás drží pod zuby i nehty, my se ale nedáme! Tentokrát se trochu vzdálíme od lesa a budeme se smát z vyhřátého hřiště.


1.3. 2018 se v 9:00 - 9:30 proto místo ve školce sejdeme v Novém Lískovci ve Fit4All , přijďte, jak kdo stihnete.
Děkujeme za pochopení.

Od března začne klasický program ve školce s krátkými výpravami po okolí. Na setkání 1. 3. 2018 můžete okouknout, jak to ve školce vypadá a zjistit, jestli vám vyhovuje prostředí a program. Sejdeme se před 9 hodinou ve školce. Už nyní se těšíme, co všechno spolu na jaře a v brzkém létě zažijeme!

Záleží jen na Vás, zda si počkáte na teplejší počasí a navštívíte nás až v březnu, nebo se přidáte již na únorový výlet. První setkání je pro nové zájemce zdarma. Cena 1 800,- Kč za pololetí. Více informací a přihlášení pro zasílání aktuálních zpráv:
klub.snecku@gmail.com.