Гори Опришків

Наша розповідь про їжачка, про маленького, неслухняного
Як спіткала малого біда вже не жвавого не рум’яного
В темнім лісі багато пригод птахи, равлики, скунси, олені
Та чомусь потягнуло його на доріженьку, ні ні ні потягнуло його на стежку Опришків
                                                                                                                                                                Фліт - Їжачок
        Так сталось, що про стежку Оприжків ми дізнались від нашого знайомого, який приїхав в Фастів для відпочинку від мегаполісу. Він розповів нам про славних хлопців Оприжків, які боролись за свої права в далекі часи, коли пани дозволяли собі більше чим того було потрібно. Розповідав про краєвиди в горах, чисте повітря, про славних людей які живуть в тому місці. Враження було що то не в м. Рахів, а десь поблизу Раю. Не поїхати після такої історії просто гріх.
        Не будемо вдаватись в подробиці нашого трансферу, одразу перейду до змагання. В День Незалежності ми поїхали о 8.30 на стартову галявину в парк Буркут чи щось типу того. Людей було не сильно багато, дощик який йшов з ночі вніс коректив всім присутнім. Маршрут зменшився на 30км – паскуда, найвищі КП взагалі були відрізані від всього світу, туман та дощ безжальний в горах.
Старт: Якимось чином Я його "прошляпив" розповідати не буду – лошара.

        Перший апхіл: враження найкращі:
- Я добрав останнього «гонщика» ура. І почалось погнав як Раховоз по колії по 3 атосфери в колесах (фейл зі страту). Все було добре побачив людей котрих бачив тільки на фото в ВК (клево).
До кінця апхілу зробив все що міг.
        Думав що все гірше позаду, а НЕТ су.а. Їду в низ і думаю, «блин» коли було сухо краще їхалось. Але все це не сильно мене турбувало, враження скільки було вражень все на вищому рівні, адреналін, свіже повітря - все чудово. Їхав і приїхав до місцевого КП.


Дуже не зручно скажу вам натягувати 26 камеру на 27.5 коли в тебе пальці як сосики в тісті (замерзли як у барсіка) 
Провів там деякий час, поки не провів всіх райдерів поглядом (добрали всі хто хотів). Після ремонту взявся за старе, поїхав доганяти. Але було не так весело як на першому підйомі – доганяв тільки тих хто не хотів їхати. А думаю на останньому апхілі підніму жоппу та доберу. Але Я ще той брехун, нікого Я не доганяв. Мене догнав ЧЕЛ с лайта ніби від тільки що виїхав на тренування «ухтжбл» Їхалось мені чудово навіть скажу лайтово. Вже на спуску, Я зрозумів що буду плити, і плити дуже обережно до фінішу чим швидко до лікарняного ліжка.
    На "десертном" КП попередили:
- сракопад неминучий, будьте обережні, а Я вже такий і був.

    Багато багнюки було ще на моєму шляху, але то вже було багно поразки і воно вже прилипало до мене як банний листок.
Коли приїхав до фінішу мені одразу налили чай з лимоном дуже кайфово Я вам скажу. Потім поїхав до номеру готеля прийнятим ванну. 
Всі знають про що Я.

Висновок:

Так сподобалось все, що наступного року буду обов’язково. Все було на найвищому рівні, крім старту Харда 
А мало не забув приїхав Я 28 по заліку до 30 в загальному навіть говорити не буду.


Comments