Jūsu velosipēda elektrificēšana

SIA "Emerald" ir vienīgais uzņēmums Rīgā, kurš var elektrificēt Jūsu velosipēdu kvalitatīvi !

Mūms ir inovatīva metode, kura ļaus ietaupīt uzliekot speciālo aparatūru uz Jūsu jau esošo velo un braukt ar maksimali atļauto ātrumu, nevis pērkot dārgu elektrovelosipēdu!

Ir pieejami dažādi elektrificēšanas komplekti no 250W līdz pat 1500W, un ar maksimālo attālumu no 40 līdz 75 km. Jebkuram komplektam pilna baterijas uzlāde ir 3-5 stundas. Ir jāpiemin, ka jaunākās paaudzes motori ir programmējami no USB. Jūsu velosipēda elektroficēšana pie mums, lietojot tikai kvalitatīvu aparatūru un ilgi kalpojušos akumulatorus ar litija-jonu elementiem, izmaksās Jums no 600 EUR.

Dienas laikā var elektrificēt jebkuru velosipēdu. Bateriju ir iespējams montēt uz velosipēda bagāžnieka vai zem rāmja, jo tā neaizņem daudz vietas. Var, pēc pasūtījuma, uztaisīt baterijai arī speciālo „kasti”, lai baterija nebūtu redzama.

Izskatīsim visvienkāršāko un vislētāko elektrovelosipēda komplektu (250 W):

Elektrovelosipēds vienai elektrouzlādēšanai, parasti iespraudot to mājās rozetē, patērē 2,5 kw (0,40 eiro centi), un tās vienas uzlādēšanas pietiek 40-45 km. Kas būtiski nozīmē, ka 1 km izmaksas ap 0,1 eiro centu.

„Emerald Bikes'' ir velosipēda demo modelis ar programmējamu jaudu no 250-1500W, kurš ir apskatāms veikalā.

Elektrovelosipēda priekšrocības:

- Tas tiešām ir zaļais produkts, elektrotransports ir ekoloģiski tīrs un nepiesārņo apkārtējo vidi. Viņš nerada absolūti nekādas skaņas un trokšņus.

- Elektromotors var palīdzēt jums braukt ar elektrisko velosipēdu pat bez jūsu palīdzības. Ātruma palielināšana kontrolējas ar gāzes rokturi. Ar to ļoti vienkārši braukāt, un, tas ir aktuāls jebkurā vecumā.

- Kad jūs laižat gāzes rokturi, uzkrājot ātrumu vai pārbraucot pāri kalnam - jūs varat turpināt braukšanu, kā ar parasto velosipēdu vai braukt ar elektromotora spēka palīdzību tālāk, bez pedāļu palīdzības.

- Elektrovelosipēdu apkalpot ir ļoti viegli, galvenokārt pateicoties savai konstrukcijai. Viss, kas ir vajadzīgs jums, ir ieslēgt elektrovelosipēdu uzlādei rozetē.

- Braukšanas laikā jūs baudāt braucienu, kā ar parasto velosipēdu, bet elektromotors palīdz jums pārbraukt nelīdzenumus, un braukt ar vienu uzlādi līdz pat 45 km.

- Tagad jūsu braucienu attālums varētu kļūt par 45 km lielāks, pēc tam jūs varat uzlādēt akumulatora bateriju un braukt tālāk.

Elektrovelosipēda elektrificēšanas komplekts sastāv no elektromotora, kas montējas velosipēda ratā, baterijas un kontrolera, kuru ir iespējams savienot ar Jūsu smartfonu, lai speciāla programma rādītu, cik kilometriem vēl pietiks uzlādes, jūsu ātrumu un daudz ko citu.

Uzņēmums pieņem pasūtījumus arī individuālajiem elektroprojektiem pēc klienta vēlmēm.

Papildus konsultējam veloelektroprojektu aparatūras un programmatūras saistītos jautājumos, un programmēšanā.

https://sites.google.com/site/velokafejnica/elektrovelosipedi/

ELEKTRIFICĒŠANAS KOMPLEKTI:


Elektrificēšanas komplekti

Motors:


cenas ar PVN:

Darbs/Spiecosana;

50-100

Motor Geared (front) ''ProKit'' 350w

300,-

Smart Pie 5 (F/R) Kit 500w

490,-

Magic Pie 5 EDGE (F/R) Kit 750/800w

495,-

Magic Pie 5 (F/R) Kit 1000/1200w

515,-

Bluetooth Module SP/MP/EDGE

65,-

Display LCD for SP/MP/EDGE

85,-Battery: ( + charger 3A)

Li-ion 36V 9.0 Ah (Miro +10C)

310,-

Li-ion 36V 10,4 Ah (Samsung +10C)

370,-

Li-ion 52V 10,4 Ah (Miro +10C)

490,-

Li-ion 52V 14 Ah (Panasonic -0C )

560,-

Li-ion 52V 15 Ah (Samsung/LG)

580,-

Li-ion 52V 18 Ah (Panasonic -0C)

620,-

Fast Charger 6A

+35,-