دانلود فیلتر شکن پافین Puffin Web Browser

برای اندروید و آیفون) می باشد که بر پایه مرورگر استوار شده است،

یعنی در هنگام استفاده یک مرورگر برای شما باز میکند مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس که از اون طریق به سرورهای امن خودش متصل و سایتهای فیلتر شده را برای شما باز میکند.

این نرم افزار قوی عبور از فیلترینگ توسط شخصی به نام Shioupyn Shen ثبت و طراحی شده است که مدت 7 سال سابقه در شرکت گوگل و 6 سال سابقه در شرکت مایکروسافت را دارد و دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتراست.

در مجموع داشتن مجموعه ای بروز و کامل و آخرین ورژن فیلتر شکن ها باعث این خواد شد که شما هیچ وقت در پشت سد فیلترینگ نمانید،

و حتی اگر روزی تگرام فیلتر شد هم بتوانید با کمک این ابزارها  بعنوان فیلتر شکن تلگرام استفاده کنید و ارتباطتان قطع نشود،

حال اگر استفاده از فیلتر شکن ها بروز در بین دوستان باب شود دیگر هنگامی که اقدامات افراطی فیلترچیان تاثیری در ارتباطات شما نخواد داشت.

در ادامه لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه و ورژن فیلتر شکن پافین را برای اندروید و آیفون و ویندوز 10 ونیدوز 7 ویندوز 8 (برای ویندوز نیاز به شبیه ساز اندروید دارید که در ادامه آموزش آن را قرار میدهیم)  قرار میدهیم.سایت سازنده:

  

      جهت دریافت فیلتر شکن (12 روز رایگان) روی لینک زیر کلیک کنید

لینک بدون فیلتر کمکی:

 
      جهت دریافت فیلتر شکن (12 روز رایگان) روی لینک زیر کلیک کنید

 دانلود مستقیم فیلتر کشن puffin پافین برای آیفون IOS :

لینک مستقیم آپ استور آیفون:

 1- برای استفاده از این فیلتر شکن نیاز به شبیه ساز اندروید(بلو استک BlueStack ) در ویندوز دارید که میتوانید آن را از لینک زیر دالنود کنید:

 2- بعد فایل اجرای apk پافین را از قسمت بالا دانلود کنید و با دبل کلیک کردن روی آن پافین به صورت خودکار رو شبیه ساز نصب میشود و میتوانید از طریق آن از اینترنت بدون فیلتر لذت ببرید.

Comments