Як мігрувати в Україну та отримати вид на проживання

Питання, як отримати громадянство України, наріжним для багатьох нерезидентів нашої країни, які проживають на її території на законних підставах на увазі попереднього отримання імміграційного дозволу і подальшого оформлення посвідки на проживання. Громадянство єдиний правовий інститут, який визначає приналежність людини до тієї чи іншої держави і гарантує надання повного переліку прав і свобод, зафіксованих у відповідних нормативних актах, а також право на отримання захисту від цієї держави.
Підстави, достатні для отримання українського громадянства

Якщо вас цікавить питання, як отримати громадянство України, крім особистого бажання нерезидента слід також надати на розгляд міграційній службі, а в подальшому і спеціальної комісії при Президентові України достатні обґрунтування або об'єктивну причинно-наслідковий зв'язок, які можуть стати вирішальним аргументом в позитивному результаті. Підстави прийнято категоризувати як безумовні і умовні.

До безумовних традиційно відносять: документально підтверджені факти народження в Україні і територіальної приналежності; кровну спорідненість або факт укладення шлюбу з резидентом України, що обгрунтуванням для возз'єднання сім'ї; відновлення в громадянство; репатріацію; факт усиновлення або встановлення опікунських опікунських відносин з резидентом України.

До умовних обгрунтуванням відносять ряд прецедентів, зафіксованих у чинному законодавстві. Вичерпну консультацію з усіх питань, пов'язаних з легалізацією іноземців, в тому числі отриманням українського громадянства, ви можете отримати в юридичній компанії, офіс якої знаходиться в м.Київ.

Слід взяти до уваги отримати громадянство в Україні ні за яких обставин не зможуть особи, які: здійснювали або засуджувалися за злочини проти людства, поняття яких регулюються нормами міжнародного права; несуть потенційну загрозу інтересам країни (територіальної цілісності, національної безпеки, економіці, культурній спадщині або громадському порядку); засуджені в Україні та за її межами за вчинення злочинів, що класифікуються як тяжкі; засуджені виконавчою системою інших держав за злочини, які трактуються відповідно до норм чинного законодавства України як тяжкі.

Як отримати громадянство України короткий опис процедури

Для початку слід зазначити, що кожен нерезидент України, який планує в перспективі отримати громадянство, зобов'язується: шанувати і дотримуватися норм і положень чинного законодавства; відмовитися від підданства інших країн і зафіксувати це в декларації встановленого зразка; проживати на території країни на легальних підставах не менше 5-ти років з моменту отримання тимчасового або постійного виду на проживання або не менше 2-х років з моменту укладення шлюбу з громадянином громадянкою України; вивчити державну мову на рівні, достатньому для комунікації і діловодства.

Отримати громадянство в Україні можна тільки в тому випадку, якщо спеціальна Комісія при Президентові України винесе позитивний вердикт по клопотанню, після чого Президент підписує відповідний указ і дата його підписання вважається офіційною датою присвоєння громадянства. Що стосується термінів, в середньому процес розгляду документації та прийняття рішення може зайняти від 30 календарних днів до одного року.