ŠILUMOS SIURBLIAI

www.abatronic.lt


DAUGIAU INFORMACIJOS: WWW.ABATRONIC.LT


Su šilumos siurbliu galima panaudoti ore esančią energiją šildymui ir karšto vandens ruošimui termofikatu. Kuo geresnė namo šiluminė izoliacija, tuo didesnis efektyvumas.

Abatronic daug dėmesio skiria tinkamam įrangos veikimui mūsų oro sąlygomis (skandinaviškas klimatas), ypač šilumos siurblių veikimui žiemą.

DC Inverter ORAS-VANDUO šilumos siurblys RDI-12S

 Dabar 12 kW šilumos siurblys parduodamas tik už 4199 Eurus (įskaitant PVM) Pilnas kainininkas čia...

         Rotaberg RDI-12S (Švedija) yra efektyvus DC inverter šilumos siurblys oras - vanduo skirtas centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šilumos siurblys naudoja 2/3 galios oro šilumos ir 1/3 elektros energijos galios. Dėka DC inverter technologijos ir šaldymo agento R410A šilumos siurblys yra labai efektyvus ir gali sutaupyti 60-70% šildymo išlaidų, palyginti su elektriniu šildymu. Siekiant išvengti kompresoriaus išsijungimo ciklų, DC INVERTER technologija leidžia nuolatinį veikimą, keisdamas kompresoriaus galingumą priklausomai nuo šilumos poreikio. 

        RDI-12S susideda iš išorinio ir vidinio bloko (hidraulinio modulio), kuris yra montuojamas patalpų viduje. Išorinis blokas paima šilumą iš aplinkos oro, kuris yra perduodama per šaldymo vamzdyną prijungtą prie hidraulinio modulio. Vidinis blokas, arba hidraulinis modulis perduoda šilumą į vandenį esantį centrinio šildymo sistemoje ir karšto vandens ruošimo boileriui. Šilumos siurblys Rotaberg RDI-12S DC inverter gali būti naudojamas su visais standartiniais žemos temperatūros radiatoriais, grindų šildymo sistemomis, ventiliatoriniais konvektoriais (Fan coil) ir su karšto vandens boileriu, arba saulės kolektorių sistemomis. Rotaberg RDI-12S, taip pat gali būti naudojamas patalpų aušinimui. Praktiškiausi yra Fan coilai (aušintuvas/šildytuvas su ventiliatoriumi), kurie gali būti naudojami tiek šildymui, tiek ir vėsinimui (tas pats vienas įrenginys). Sistemos vamzdynai jungiami prie hidraulinio modulio. Jis gali būti montuojamas spintelėje ant sienos, todėl nereikia turėti atskiros patalpos katilinei, nereikalingi jokie kaminai ir privaloma ventiliacija. Sistema gali veikti žemoje temperatūroje, mažesnėje nei -20°C. Sistemos širdis kompresorius yra gaminamas Japonijoje !!! Energiją taupantis kompresorius (dvigubo rotoriaus) iš "Mitsubishi Electric".


KAINOS    /    KATALOGAS

 

ORAS-ORAS ŠILUMOS SIURBLIAI

        Šilumos siurblys oras - oras atrodo kaip paprastas DC Inverter Split tipo kondicionierius, tačiau gamybos metu mes daugiausia dėmesio skiriame tam, kad jis tinkamai veiktų šildymo rėžime. Naudojamas dviejų slėgio pakėlimo etapų (dvigubo suspaudimo) kompresorius su skysto šaldymo agento įpurškimu (injekcija). Tai užtikrina efektyvų veikimą esant temperatūrai žemesnei kaip -20 ° C. Mes naudojome ypatingos konstrukcijos kondensorių esantį lauko bloke, siekiant efektyvaus veikimo atitirpinimo rėžime (defrost).

                       Pagrindiniai pokyčiai nuo standartinių orinių šilumos siurblių: integruotas papildomas kompresoriaus pašildymas, profiliuotas išorinio bloko korpusas, padidintas atstumas tarp kondensoriaus plokštelių ir papildomas karštų freono dujų padavimas į kondensoriaus apačią, kas padeda išvengti apledėjimo ir atitirpinimo ciklų (defrost), mažinančių įrenginio šiluminę galią žiemos metu.

           


Rekomenduojame naudoti sieninį-grindininį vidinį bloką (konsolę), ypač šildymo rėžime. Taip pat šie modeliai turi budinčio rėžimo funkciją, kuri gali palaikyti labai žemą +8 ° C patalpos temperatūrą.

        Daugiau informacijos apie naudojamus kompresoriaus galima rasti čia: Two_stage_compressor

            Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad dauguma gamintojų pateikia orinių šilumos siurblių galingumus prie lauko temperatūros +7C ir į šildymo sistemą atiduodama +40/45C. Pavyzdžiui, imant vidutinę sezono temperatūrą -5C lauke ir į šildymo sistemą vandens atiduodamą temperatūrą +40/45C reikia jau ne 10 kW, o apie 14-15kW. Trumpai tariant, tai kas prie lauko temperatūros +7C yra 10 kW, tai prie -5C (lauke) bus 14 kW, todėl prie žemos temperatūros lauke reikia didesnės galios siurblio, nes tas pats įrenginys prie -10-15C duos tik apie 7 kW šilumos (pavyzdys žemiau grafike ir lentelėje):


Lauko temp(°C)

Galia (W)

COP (W/W)

-15

6545

1,9005

-2

10969

2,898

2

11590

3,298

7

12061

4,2525

15

12356

4,893

20

13005

6,0165

30

13238

6,3525

43

14854

7,308

Ċ
Arūnas Skunda,
2019-03-14 00:47