הפקת סרטונים לעסקים במחיר זול החל מ-300 ש"ח זה שיווקנט!להזמנת סרטון לאפליקציה מ-300 ש"ח לחצו כאן>> או התקשרו 03-3761093


הפקת סרטונים לעסקים במחיר זול החל מ-300 ש"ח זה שיווקנט!


להזמנת סרטון לאפליקציה מ-300 ש"ח לחצו כאן>> או התקשרו 03-3761093סוגי סרטונים לעסקים וחברות שמפיקים בשיווקנט

סרטון תדמית

סרט תדמית הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמיתי ישנו הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.
סרטון תדמיתי הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:
לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון תדמיתי לעסקים קטנים.
טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.
הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.
חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.


לסרט תדמית, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי קיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.
סרטון תדמיתי הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:
לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרטון תדמית אנימציה לעסק.
מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.
הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת הנראות של העסק.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.


לסרטון תדמית אנימציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.


סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע ישנו הבדל גדול - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרט תדמיתי לקידום אירוע זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.
סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:
לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרטון תדמיתי לקידום אירוע לעסקים.
מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.
הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להגדלת תדמית העסק.
חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית לקידום אירוע פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.


לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שמטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.
סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:
אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט תדמית למשקיעים מוסדיים לעסקים.
טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.
הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרט תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.


לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.


סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לתערוכה מתקיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לתערוכה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.
סרטון תדמיתי לתערוכה הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:
לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט תדמית לתערוכה לעסק.
טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.
הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג תדמית העסק.
חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.


לסרטון תדמית לתערוכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.


סרט תדמית לכנס מקצועי

סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי מתקיים פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.
סרט תדמית לכנס מקצועי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:
לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון תדמית לכנס מקצועי לחברות.
אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס מקצועי כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.
הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.


לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.


סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס לקוחות יש פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.
סרטון תדמית לכנס לקוחות הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:
אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להפיק סרט תדמית לכנס לקוחות לעסק קטן.
מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.
הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.
חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.


לסרטון תדמית לכנס לקוחות, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.


סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח.  סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.

בין פרסומות טלוויזיה וסרטון שיווקי ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון שיווקי הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:
אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרטון שיווקי לעסקים.
מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.
הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות ההזמנות.
חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני שיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.


לסרט שיווקי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.


סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצרכן.  סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא להגדיל את היקף המכירות.

בין פרסומת טלויזיה וסרט קד"מ מתקיים הבדל ענק - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרטון קד"מ זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרטון קידום מכירות זה כלי מדיה חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:
לא צריך תקציב גבוה כדי להפיק סרטון קידום מכירות לחברות.
האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.
הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת לשדרוג תדמית העסק.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.


לסרטון קידום מכירות, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.


סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שמטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את היקף הפניות.

בין חסות טלוויזיה וסרט מוצר ישנו הבדל עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון מוצר זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון מוצר זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:
אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרט מוצר לחברות.
טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.
הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון מוצר פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.


לסרטון מוצר, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן.  סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.

בין פרסומת טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט לקמפיין שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:
לא צריך הרבה כסף בשביל להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסקים.
טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.
הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.
חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון השיווק שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.


לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.


סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שמטרתו להדריך על שירות או מוצר לצופה. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.

שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.

שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.


בין חסות טלוויזיה וסרט טיפים מתקיים פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון טיפים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט טיפים הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:
אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרט טיפים לעסקים.
האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.
הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.
חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון הטיפים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.


לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.


סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרטון שתמיד מטרתו להסביר על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.

בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון הדרכה יש הבדל עדיר - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט הדרכה זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון הדרכה הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:
אין צורך בתקציב גבוה על מנת ליצור סרט הדרכה לעסקים.
טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני הדרכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.
הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.
חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני הדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.


לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי פרסום אחר.


סרטון הדרכה לאפליקציה

סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו לתת הסבר על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.

השקה של אפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווק וקידום שלה. המטרה כאן הינה לפנות לקהל יעד ממוקד על מנת לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט שיווקי לאפליקציה שלכם. אפשר גם להפיק סרט הדרכה נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות להניע את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.

בין פרסומות בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון הדרכה לאפליקציה זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:
לא נדרש תקציב גדול על מנת להזמין סרט הסבר לאפליקציה.
האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.
הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.
חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.


לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.


סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמיתי מתקיים הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.
סרטון אנימציה לעסק הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:
לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים קטנים.
האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לעסק כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.
הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.
חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.


לסרטון אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.


סרטון אנימציה לאפליקציה

סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.

השקת אפליקציה מלווה ברב המקרים בקידומה. המטרה כאן היא להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. מומלץ גם להפיק סרט הסבר אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות להניע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.

בין חסות טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט אנימציה לאפליקציה הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:
אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!
סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!
אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.
הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת תדמית העסק.
חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.


לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.
להזמנת סרטון מ-300 ש"ח לחצו כאן>> או התקשרו 03-3761093

שיווקנט - הפקת סרטון תדמית שיווקי לעסקים וקידום בגוגל, יוטיוב ופייסבוק