فیلتر شکن قوی دانلود proxy رایگان پرسرعت

یلتر شکن قوی یا از بیانی vpn، به شبکه خصوصی مجازی ای گفته می شود که، یک پل ارتباطی بین شما و دنیای خارج ایجاد می کند. فیلترشکن ها عموماً توسط ارگان ها و شرکت ها برای امنیت داده های حساس ذخیره می شود.vpn  های شخصی برای قرار ملاقات های مستقیم و امن نیز برای افراد استفاده می شود. 

امنیت در وی پی ان ها بدین صورت می باشد که، چون ip دستگاه شما تغییر می یابد و به مکان دیگر انتقال پیدا می کند، دسترسی به شما محدود و در بهترین شرایط غیرممکن می شود. این روش، به نام روش دروازه ها نیز معروف است، بطور مثال شما در سانفرانسیسکو هستید و به وی پی ان متصل می شوید، در عین حال که شما از سانفرانسیسکو به اینترنت متصل هستید، آدرس دستگاه شما بر روی آمستردام هلند ثبت می شود


برای دانلود فیلتر شکن مورد نظر خود بر روی عکس آن کلیک کنید

  

      جهت دریافت فیلتر شکن (12 روز رایگان) روی لینک زیر کلیک کنید

امنیت فیلتر شکن ها

شاید تنها دلیل انتخاب فیلتر شکن قوی توسط کاربران و در واقع رقابت آنها بر سر امنیت فیلتر شکن هاست. در واقع فیلتر شکن قوی، به vpn ای می گویند که قابل رد گیری به این راحتی ها نباشد. البته این را نیز نباید دور از نظر داشت که، امنیت بالا یعنی افت سرعت، که بسیاری از کاربران، این مورد، مورد پسندشان نیست. فیلتر شکن هایی مانند لنترن، با اینکه از لحاظ امنیتی در سطح بسیار پایینی قرار دارند، ولی در کل طرفداران خاص خود را دارند. عموماً مردم به این موضوع دقت نمی کنند که به امنیت رسیدگی کنند و صرفاً می خواهند به سایت مورد نظر اتصال پیدا کرده و کار خود را انجام دهند.


نحوه ی تنظیم و استفاده از فیلتر شکن قوی

فیلتر شکن ها با روش ها و الگوریتم های گوناگونی به اینترنت متصل می شوند، در این سایت سعی شده تا کاربران فارغ از اینکه به فیلتر شکن مورد نظر خود دست یابند، توضیحاتی در مورد هر فیلتر شکن داده شود، که کاربر بتواند با آگاهی از امنیت و روش های اتصال، نرم افزار خود را دانلود کند. با توجه به تحقیقات انجام شده ظاهراً قوی ترین یا بهتر بگویم امن ترین فیلتر شکن تور بروز(tor browser) باشد، که البته افت سرعت جزء لاینفک این فیلتر شکن می باشد.


 
      جهت دریافت فیلتر شکن (12 روز رایگان) روی لینک زیر کلیک کنید
Comments