Участь нашої команди у напівмарафоні

опубліковано 24 вер. 2018 р., 04:56 Методкабинет Короп   [ оновлено 24 вер. 2018 р., 04:57 ]

23 вересня в Чернігові пройшов напівмарафон «Нова пошта». Вперше у змаганнях взяла участь спортивна делегація Коропщини.

Участь у обласному зльоті-змаганні

опубліковано 16 вер. 2018 р., 22:52 Методкабинет Короп   [ оновлено 24 вер. 2018 р., 04:45 ]

Протягом трьох днів, з 20 по 22 вересня, збірна команда Коропської ОТГ взяла участь у обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри “Сокіл” (“Джура”).

Докладніше

Методична конференція для вчителів інформатики

опубліковано 6 вер. 2018 р., 01:19 Методкабинет Короп


Шановні педагоги, дорогі учні,батьки!

опубліковано 3 вер. 2018 р., 05:30 Методкабинет Короп   [ оновлено 3 вер. 2018 р., 05:36 ]

Сьогодні з закладах освіти Коропської ОТГ святкували початок нового навчального року. Прийміть щирі вітання з нагоди Дня знань – справжнього всенародного свята мудрості, доброти і людяності.Голосисті дзвоники покликали у класиї тих, хто вперше сяде за парту, і тих, хто вже не перший рік торує маршрути в Країну знань.
Розпочинається новий навчальний рік, який обов'язково має стати новою сходинкою інтелектуального зростання для кожного, хто переступив поріг навчального закладу Нової української школи.
Усім нам – дошкільнятам та їх вихователям, школярам та вчителям, а ще батькам, бабусям і дідусям усіх тих, хто вчиться – зичу нехай новий навчальний рік у Новій українській школі принесе свіжі ідеї, можливості та перемоги.
Шановні колеги! Зробімо цей визначальний навчальний рік роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання.
Реформа школи – реформа на десятиліття. Сьогодні діти не можуть чекати. Нам необхідно підготувати молоде покоління для сучасної, модерної та європейської України.
Для нас, освітян, важлива підтримка всього суспільства.
Тож творімо Нову українську школу разом!

Начальник відділу освіти О.М.Курбанов

Всеукраїнський вишкіл "Джура - Прикордонник"

опубліковано 31 серп. 2018 р., 02:07 Методкабинет Короп

Відповідно до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126 (зі змінами) Мінмолодьспорту спільно з Львівською облдержадміністрацією у погодженні з Державною прикордонною службою України з 10 по 18 серпня 2018 року провело Всеукраїнський вишкіл, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячоюнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура  Прикордонник". Захід відбувався на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби (Львівська обл., м. Великі Мости). В заході взяло участь участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами. З метою вивчення історії всіх спроб здобуття Незалежності України, євроінтеграційних устремлінь українців та ціннісних орієнтирів визначених в Указі Президента України від 13 жовтня 2015 р. № 580 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", представники різних регіонів були об'єднанні в іменні сотні провідників боротьби українського народу за самовизначення, а саме: "МАЗЕПИНЦІ", "ПЕТЛЮРІВЦІ", "БУЛЬБІВЦІ та "БАНДЕРІВЦІ". Протягом вишколу з юними вихованцями проводились навчальні стрільби, практичні відпрацювання патрулювання кордону під назвою "Порушники кордону", навчання з орієнтування на місцевості за допомогою компаса, місцевих об'єктів, визначення азимуту, відстаней, практичні заняття з  тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби "Рава-Руська" та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України та багато іншого. На завершальному етапі була проведена "Теренова гра" - давнє козацьке змагання на швидкість, вправність та силу. Особливу увагу під час організації та проведення вишколу було приділено національно-патріотичному вихованню молоді сіл і міст, які розташовані вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО, де це питання є надзвичайно актуальним. У наступному - 2019 році заплановано проведення Всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник" в м. Ізмаїл Одеської області.

Семінар-нарада педагогічних працівників «Актуальні проблеми та перспективи викладання предметів природничо-математичного циклу та інформатики у 2018–2019 н.р.»

опубліковано 29 серп. 2018 р., 05:26 Методкабинет Короп29 серпня 2018 року на базі Коропської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів відбувся семінар-нарада педагогічних працівників «Актуальні проблеми та перспективи викладання предметів природничо-математичнного циклу та інформатики у 2018–2019 н.р.».
У роботі семінару взяли участь, керівники шкільних методичних об’єднань, учителі предметів природничо-математичного циклу та інформатики.
Пріоритетні напрями роботи на 2018–2019 навчальний рік розкрив Черниш М.В., методист відділу освіти.
Із актуальними питаннями викладання математики, інформатики, фізики та астрономії учасників заходу ознайомили Стратій В.А., керівник МО ОТГ вчителів предметів фізико-математичних циклу та інформатикита ХОРОШОК Н.О., вчитель фізики Коропської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів . 
З питаннями щодо формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання природничих дисциплін учасників заходу ознайомив Крупина Ю.М., керівник МО ОТГ вчителів предметів природничого циклу.
За підсумками роботи семінару-наради були внесені ряд пропозицій щодо оптимізації процесу викладання предметів природничо-математичного циклу та інформатики у 2018–2019 н.р. в ЗЗСО громади.

Серпневі педагогічні консультації.

опубліковано 29 серп. 2018 р., 05:18 Методкабинет Короп

29 серпня 2018 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка пройшли інструктивно-методичні наради для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Коропської ОТГ з актуальних питань організації навчально-виховного процесу у новому навчальному році.
Методисти відділу освіти Коропської селищної ради, відвідавши обласні секційні наради, зорганізовані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернігівської області, зібрали вчителів ОТГ на традиційні настановчі наради, щоб окреслити основні стратегії та напрямки роботи, ключові завдання з забезпечення якісного педагогічного процесу.
Змістовно пройшли секційні наради істориків, вчителів української мови і літератури, російської мови та зарубіжної літератури, іноземної мови, практичних психологів і соціальних педагогів. Інформативно пройшла нарада заступників директорів з виховної роботи.
Серпневі наради, семінари, консультації, зустрічі забезпечують організований початок навчального року та якісну організацію педагогічного процесу.

Серпнева зустріч вчителів початкових класів

опубліковано 29 серп. 2018 р., 05:01 Методкабинет Короп   [ оновлено 29 серп. 2018 р., 05:07 ]

Ульянченко Л.В. ділиться досвідом щодо оформлення навчальних осередків.

Серпнева зустріч вчителів початкових класів  стала підсумковою щодо  готовності  роботи  в умовах Нової української школи. Методист відділу освіти Микаелян Т.Є., вчитель-тренер Єрошенко Л.І.,керівник МО Бачал В.Г. зосередили увагу вчителів   на питанні адаптаційного періоду,зміні системи оцінювання першокласників , користування електронними версіями підручників. Вчителі активно обговорили переваги навчальних програм для 1 класу, поділилися досвідом щодо оформлення

Черниш Н.П. ,вчитель початкових класів Коропськоі ЗОШ

навчальних осередків.

Підсумкова конференція відділу освіти Коропської селищної ради

опубліковано 28 серп. 2018 р., 06:32 Методкабинет Короп

28 серпня поточного року проведено серпневу педагогічну конференцію під головуванням начальника відділу Курбанова Олега Миколайовича.

Освітяни розглянули актуальні питання формування ціннісних орієнтацій учнів у контексті Нової української школи,  пріоритетів початкової освіти, проблеми та перспективи викладання філологічних, природничих, суспільних, фізико-математичних дисциплін у 2018-2019 навчальному році, психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу.

Усього до роботи було залучено 95 учасників:директорів закладів загальної середньої освіти,закладів дошкільної та позашкільної освіти,заступників директорів, вчителів 1-го класу, керівників методоб»єднань, методистів відділу.

В роботі конференції взяв участь заступник голови Коропської селищної ради Кравченко Василь Андрійович, який виступив  з вітальним словом учасникам педагогічного зібрання та озвучив напрямки спільної роботи керівництва та  відділів громади з керівниками закладів освіти, педагогічною та батьківською спільнотою.

З доповіддю « Про підсумки діяльності закладів освіти Коропської селищної ради у 2017-2018 навчальному році та пріоритети початкової освіти в умовах реалізації основних завдань Нової української школи » виступив начальник відділу освіти Курбанов Олег Миколайович. В своєму виступі він  звернув особливу увагу на концептуальні засади реформування загальної середньої освіти Нової української школи та впровадження нового Державного стандарту початкової освіти. Крім того, наголосив на важливості створення в закладах освіти педагогіки партнерства, тобто функціонування «трикутника співпраці: вчителі, діти і батьки». Начальник відділу  проаналізував результативність участі випускників закладів загальної середньої освіти ОТГ у зовнішньому незалежному оцінюванні, організацію роботи з обдарованими дітьми, оздоровчу роботу та інші напрямки діяльності ЗЗСО.

До обговорення доповіді долучилися представники всіх категорій педагогічних працівників.

Традиційно відбулось нагородження кращих представників педагогічної громадськості громади.

1-10 of 156