SEMESTERPROGRAM

Haust 2018:

                           

SEPTEMBER

02                           1700 Åpningsfesten Misjonshuset                  

04                           1930 møte Normisjon

05                           2000 Bønnesamvær

10                           1900 Korvetten og Yngres

12                           1800 Alphakurs

14                           2000 Fredagsklubben                                       

16                           1000 G2 / Søndagsskulen

19                           1800 Alphakurs

21.,22. og 23.       1930 Misjonshelg NLM

24                           1900 Korvetten og Yngres

26                           1800 Alphakurs

27                           1930 Møte Kristen Muslimmisjon

28                           2000 Fredagsklubben

 

OKTOBER

02                           1930 Møte Normisjon

03                           1800 Ålphakurs

03                           2000 Bønnesamvær i kyrkjekontoret

06                           1500 Basar NLM

14                           1000 G2 / Søndagskulen                   

17                           1800 Alphakurs

18                           1930 Møte Israelsmisjonen

19                           2000 Fredagsklubben                       

22                           1900 Korvetten og Yngres

24                           1800 Alphakurs

28                           1000 G2 / Søndagsskulen                                

31                           1800 Alphakurs


NOVEMBER                                                                                            

02                           2000 Fredagsklubben

04                           1000 G2 / Søndagsskulen                                 

05                           1900 Yngres og Korvetten

07                           1900 Bønnesamvær

07. – 10.                1930 Møteveke NLM

11                           1000 G2 / Søndagsskulen                                 

13                           1930 Møte Normisjon

14                           1800 Alphakurs

18                           1000 G2 / Søndagskulen

19                           1900 Korvetten og Yngres

21                           1800 Alphakurs

23                           2000 Fredagsklubben

28                           1800 Alphakurs


DESEMBER

03                          1900   Korvetten og Yngres, juleavsl.

04                           1930 Møte Normisjon

05                           2000 Bønnesamvær

06                           1700 Grautfest SoulChildren

07                           2000 Fredagsklubben

09                           1000 G2 / Søndagskulen      

28                           1800 Juletrefest Normisjon og Sundagskulen

29                           1930 Juletrefest NLM.                                

 




             OBS: DEI OPPSETTE TIDENE  KAN VERTA ENDRA

              FØLG DERFOR  MED PÅ :

PLAKATAR,

 BJERKREIMSNYTT

 ELLER 

KALENDEREN PÅ MISJONSHUSET SI HEIMESIDE