Виставка педтехнологій "Зернини досвіду"

План перебігу панельного обговорення

«Нове виховне середовище як розвиваючий життєвий простір»

Місце проведення: ЦДЮТ хол, актова зала

Регламент: виступ до 5 хв.; обговорення до 15 хвилин

9.30 - 9.45 Реєстрація. Зустріч з колегами, спілкування

9.30 - 9.55 Огляд виставки.

10.00 -10.10 Вступне слово. Представлення учасників

Деркач Ліана Михайлівна, методист міського методичного кабінету установ освіти

«Інноваційні моделі сучасного закладу освіти: досвід і перспективи»

10.10 Інновації полілінгвістичної гімназії у роботі з учнівською молоддю у позанавчальний час

Рожков Ігор Вікторович, учитель математики і фізики ПМГ

10.15 Органайзер ліцейного класного керівника

Лоза Наталія Вікторівна, учитель англійської мови ГПЛ;

Мороз Наталія Сергіївна, учитель історії ГПЛ

10.20 Панельне обговорення.

«Упровадження STEM-освіти у контексті Нової української школи»

10.30 STEM-освіта у позашкільному закладі

Байда Ольга Степанівна, методист ЦДЮТ,

Чередник Надія Федорівна, керівник гуртка ЦДЮТ

10.35 «Наукова толока», як альтернатива традиційного проведення Дня знань

Киченко Олена Іванівна, педагог-організатор ФІМЛІ

10.40 Панельне обговорення.

«Інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання»

10.50 Виховні заходи з учнями 8-9 класів з громадянського та патріотичного виховання

Петренко Людмила Олексіївна, учитель математики ЗОШ №10

10.55 Національно-патріотичне виховання на прикладах конкретних особистостей

Кошова Вікторія Степанівна, учитель української мови НВК ДНЗ-ЗОШ №36

11.00 Виховний проект класного керівника «Я – людина, громадянин, патріот»

Онищенко Наталія Петрівна, учитель початкових класів ПМГ

11.05 Панельне обговорення.

«Формування ключових компетентностей учнів у контексті Концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа»

11.15 Технологія проектів як форма менеджменту освітнього процесу в умовах Нової української школи

Шкунда Тетяна Андріївна, заступник директора СШ №33.

Соломаха Ніна Іванівна, заступник директора ГПЛ

11.20 «Гра – справа серйозна»

Ісаєва Лариса Анатоліївна, педагог-організатор гімназії №31

11.25 Панельне обговорення

«Сучасне навчально-методичне забезпечення позашкільної освіти». «Актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти»

11.35 Корекційно-розвивальна навчальна програма художньо-естетичного напряму "Валяння вовни" ( для осіб з особливими освітніми потребами);

Чернюк Лідія Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи БМЦ

11.40 "Акварельні штрихи" педагогічної діяльності в ПНЗ

Топчій Наталія Феодосівна, практичний психолог, керівник гуртка

11.40 Панельне обговорення.

11.50 Підсумки зібрання