ŠILUMOS SIURBLIAI

www.abatronic.lt

DC Inverter ORAS-VANDUO šilumos siurbliai "Hokkaido"

KAINOS    /    KATALOGAS


Su šilumos siurbliu galima panaudoti ore esančią energiją šildymui ir karšto vandens ruošimui termofikatu. Kuo geresnė namo šiluminė izoliacija, tuo didesnis efektyvumas.

Hokkaido (Italija) daug dėmesio skiria tinkamam įrangos veikimui mūsų oro sąlygomis, ypač šilumos siurblių veikimui žiemą, kai temperatūra nukrenta iki -20C.

         "Hokkaido" (Italija) yra efektyvus DC inverter šilumos siurblys oras - vanduo skirtas centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šilumos siurblys naudoja 2/3 galios oro šilumos ir 1/3 elektros energijos galios. Dėka DC inverter technologijos ir šaldymo agento R410A šilumos siurblys yra labai efektyvus ir gali sutaupyti 60-70% šildymo išlaidų, palyginti su elektriniu šildymu. Siekiant išvengti kompresoriaus išsijungimo ciklų, DC INVERTER technologija leidžia nuolatinį veikimą, keisdamas kompresoriaus galingumą priklausomai nuo šilumos poreikio. 

        "Hokkaido" šilumos siurblys oras-vanduo susideda iš išorinio ir vidinio bloko (hidraulinio modulio), kuris yra montuojamas patalpų viduje. Vidiniame bloke jau yra integruotas Wilo cirkuliacinis siurbliukas, plokštelinis šilumokaitis, išsiplėtimo indas, elektrinis tenas, nuorintojai, apsauginiai vožtuvai ir valdymo automatika. Išorinis blokas paima šilumą iš aplinkos oro, kuris yra perduodama per šaldymo vamzdyną prijungtą prie hidraulinio modulio. Vidinis blokas, arba hidraulinis modulis perduoda šilumą į vandenį esantį centrinio šildymo sistemoje ir karšto vandens ruošimo boilerį. Šilumos siurblys "Hokkaido" DC inverter gali būti naudojamas su visais standartiniais žemos temperatūros radiatoriais, grindų šildymo sistemomis, ventiliatoriniais konvektoriais (Fan coil) ir su karšto vandens boileriu, arba saulės kolektorių sistemomis. "Hokkaido" taip pat gali būti naudojamas patalpų vėsinimui. Praktiškiausi yra Fan coilai (aušintuvas/šildytuvas su ventiliatoriumi), kurie gali būti naudojami tiek šildymui, tiek ir vėsinimui (tas pats vienas įrenginys). Sistemos vamzdynai jungiami prie hidraulinio modulio. Jis gali būti montuojamas spintelėje ant sienos, todėl nereikia turėti atskiros patalpos katilinei, nereikalingi jokie kaminai ir privaloma ventiliacija. Sistema gali veikti žemoje temperatūroje, mažesnėje nei -20°C. Sistemos širdis kompresorius yra gaminamas Japonijoje. Energiją taupantis kompresorius (dvigubo rotoriaus) iš "Mitsubishi" (6kW mod.) arba "GMCC".


ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLIAI "HOKKAIDO"

        Yra modelių veikiančių iki -30C lauko temperatūros!!!
        Vidinis blokas gali būti tamsios sidabro spalvos!!!
        Šilumos siurblys oras - oras atrodo kaip paprastas DC Inverter Split tipo kondicionierius, tačiau gamybos metu daugiausiai dėmesio skiriama tam, kad jis tinkamai veiktų šildymo rėžime. Naudojamas dviejų slėgio pakėlimo etapų (dvigubo suspaudimo) kompresorius su skysto šaldymo agento įpurškimu (injekcija). Tai užtikrina efektyvų veikimą esant temperatūrai žemesnei kaip -25 ° C. Naudojamas ypatingos konstrukcijos kondensorius esantis lauko bloke, siekiant efektyvaus veikimo atitirpinimo rėžime (defrost).
        Daugiau informacijos apie naudojamus kompresoriaus galima rasti čia: Two_stage_compressor

        Pagrindiniai pokyčiai nuo standartinių orinių šilumos siurblių: integruotas papildomas kompresoriaus pašildymas, profiliuotas išorinio bloko korpusas, padidintas atstumas tarp kondensoriaus plokštelių ir papildomas karštų freono dujų padavimas į kondensoriaus apačią, kas padeda išvengti apledėjimo ir atitirpinimo ciklų (defrost), mažinančių įrenginio šiluminę galią žiemos metu.


        Rekomenduojame naudoti sieninį-grindininį vidinį bloką (konsolę), ypač šildymo rėžime. Taip pat šie modeliai turi budinčio rėžimo funkciją, kuri gali palaikyti labai žemą +8 ° C patalpos temperatūrą.
Ċ
Arūnas Skunda,
2020-06-08 01:35
Ċ
Arūnas Skunda,
2020-05-07 14:44
Ċ
Arūnas Skunda,
2020-05-20 13:24