До школи - на новенькому автобусі

опубліковано 1 вер. 2021 р., 22:39 відділ освіти короп ОТГ   [ оновлено 1 вер. 2021 р., 22:57 ]
Маленький сохачанин Максим Нагорний - єдиний у селі першокласник. Сьогодні він разом із старшенькими односельцями-школярами вийшов на автобусну зупинку - щоб їхати на свято Першого Дзвоника в сусудній Риботин. Назустріч дітворі виїхав сюрприз - новенький автобус. Шкільний автобус придбаний для громади на умовах співфінансування: 60% - обласний бюджет, 40% - бюджет громади. Внесок нашої ТГ склав 806 тисяч гривень.

Серпнева нарада педагогічних працівників

опубліковано 27 серп. 2021 р., 06:10 відділ освіти короп ОТГ   [ оновлено 28 серп. 2021 р., 12:50 ]

         27 серпня 2021 року керівники закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти Коропської ОТГ, профспілки працівників освіти і науки взяли участь у цьогорічній серпневій нараді, що відбулася на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка.
З початком нового навчального року щиро привітали учасників наради голова Коропської селищної ради Куніцин Володимир Миколайович та начальник відділу освіти Курбанов Олег Миколайович.
Голова Коропської ТГ озвучив своє бачення перспективи роботи освітянських закладів, підкреслив важливість підтримки опорної школи для забезпечення рівного доступу дітей громади до якісної освіти. Володимир Миколайович сказав про те, що тільки спільними зусиллями можливо досягти хорошого результату в галузі освіти і наголосив, що завжди готовий підтримати заклади освіти.
Начальник відділу освіти Коропської ТГ Олег Миколайович Курбанов проаналізував підсумки розвитку галузі освіти Коропської ТГ у 2020-2021 навчальному році та окреслив основні завдання закладів освіти ТГ щодо організованого початку 2021/2022 навчального року.
Освітяни-керівники обговорили питання організації харчування дітей в закладах освіти та новий Санітарний регламент для ЗЗСО. Із змінами в утриманні ЗЗСО та організації харчування учнів учасників наради ознайомив фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Коропського районного управління ГУ ДПСС в Чернігівській області Сергій Приходько.

Інформаційне повідомлення про результати конкурсів на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Коропської ТГ

опубліковано 16 черв. 2021 р., 04:09 Методкабинет Короп

15.06.2021 року відбулися  засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка Коропської селищної ради Чернігівської області, Риботинського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Коропської селищної ради Чернігівської області,  Лукнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області.

Конкурсними комісіями визначено переможців зазначених закладів.

Назва ЗЗСО

Переможець конкурсу

Коропська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка Коропської селищної ради Чернігівської області

Назаренко Людмила Олександрівна

Риботинський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Коропської селищної ради Чернігівської області

Яцечко Микола Іванович

Лукнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області.

 

Сиваченко Юрій Іванович


Чемпіонат області з туризму

опубліковано 9 черв. 2021 р., 22:56 Методкабинет Короп

Відкритий чемпіонат області зі спортивного туризму відбувся минулими вихідними, 4-6 червня в Чернігові. Збірна Коропщини була представлена різними віковими категоріями, серед них карильські школярі і педагоги! Учасники набралися позитивних емоцій та неоцінимого досвіду!

ОГОЛОШЕННЯ (від 02.06.2021 року)

опубліковано 3 черв. 2021 р., 05:09 Методкабинет Короп   [ оновлено 3 черв. 2021 р., 05:16 ]

02 червня 2021 року в приміщенні Коропської селищної ради о 10.00 відбулися перші засідання конкурсних комісій для проведення конкурсів на посади директорів Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка, Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , Риботинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» .
Для участі у конкурсі на посаду директора Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка, подано документи від Головешка Івана Олексійовича та Назаренко Людмили Олександрівни. Після перевірки поданих кандидатами документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Головешка Івана Олексійовича , Назаренко Людмилу Олександрівну до участі у конкурсі. (протокол)

Для участі у конкурсі на посаду директора Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів подано документи від Сиваченка Юрія Івановича. Після перевірки поданих кандидатом документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Сиваченка Юрія Івановича до участі у конкурсі. 
(протокол)

Для участі у конкурсі на посаду директора Риботинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» подано документи від Яцечка Миколи Івановича. Після перевірки поданих кандидатом документів на відповідність установленим вимогам конкурсна комісія вирішила: допустити Яцечка Миколу Івановича до участі у конкурсі. 
(протокол)

Вітаємо переможця ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

опубліковано 25 трав. 2021 р., 00:57 Методкабинет Короп   [ оновлено 26 трав. 2021 р., 03:41 ]

Вже другий рік поспіль
учениця 8 класу Нехаївської гімназії  Ганжа Анна стала переможцем Всеукраїнського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, отримавши диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Аню та її наставника – учителя української мови та літератури Костенко Надію Іванівну з черговою перемогою!

   Ми пишаємося вашими успіхами!  Бажаємо подальших звершень і перемог!

Конкурс на посаду директора

опубліковано 29 квіт. 2021 р., 00:12 Методкабинет Короп   [ оновлено 13 трав. 2021 р., 23:30 ]


Конкурс на посаду директора

опубліковано 29 квіт. 2021 р., 00:09 Методкабинет Короп   [ оновлено 13 трав. 2021 р., 23:34 ]


Конкурс на посаду директора

опубліковано 29 квіт. 2021 р., 00:05 Методкабинет Короп   [ оновлено 13 трав. 2021 р., 23:36 ]


Запис без заголовка

опубліковано 28 квіт. 2021 р., 23:56 Методкабинет Короп   [ оновлено 29 квіт. 2021 р., 00:14 ]


1-10 of 355