Yhteystiedot

Alla yhdistyksen toiminnassa mukana olevien henkilöiden yhteystietoja.

Tätä sivustoa ylläpitää . Sisältöehdotukset ym. voit lähettää sähköpostilla osoitteeseen .
Näytetään 11 kohdetta
NimiYhteystiedot
Lajittele 
 
Lajittele 
 
Lajittele 
 
NimiYhteystiedot
Ahola Liisa Jäsen 040-5420703, liisa.aholantila@gmail.com 
Ahola Pasi Puheenjohtaja 050 336 5163, pasi.ahola@pp3.inet.fi 
Anttila Alexandra  Jäsen 0400-896 718, alexandra_anttila@outlook.com 
Koskinen Heikki Jäsen 050-337 1749, HKkoskinen@hotmail.com 
Lahtinen Ari Jäsen 0400-595 385, arilahtinen58@gmail.com 
Luukko Janne Jäsen 0500-556512, janne.luukko@kunnasmaki.fi 
Puupponen Jyrki Jäsen 050-3701113, jyrki.puupponen@gmail.com 
Puupponen Merja Sihteeri 040-749 7186, merja.puupponen@gmail.com 
Santalahti Anna-Maija Varapuheenjohtaja 044-3246046, anna-maija.leppinen@elisanet.fi 
Valkama Martti Jäsen 045-6171257, martti.valkama@gmail.com 
Virtanen Mikko Jäsen 0400 239572, rakennusvirtanen@hotmail.com 
Näytetään 11 kohdetta