Lesní mateřská škola V Závětří

pro děti od 3 do 6 let, každý všední den od 8:00 do 17:00

 

Získali jsme titul Školka blízká přírodě.


Připojujeme se k etickému kodexu pedagoga lesní MŠ

Jsme členem Asociace lesních MŠ

Máte rádi přírodu a líbí se Vám myšlenka, že Vaše dítě stráví celé dny venku? Bude běhat bosky po měkké trávě, skákat do kaluží, stavět domečky pro skřítky nebo jen tak ležet v trávě a pozorovat mravence? 

Jestli ano, tak přijďte k nám!

Čeká na vás spousta kamarádů a zábavy, pravá indiánská týpí, pískoviště a hlavně vlastní louka jako stvořená pro dětské hry. Naše lesní mateřská školka pro děti od 3 do 7 let nabízí každodenní provoz od 8:00 do 17:00.  Pokud máte mladší dítě, nabízíme i Klub šnečků pro mladší děti s maminkami, nebo Kulíšky pro děti od 2 do 4 let.

KOHO RÁDI PŘIVÍTÁME

Nabízíme předškolní vzdělávání v přírodním prostředí dětem od tří (dvou) do sedmi let. Lesní mateřská školka je určena pro každé dítě schopné pobývat pár hodin bez maminky a užít si to. Důležitý předpokladem je alespoň částečná samoobslužnost při hygieně a oblékání, ale rádi dětem s čímkoli pomůžeme.

JSME TU PRO:

  • děti, jejichž rodiče hledají alternativu ke klasické školce, program v kontaktu s přírodou a malý kolektiv, který umožňuje respektující přístup pedagogů
  • děti, jejichž maminky jsou doma s mladším sourozencem a chtějí svým starším dětem dopřát pobyt s ostatními dětmi v přírodě
        
             
            
https://lh4.googleusercontent.com/-z56WC93IBwY/Ufl6SwBvi6I/AAAAAAAAA3Y/VDfDIaNzdTU/s640/newsize_IMG_1286.JPG          

Dětem je vlastní schopnost nadchnout se pro vše nové. Nemarní čas tím, co nemohou změnit.