ВИХОВНА РОБОТА

На сайті будуть розміщуватися матеріали методичних заходів, які проводяться з заступниками директорів, педагогами-організаторами, класними керівниками, учителями предметів духовно-морального спрямування, методистами позашкільних навчальних закладів. Дивіться сторінку "Семінари"

Методист Ліана Деркач Liderka25@gmail.com

На шляху розбудови НУШ виникає ряд болючих для виховників питань. пропоную познайомитися з публікацією "Відповідаємо на питання. Посада заступника з виховної роботи, матеріально-технічна база і тонкощі роботи в НУШ"

http://nus.org.ua/questions/vidpovidayemo-na-zapytannya-posada-zastupnyka-z-vyhovnoyi-roboty-materialno-tehnichna-baza-i-tonkoshhi-roboty-v-nush/

Про проведення Першого уроку http://oipopp.ed-sp.net/node/26427

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України№1/11-8466 від 09.08.2018 року тему Першого уроку у 2018-2019 навчальному році педагоги обирають самостійно, вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

Бажано щоб тема Першого уроку вміщала в собі орієнтири, які спрямують дітей у подальшому житті, допоможуть сформувати активну громадянську позицію та патріотичні почуття.

Пріоритетні напрямки 18-19.pptx