Strona Główna

HAND MADE - Rękodzieło

PRACOWNIA/STUDIO ARTYSTYCZNE "VISPERAART"
ANNA POLIŃSKA

w Łodzi

Zajmuje się krótko mówiąc SZTUKĄ, SZTUKĄ i jeszcze raz SZTUKĄ.
Rękodziełem
( m.in. decoupage, biżuteria, galanteria i dodatki, pudełka i kartki ozdobne, figurki).

Malarstwem i Rysunkiem.
Rzeźbą i wszelkimi jej odmianami.
A także Animacją czasu wolnego, warsztatami plastycznymi,  muzycznymi dla dzieci i młodzieży.

Studio artystyczne "VISPERAART" ANNA POLIŃSKA  zostało stworzone w 2006 roku w Toruniu, a obecnie funkcjonuje na terenie Łodzi.

diabeł na radosc/anna polińska

Studio Artystyczne "Visperaart" /Centrum Pracy Twórczej

ANNA POLIŃSKA

            Ogólny opis:

   Pomysł stworzenia pracowni artystycznej/studia artystycznego Visperaart powstał już jakiś czas temu.

Jako, iż ukończyłam Liceum Plastyczne im. T. Makowskiego w Łodzi pragnęłam realizować się w kierunku artystycznym. W ramach działalności pracowni/studia miałam tworzyć artystyczne formy użytkowe, rękodzieła itp. oraz promować je i sprzedawać. Gdy jednak rozpoczęłam studia w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna zaczęłam szerzej patrzeć nie tylko na swój pomysł na biznes, ale również na to co chcę robić w życiu i jak mogę wpłynąć na życie innych – zwłaszcza dzieci i młodzieży. Ponieważ uważam, że sztuka uwrażliwia i działa pozytywnie na rozwój dzieci i młodzieży postanowiłam poszerzyć swoje wymarzone studio artystyczne o działalność edukacyjną (warsztaty, kreatywną organizację i animację czasu wolnego dzieci, itp.). Tak powstał projekt Studia Artystycznego połączonego z Centrum Pracy Twórczej, których działania będą przebiegać równolegle uzupełniając się jednak i przeplatając.

            Zakres :

Pracownia/Studio Artystyczne

Praca twórcza moja własna i artystów chcących wejść we współpracę, również podopiecznych Centrum Pracy Twórczej, promocja dzieł i wyrobów oraz ewentualna sprzedaż.

W ramach wyżej ujętej „działalności twórczej” rozumiem wszelkie wyroby i dzieła artystyczne,

w tym malarstwo, rzeźbę, rękodzieło,

Centrum Pracy Twórczej

Ze względu na fakt, iż strona wciąż jest jeszcze rozbudowywana, opis działalności Centrum Pracy Twórczej pojawi się dopiero niebawem.

dłonie/anna polińska


Zapraszam na stronę zespołu :

"NA ODLEGŁOŚĆ" Janusza"CYBULLa"Skwiry.

www.naodleglosc.of.pl

Jest to Łódzki artysta/zespół grający:

klimaty piosenki autorskiej, poezji śpiewanej i piosenki turystycznej.    MATERIAŁY ZAMIESZCZONE NA TEJ STRONIE SĄ WŁASNOŚCIĄ  STUDIA"VISPERAART" - Anna Polińska.
 wszelkie prawa zastrzeżone: kopiowanie, wykorzystywanie,rozpowszechnianie, udostępnianie materiałów zawartych na stronach/podstronach " visperaart" bez zgody właściciela surowo zabronione