Домашня сторінка

  • В глибині людини закладена творча сила, яка здатна створити те, що має бути, яка не дасть нам спокою і відпочинку, поки ми не висловимо це поза нами тим чи іншим способом. Йоганн Гете
Потребность красоты и творчества, воплощающего ее, — неразлучна с человеком, 
и без нее человек, может быть, не захотел бы жить на свете.  Федор Достоевский

Живе лише той, хто творить. Решта - це тіні, що блукають по землі, чужі життя. Всі радощі життя - радості творчості: любов, геній, дія - це розряди сили, які народилися з полум'я єдиного багаття. Ромен Роллан

Запрошую учнів 10-11-х класів до участі в реалізації творчих проектів:


Проекти направляти електронною поштою: olitrus@gmail.com 

1. Проект "Гомер" - створення аудіо-книг: зробити запис власного виразного читання літературного твору (проза, поезія, драматургія), можливо, з музичним супроводом.

2. Проект "Оскар" - створення буктрейлерів: створити відео-ролик тривалістю до 5 хвилин анотаційно-рекламного характеру до книги за власним вибором.

3. Проект «Пікассо» - поєднання літератури і образотворчого мистецтва (web-дизайну): розробити афішу, обкладинку для книги засобами образотворчого мистецтва або Photoshop, або створити серію ілюстрацій до літературного твору .

4. Проект «Александрія» - проведення літературного дослідження: написати есе, реферат, дослідження за обраною темою у вигляді літературно-критичної статті до 10 друкованих сторінок.  Можливе створення глогстеру.

* NB назва проекту пов`язана з Александрійською школою, що об`єднала філософів, науковців та дослідників різних сфер знання в добу Античності.

5. Проект «Візантія» - власна літературна творчість: написати літературний твір будь-якого жанру, обсяг роботи - не обмежується.

* NB назва поекту пов`язана з іменами Кирила та Мефодія, які створили слов`янську азбуку, що в свою чергу сприяло розвитку писемності і літератури в слов`янських країнах. Брати-просвітники походили з  візантійського містечка Фессалоніки.

"Мой мир" - сторінка для розміщення фото учнів-мандрівників, які з різних куточків світу привозять чудові спогади та фотографії пам`ятників письменникам, поетам, літературним персонажам, а також фотографії місць, повязаних з біографіями письменників або з георгафією літературних творів.


Творчество – величайший в существовании бунт. 
Если хочешь быть творческим, тебе придется избавиться от всей обусловленности; 
иначе твое творчество будет не более чем копированием, просто копией под копирку. 
Ты можешь быть творческим, только если ты – индивидуальность; 
ты не можешь творить, оставаясь частью психологии толпы. 
Ошо, индийский духовный лидер
Творчество, значит изобретать, экспериментировать, расти, идти на риск, 
нарушать правила, делать ошибки и получать удовольствие. 
Мэри Лу Кук, американская актриса
Творчество — переход небытия в бытие через акт свободы. 
Николай Бердяев, русский философ
Ми працю любимо, що в творчість перейшла. 
М. Рильський, український поет
Comments