До Дня збройних сил України

опубліковано 14 груд. 2018 р., 01:28 Методкабинет Короп   [ оновлено 14 груд. 2018 р., 02:23 ]

6 грудня з нагоди свята Дня збройних сил України відбулася конкурсна програма «У похід збираємось». Дівчата та хлопці, які розділились на дві команди «Три козаки» і «Два козаки», збирали дрова в уявному лісі, складали рюкзак для походу, готували похідний обід, вдягали воїна на швидкість і стріляли по мішенях. За кожний конкурс команда отримувала бонуси-горіхи, які допомогли визначити команду-переможця. Переможці отримали яблука з печивом. Переможена команда – яблука. Глядачі теж отримали яблука. Призами забезпечила директор закладу Олена Вікторівна Куніцина, які зібрала у власному саду.

ІНФОРМАЦІЯ для тих, хто планує взяти участь в пробному незалежному оцінюванні 2019 року

опубліковано 6 груд. 2018 р., 02:47 Методкабинет Короп

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти.
Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО в 2019 році:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 року № 1277 «Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти»

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.10.2018 № 154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році»

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ:

08 СІЧНЯ – 31 СІЧНЯ 2019 РОКУ

Учасники реєструються самостійно.

Для проходження пробного  ЗНО  у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua).

Ті, хто бажають пройти пробне ЗНО в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центр

ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ І ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ:

16 березня 2019 року – українська мова і література

23 березня 2019 року – історія України, математика, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, географія, фізика, хімія

Увага! Кожен учасник зможе взяти участь лише у одному тестуванні в день проведення пробного ЗНО.

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

08.01 – 31.01.2019 – реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

до 25.02.2019 – розміщення інформації про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення)

16.03.2019 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

16 – 18.03.2019 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» з української мови і літератури

19.03.2019 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО з української мови і літератури

22.03.2019 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

23.03.2019 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, фізики, хімії

23 – 25.03.2019 – уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» з історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, фізики, хімії

26.03.2019 – оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, фізики, хімії

29.03.2019 – оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, фізики, хімії

Семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти

опубліковано 3 груд. 2018 р., 02:26 Методкабинет Короп

30.11.18 року на базі Рождественського ЗДО відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Коропської ОТГ з проблеми «Сучасні технології розвитку сенсорно-пізнавальних та математичних компетенцій».
Учасники семінарy мали змогy не тільки переглянyти повчальне та змістовне заняття вихователя Ігнатенко О.М. з використанням інноваційних підходів логіко - математичного напрямкy, заслухати доповідь з досвіду роботи над даною проблемою завідувача дошкільним закладом Бориско О.М., а й отримати естетичне задоволення від напрацювань педагогічного колективy ЗДО та школи загалом. Адже факти історичної спадщини , які зберігаються в музеї школи, були цікаві для всіх присутніх.
В ході семінару вихователі заслyхали вистyп методиста відділy освіти Микаелян Т.Є. щодо Нової української школи та її сучасних вимог, які тісно переплітаються з дошкільною освітою.

Семінар-практикум учителів математики

опубліковано 3 груд. 2018 р., 00:29 Методкабинет Короп   [ оновлено 3 груд. 2018 р., 00:47 ]

30 листопада на базі Атюшівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна відбувся семінар-практикум учителів математики з проблеми «Індивідуально- диференційований підхід на уроках математики».
Учасники семінару відвідали майстер-клас учителя Волковської Т.О. (Урок алгебри. 9 клас «Розв’язування задач з теми «Функція»). Керівник МО вчителів математики Стратій В.А. акцентувала увагу колег щодо результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та підготовки переможців до участі у ІІІ етапі.
Учитель математики Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка Лисенко Л.П. розповіла про участь учнів 5-6 класів Коропської школи в роботі обласної заочної математичної школи, що розпочала роботу минулого місяця.

Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

опубліковано 28 лист. 2018 р., 00:48 Методкабинет Короп   [ оновлено 28 лист. 2018 р., 01:58 ]

27 листопада 2018 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" у номінації "Географія". У конкурсі взяли участь учителі географії 
Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка, Карильської ЗОШ І-ІІІ ст., Рождественської ЗОШ І-ІІІ ст., Шабалинівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Черешенської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Усі учасники показали високі результати володіння інформаційними технологіями, навчальним матеріалом предмета "географія", методикою його викладання та знання загальної психології. У напруженій боротьбі перемогу виборола вчитель Черешенської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Дяченко Людмила Іванівна.
Вітаємо переможця та бажаємо достойно виступити у ІІ (обласному) турі конкурсу.

Олімпіади стартують

опубліковано 13 лист. 2018 р., 01:46 Методкабинет Короп

З 10 листопада у школах Коропської ОТГ стартував другий етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який триватиме впродовж листопада-грудня 2018 року . У цей період  відбудуться олімпіади у яких братимуть участь учні-переможці шкільного туру.

       За підсумками другого етапу олімпіад визначаться переможці із яких сформується команда Коропської ОТГ для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

       Тож, бажаємо учням, які братимуть цього року участь в учнівських  олімпіадах, показати гідні результати, а також оптимізму, віри у власні знання. Попереду вас чекає клопітка і серйозна робота над вирішенням завдань. Хто ж стане сильнішим – визначить журі.

 

      Зичимо всім учасникам учнівських олімпіад успіхів і перемог!

 

Змагання з мініфутболу

опубліковано 25 жовт. 2018 р., 02:12 Методкабинет Короп

Біля спорткомплексу сьогодні був серйозний «двіж». Шкільні автобуси, автомашини, і багато-багато дітей.
Заходжу в зал – чисто, привітно так. І дуже тепло. В тренерській кімнаті стоїть вісім ящичків з гостинцями від Юлі Лаврик. Я думав, в кожному – 8 круасанів (по кількості дітей в команді). Та я недооцінив щедрості мами Ярослава Лаврика (одного з лідерів команди-господарки). Круасанів на команду – 16. І ще й кожному – по свіжій булочці. Я вражений! І голодний. Рука тягнеться до ящичка, та совість грізно зупиняє: «Ти що робиш!». Йду подалі від спокуси – в зал.
Що ж там цікавого? .... (В.Лучко)

Hарада директорів ЗЗСО

опубліковано 24 жовт. 2018 р., 05:40 Методкабинет Короп

24 жовтня відділом освіти Коропської селищної ради проведена нарада директорів ЗЗСО.

В ході наради начальник відділу освіти Курбанов Олег Миколайович  виступив з питанням  щодо забезпечення сталого функціонування навчальних закладів ОТГ в осінньо-зимовий період 2018-2019н. р., раціональне використання енергоносіїв, проаналізував стан забезпечення ЗЗСО паливом.

 Начальник відділу освіти озвучив завдання керівників шкіл щодо організації роботи шкільних атестаційних комісій.

Результати виконання комплексу заходів щодо здобуття обов’язкової повної загальної середньої освіти дітьми та підлітками ОТГ та неухильне виконання постанови КМУ від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» та працевлаштування випускників 2018 року проаналізувала головний спеціаліст відділу Павліон В.І. 


Перед учасниками наради виступили методисти відділу освіти Маценко А.М. та Черниш М.В., з питаннями щодо підготовки і проведення І та ІІ етапів предметних олімпіад з базових дисциплін та конкурсу «Учитель року» та підготовки статистичних звітів.

Заходи щодо профілактики туберкульозу.

опубліковано 23 жовт. 2018 р., 05:34 Методкабинет Короп

У Коропському центрі дитячої та юнацької творчості з 22 жовтня по 26 жовтня 2018 року були проведені заходи щодо профілактики туберкульозу. Тренінг «Профілактика туберкульозу у підлітків». Бесіди: «Обережно, туберкульоз», «Що потрібно знати про туберкульоз?», «Туберкульоз – проблема сучасності», «Життя людини найвища цінність» також були проведені виховні години «За здоровий спосіб життя», «Ми народжені щоб нести відповідальність за життя». Конкурс малюнків «За здоровий спосіб життя».

1-10 of 174