Головна

Актуальні оголошення

Переглянути світлини та відео з майстер-класу можна на підсторінках сторінки "Світлини, відео" у відповідності до номінації. Наразі сформовані лише сторінки "Образотворче мистецтво", "Хімія" та "Церемонія закриття".

18 грудня 2014 р.


У м. Житомирі 8-9 грудня 2014 року пройшов І (відбірковий) етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015".

За результатами конкурсних випробувань: 1) сайт (блог) учителя, 2) майстер-клас,  у кожній номінації визначилося 5 конкурсантів, які набрали найбільшу кількість балів, для участі у ІІ (заключному) етапі ІІ туру конкурсу.

З протоколами оцінювання можна ознайомитися на сторінці "Хід конкурсу". Подивитися->

10 грудня 2014 р.


До уваги учасників конкурсу:
оцінювання сайтів (блогів) здійснюватиметься станом на 4 грудня 2014 р. (9 год. 00 хв.).
Відомості, внесені учасниками до своїх сайтів (блогів) пізніше, оцінюватися не будуть!
1 грудня 2014 р.

Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
на порталі "Учитель року - 2015" : сторінка "Реєстрація учасників" -
проводить електронну реєстрацію переможців І (районного) туру "Учитель року - 2015"
для участі у ІІ (обласному) турі цього конкурсу.

Реєстрацію для участі у ІІ турі конкурсу "Учитель року - 2015" продовжено до 4 грудня 2014 р. (9 год. 00 хв.)Консультації учасників ІІ туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"
проходитимуть (о 10.00-16.45 год.) 26-27 листопада 2014 р.
на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Етапи ІІ туру конкурсу "Учитель року - 2015"


1-ий етап - відбірковий  2-ий етап - фінальний 
 8-9 грудня 2014 р. 16-18 грудня 2014 р. 
Членами фахових журі оцінюється:

- сайт (блог) учителя;
- майстер-клас (проводиться з учасниками ІІ туру конкурсу, тривалість - 20 хв.).

За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу ІІ туру конкурсу у кожній номінації визначаються 5 конкурсантів, які набрали найбільшу кількість балів, для участі у фінальному етапі ІІ туру конкурсу.
Проводиться у м. Житомирі та передбачає конкурсні випробування:

- урок;
- самоаналіз уроку;
- творче завдання
(підготовка та реалізація освітнього проекту).


Оцінювання завдань на кожному етапі ІІ туру конкурсу здійснюється відповідно до орієнтованих критеріїв, які встановлені центральним організаційним комітетом конкурсу. Члени фахових журі на кожному етапі другого туру конкурсу оцінюють роботу конкурсантів за визначеною бальною системою з урахуванням специфіки навчального предмету. Максимальна кількість балів за кожний етап ІІ туру конкурсу - 100 балів. Бали, набрані на відбірковому етапі конкурсу, анулюються.

За загальною кількістю балів конкурсних випробувань фінального етапу членами журі визначається переможець і два лауреати конкурсу в кожній номінації. У випадку однакової кількості балів перевага надається тому учаснику, який отримав вищий бал за проведений урок.

Підсумок відбіркового та фінального етапів ІІ туру конкурсу є колегіальним рішенням фахових журі, тому перегляду не підлягає. У разі виникнення конфліктних і суперечливих питань щодо результатів оцінювання конкурсних змагань роз'яснення учасникам надає голова журі.

Оголошення переможців і лауреатів конкурсу буде проведено урочисто, за участю педагогічної громадськості та висвітлено в засобах масової інформації. Під час церемонії закриття конкурсу "Учитель року - 2015", що відбудеться 18 грудня 2014 р., передбачено виступ переможців, у якому вони представляють себе як творчу особистість (домашня заготовка). Виступи учасників під час церемонії не оцінюються.

Переможці нагороджуються дипломами, грошовими преміями; лауреати та учасники - відповідними дипломами.