Виховна діяльність освітнього закладу

На сайті будуть розміщуватися матеріали методичних заходів, які проводяться з заступниками директорів, педагогами-організаторами, класними керівниками, учителями предметів духовно-морального спрямування, методистами позашкільних навчальних закладів.

Методист Ліана Деркач Liderka25@gmail.com

Методичні рекомендації щодо проведення у 2020/2021 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ та ПЕРШОГО УРОКУ у закладах освіти

Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.

Пропонуємо добірку корисних посилань, які можна використати у підотовці Першого уроку (із сайту https://www.kristti.com.ua/metodychni-rekomendatsiyi-shhodo-provedennya-u-2020-2021-navchalnomu-rotsi-dnya-znan-ta-pershogo-uroku-u-zakladah-osvity-kyyivskoyi-oblasti/?fbclid=IwAR3PS9BOdL7qdY-KNdBgEYrSYH_yIwkwG3V2SBZe0r7LJIFN0orJe-iEUmc ):

  1. Веселий початок: що робити на перших уроках вересня, щоб крига скресла (https://nus.org.ua/articles/veselyj-pochatok-shho-robyty-na-pershyh-urokah-veresnya-shhob-kryga-skresla/?fbclid=IwAR1zTM-mvfjFrsVh2QIyXLiwGi353PtrDmhI1OEE8TruRohp8DtPUv9biM4)

  2. Ігри та вправи на розвиток комунікативних навичок (https://urok.in.ua/taxonomy/term/140/all)

  3. Як знайомитися з класом? (https://vseosvita.ua/news/ak-znajomitisa-z-klasom-4236.html )

  4. 12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки (https://www.youtube.com/watch?v=6sQ9taGKU0o)

  5. Цікаві факти математики (https://www.youtube.com/watch?v=QYgH1lRkY1E)

  6. Чому потрібно вивчати математику. Вислови відомих людей про математику (https://www.youtube.com/watch?v=ghXdayQ4kho)

  7. Роль математики в житті людини (https://www.youtube.com/watch?v=Xhzu2Yjo2VA)

  8. Презентація “Математика у повсякденому житті” (https://naurok.com.ua/prezentaciya-matematika-u-povsyakdenomu-zhitti-39320.html)