Sóla a dua členek skupiny Maxinky Praha - Livie Francová 

2010

Mistrovství Evropy v Neuchatel
8.-10. října - to bylo pro mažoretky důležité datum. V tu dobu se totiž ve Švýcarském Neuchatelu konalo Mistrovství Evropy NBTA. Duo Livie Francová (naše kapitánka) a Anita Vajsejtlová (Dandelions) bylo nominováno do kategorie duo s rekvizitami - juniorky mladší. V této kategorii bylo celkem 24 soutěžících. Holky odjížděly už ve čtvrtek večer s jediným přáním - nebýt poslední. Přesto, že na takto veliké akci měly premiéru, nikdo by to na nich nepoznal. Vystoupení se holkám opravdu povedlo. Dokonce se nebojím napsat, že takhle dobře to ještě nikdy nepředvedly. A výsledné 15. místo je velikým úspěchem, který si holky plně zasloužily. Takže:GRATULUJEME, GRATULUJEME, GRATULUJEME!!! 

Livie a Anita na Mistrovství Evropy

ME Neuchatel


Klatovy a Ronov nad Doubravou 
Ronov  - Mistrovství České Republiky - 15.-16. května
Po úspěchu v Klatovech jsme s velkými nadějemi čekali, jak dopadne soutěž v Ronově. Ani tady naše reprezentantky nezklamaly, i když pořadí bylo úplně jiné. 
Livie Francová a Anita Vajsejtlová – 4.místo – duo s rekvizitou JM
Že Anita je z Dandelions, už snad ani psát nemusím. Je to už léty prověřené duo, které prostě funguje. Bronzová příčka holkám utekla o jeden jediný bodík. 
Livie Francová – 7. místo – sólo s rekvizitou JM
Neuvěřitelně vyrovnaná kategorie, kde samotný postup do druhého finálového kola byl úspěchem. Zde i v Klatovech porota ocenila především skvělou práci s obručí. Ještě bych podotkla, že její kostým patřil k nejkrásnějším v soutěži (to jsem sem napsala, protože jsem ho šila ? a také zasloužím pochvalu). 
Livie Francová – sólo klasika
Zatímco v Klatovech Lilly s tímto sólem vyhrála, v Ronově jí porota nepustila do druhého kola. Byla to zkrátka úplně jiná porota a zřejmě měla jinou představu o tom, jak má takové klasické sólo vypadat.

17. a 18. dubna se v Klatovech konalo mistrovsví Čech v kategoriích sólo a duo. 
Livie Francová  - sólo klasická mažoretka - 1. místo a titul Mistr Čech - juniorka mladší
                           - sólo s rekvizitou - 3. místo a titul II.Vicemistr Čech - juniorka mladší
Livie Francová a Anita Vajsejtlová (Dandelions) - duo s rekvizitou - 5. místo
Lilly nám udělala obrovskou radost. Nejen, že si ve všech třech kategoriích vybojovala postup na Mistrovství ČR v Ronově, ale do Prahy nám přivezla i dvě medaile.

Livie Francová - Mistr Čech

Rodina Adamsova

Livie a obruč v Klatovech

Livie a obruč v Ronově
2009
O víkendu 18. a 19.4. se v Klatovech konalo zemské kolo šampionátu mažoretek.Jako každý rok, ani letos tu nemohla chybět naše kapitánka Livie Francová. V sobotu soutěžila v disciplíně sólo s hůlkou a rekvizitami - juniorka mladší a umístila se na 7. místě. 
V neděli, společně s Anitou Vajsejtlovou (Dandelions Prague), v disciplíně taneční rytmické duo obsadila 5. místo.

Livie a premiéra Poi-flagu

Osvědčená dvojice opět v Klatovech2008
19.a 20. dubna se v Klatovech konal Šampionát mažoretek v kategorii sólo a duo. Za nás bojovala stejně jako loni Livie Francová. 
V sobotu, v kategorii sólo s hůlkou, postoupila do finálového kola. Postup na Mistrovství ČR jí bohužel o jedno místečko utekl. Livie skončila na 6. místě. V neděli si Lilly pozvala na pomoc Anitu Vajsajtlovou (Dandelions Prague) a společně skončily na 8. místě.

Livie v Klatovech podruhé

Premiéra dvojice Livie - Anita
2007
28. a 29.4 se v Klatovech konala základní kola Šampionátu mažoretek v kategorii Sólo a duo s hůlkou a sólo a duo s hůlkou a rekvizitami. Od nás se zůčastnila jen Livie, ale zato hned ve dvou kategoriích : sólo s hůlkou a duo s hůlkou, ta druhá soutěžíci byla její kamarádka ze skupiny Pampelišky - Anita. 

První sólové vystoupení


Comments